Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Ahoj já jsem teď dala ale v HK u šlechty jsou tam skvělý hlavně instruktor na C teď tam budu dělat E mají tam renault midlum a přívěs je atip dohromady to má 18m...když se podíváš na stránky tak uvidíš jak to vypadá.
pát lis 16, 2012 5:36 pm

mili

Příspěvek

vypada to hrozně :roll:
pát lis 16, 2012 9:56 pm

pát lis 16, 2012 10:10 pm

pát lis 16, 2012 10:14 pm

BMWdejf
Příspěvky: 11
Registrován: sob srp 25, 2012 9:02 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Super ale tak daleko jezdit nebudu spíš hledám něco na jih od PCE jako je Svitavsko a tak podobně.

Díky
David
pát lis 16, 2012 10:56 pm

Myšák33
Příspěvky: 19
Registrován: ned zář 02, 2012 2:14 pm
Bydliště: Berounsko

Příspěvek

Ahoj
Je to asi rok co sem dojezdil Éčko, všechny náležitosti už mám, teď jen dodělávám školu a pak hurá do práce, jestli nepudu dál. :lol:
Po autoškole sem s velkym jel jen párkrát, jinak brigády na menčích. Mám z toho respekt ale přece jen sem mladej cucák do má prd naježděno :wink: baví mě s tim jezdit a sem tak trochu jasnej případ už od mala :)

Až na A1 sem dělal celou autoškolu v Rokycanech u Šnajdra. Od školy mám B,C a tak sem si u něj dodělal i zbytek. (E, A18)
V osobáku a náklaďáku sem měl stejnýho instruktora, dobrej chlap co mě naučil pořádně jezdit, ač na něj někdo nadával nemůžu říct půl křivýho slova. Naučil, vysvětlil, řval jen když to bylo nutný, poslední jízdy říkal co a jak v provozu co má cenu a co ne. Prostě správnej instruktor co naučil, jezdil sem všude kde sme se vešli, couvání každou jízdu na buzeráku nebo Rokycanský kolečko zacouvat a znova. Jízdy se nešidily co se mělo odjet to se odjelo! Dělal sem to celej třeťák tak sem si užil všemožný počasí, ale pořádnej sníh se mi na náklaďáku vyhnul :? tak budu na malim sypači tudle zimu, na údržbě města.

Jezdil sem okresky široký-úzký, Plzeň a Rokycany (lepší škola než Pilsen ale velkej provoz má taky něco do sebe)
Nejvíc mě bavilo jezdit s vlekem. S tim ta potvora měla tušim že 18,75m, vždycky mě bavilo s tim jezdit a jak to bylo delší s vlekem tak to bylo ještě lepší. Nenaučil sem se na tom meziplyn ale zas to mělo nějaký rozměry. Nevypadá zrovna dospěle ale to za kabinou už bylo pěkný.

A to je on, 210hp vlek za nim je cejtit už, aby ne. Jinak osmikvalt, klasický háčko malá velká řada, jezdí se tak mezi 65-70km/h. Původně to byl 6q to jel i 100 ale pak z nějakýho nařízení že autoškola mí mít malou a velkou řadu, tak se do něj dal 8q ze stejnýho DAFu ale už se nechal dif. resp zadní náprava takže jede max 80 a to už točí nesmysl, a co sem mluvil se Šnajdrem tak to tenkrát nechal bejt, že vyhazovat 50 za nápravu, nebo co to mělo stát. Osobně mi to zas tak nevadilo jestli 80 nebo 65. Dle mě lepší todle a jezdit všude kde se to vešlo, zas sem viděl místa kde sem nevěřil že to projede :)

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
sob lis 17, 2012 12:31 am

N4PST3R
Příspěvky: 80
Registrován: sob črc 21, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kousek od Vilémova, Vysočina

Příspěvek

Tak, dneska Céčko hotovo, na první pokus :D
stř lis 28, 2012 2:41 pm

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

N4PST3R: Tak to gratuluji. :wink: Mě držte palce zítra, měl bych jít dělat psychotesty.
stř lis 28, 2012 5:05 pm

N4PST3R
Příspěvky: 80
Registrován: sob črc 21, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kousek od Vilémova, Vysočina

Příspěvek

marek kubík: Tak pak dej vědět jak to probíhalo, a jak jsi dopadl :)
stř lis 28, 2012 7:06 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Marek kubík: tak hodně štěstí já půjdu asi za tyden když to půjde dobře kdyžtak hod info na co se ptaj nebo jak to probíhá abych neskončila ve sveraci kazajce;-)
stř lis 28, 2012 7:35 pm

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Určitě napíšu, to se neboj. :wink:
stř lis 28, 2012 7:35 pm

Thomas123
Příspěvky: 40
Registrován: pon zář 12, 2011 9:01 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

Na psychotestech budete pravděpodobně dělat zátěžové testy (já jsem půl hodiny škrtal a podtrhával čtverečky, ve kterých byly nějaká kolečka různě rozmístěná, 25 řádků po 100 čtverečcích a 1 minuta na řádek), potom jsem dělal nějaké logické úlohy zaškrtáváním odpovědí abcd, potom test reakcí na počítači (pedály, barevná kolečka a zvukové tóny), rozhovor a osobnostní test 300 otázek plný píčovin.
stř lis 28, 2012 7:52 pm

3pida3
Příspěvky: 371
Registrován: pon pro 29, 2008 9:52 pm
Bydliště: Zachrašťany

Příspěvek

tak u Šlechty jsem delal taky C,C+E a uplne paradicka.jsem byl uplne spokojenej s instruktorem.fakt napohodu chlap.
stř lis 28, 2012 8:56 pm

lukasV

Příspěvek

Tak musim ist na tie posahane psychotesty kvoli rozsirovaniu na "E". Skusky az v januari, tak to odlozim na niekedy medzi sviatky. A to mam asi 10 mesiacov stare psychotesty z C...neznasam toto statne zriadenie!!!
stř lis 28, 2012 9:32 pm

N4PST3R
Příspěvky: 80
Registrován: sob črc 21, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kousek od Vilémova, Vysočina

Příspěvek

lukasV: Pockej.. Ja potrebuju jedno potvrzeni pro C, a casem pro C+E dalsi ?
stř lis 28, 2012 9:54 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů