Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
lukasV

Příspěvek

Ano, neviem preco tam nemoze napisat hned kludne aj "D+E". To je ako u debilov a obmedzil mi to samozrjeme na 4 ci 5 rokov aby som znova dosiel...toto robi ale u nas kazdy psycholog. Este mi povedal, ze platnost viac ako 5 rokov dava len starsim vodicom. A ked som od neho odchadzal, tak mi este povedat ze pred rokom som obstal nadpriemerne. Mam v tom jasno kam rozsirenie psychotestov robit nepojdem.
stř lis 28, 2012 11:06 pm

Thomas123
Příspěvky: 40
Registrován: pon zář 12, 2011 9:01 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

No u mě bylo nejtěžší vyplnit žádost k těm psychotestům, ale vymyslel jsem to jednoduše. Mám jenom C a na žádost jsem mu napsal C a C+E, protože teoreticky by ty psychotesty měly platit někdy do 50ti let. On na mě, že nemám C+E, tak co to tam dělá, tak mu říkám, možná bude, možná nebude, já nevím. Pak jsem to moc nerozebíral a nakonec to na těch výsledcích mám napsané i na C+E, ale omezeno na 10 let.
čtv lis 29, 2012 7:42 am

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak mám to jenom pro skupinu C a pouze na rok. Chtěl jsem to hlavně kvůli skupině D, , ale bohužel to nevyšlo.
ned pro 02, 2012 2:37 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Tak to je mazec....a na co se tam ptali nebo jak to probíhalo?? Já mám zatím jen C ale budu dělat E tak mu řeknu jestli by to nešlo rovnou na C+E...uvidím...
ned pro 02, 2012 4:31 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

moje zkusenosti v s autoskolou jsou takove. ja jsem mel jen B,nez jsem se odhodlal,tak jsem si udelal C,zakoncene kompletne testem,jako normalne.na to hned E,taky zakonceno testem a jizdou+udrzba.stejne jako u C. pokud mate psychotesty u C,tak myslim,ze neni potreba delat i kdyz pak dodelavate E,ale mozna se pletu a tem recem,ze ti proslo C+E neverim,pac to si zadnej doktor na triko neveme

IvetaCvDoc- u nas to probihalo takhle. prisli jsme. pan doktor po nas chtel napsat zivotopis. ne strukturovanej.cili jako slohovku.nekteri jedinci ho nenapsali,pac nevedeli jak,ale to je jedno. pak jsme dostali tzv zatezove testy.kde ti zada co mas v jakem radku hledat a najit toho co nejvic za 30 sekund,dale na cas hledat cisla a prirazovat pismena k nim,nebo neco podobneho a ve finale 300 otazek v testu na klasicke odpovedi a,b,c,d. Jsou to otazky tykajic se tebe. Popravde receno ten test ma prakticky nakejch 150 otazek,pac se vsechny opakujou,takze ti radim,bud si pamatuj,na co jsi jak odpovidala a nebo rikej pravdu. nevim,jak to je jinde,ale u nas pak zadny pohovor s doktorem nebyl.teda ja ho nemel.ti co nenapsali ten zivotopis,tak prej jo.nevim co z toho poznal,ze ja jsem nemusel. a tim testem to konci.posle te domu a pak mi za 14 dnu prisel vysledek,ze jsem zpusobilej ridit automobil prevysujici hmotnost 7,5 tuny,nebo nak tak
ned pro 02, 2012 9:07 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja teda zadnej zivotopis psat nemusel a vysledek nam doktorka rekla hned na konci.asi to ma kazdej doktor jinak
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned pro 02, 2012 9:24 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Díky za info ale koukám jinej doktor jiný zkoušky ... Tak se necháme překvapit... Myslím že blázen nejsem0:) doufam ale ještě jednou děkuji:-) dám vědět co jsem tam měla ja
ned pro 02, 2012 9:29 pm

lukasV

Příspěvek

...ze ti proslo C+E neverim,pac to si zadnej doktor na triko neveme
Ja si myslim ze mozes rovno poziadavat o psychotesty D+E a psychologovi to moze byt jedno.
ned pro 02, 2012 9:36 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mě při psychotestech říkala, že CE a D je rozdíl, že na D jsou trochu složitejší psychotesty
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned pro 02, 2012 10:34 pm

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj všem, já vypisoval nějaký dotazník. Pak jsme na papírech dělaly nějaké testy a pak jsem byl na nějakém přístroji. Mačkal jsem různá tlačítka, když se rozvítila červená. Musel jsem stlačit tlačítko vlevo a když třeba modrá, tak vpravo. Když jsem dělal psychotesty v červenci v Berouně, tak ty testy na papíře a dotazník byly rozdílné, ale nějaké věci byly společné a na žádném přístroji jsem tehdy nebyl. Ono asi fakt záleží u koho to děláte, kamarád psychotesty dělal před několika lety a teď nevím jestli z části nebo celé dělal na počítači.
úte pro 04, 2012 4:47 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Marek kubík: ahoj díky za info já jsem se dnes objednala jdu tam 17.12. Ve 14:00 jsem na to zvědavá prý to bude trvat 3h...a tobě to prošli či ne? Mám prý sebou donést dobrou náladu a psychickou pohodu...to mě bylo řečeno:-)
úte pro 04, 2012 5:13 pm

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj, v Berouně jsem neprošel. Bylo mi řečeno že v testech byly problémy, víc jsem se bohužel nedozvěděl. Mě chybí praxe, což jsem neprošel určitě z tohoto důvodu. Moje psychotesty dělala paní doktorka Kříhová, ale osobně jsem se s ní neviděl. Co jsem s ní naposled mluvil telefonicky, tak řikala že bude mít akreditaci v lednu. Takže tvoje psychotesty bude dělat někdo jiný, jak to přesně firma Medicontrol má vůbec nevím. Psychotesty podruhé jsem dělal teď 29.11. u pana doktora Jana Kalivoda, ten to dělá v Praze Holešovicích v ulici U Pergamenky 3. Řikal že mi to dá, ale kvůli výsledkům, na kterých byla poznat chybějící praxe mi to dá na skupinu C a to pouze na rok. Měl by přijít nějaký papír, ale zatím ještě nedorazil. Psychotesty v Berouně a i v Praze trvaly kolem těch dvou hodin, v Berouně jsme také začínaly v těch 14:00. Kamarád dělal psychotesty před několika lety a tehdy se ho ptaly jaký typ školy studoval. Protože tehdy byly prý různé úrovně psychotestů., podle toho zda měl člověk pouze základní školu, zda byl vyučen nebo měl maturitu či vysokou. Ta nejtěžší úroveň byla pro ty co měli jen základku. Pro mě jsou psychotesty důležité z toho důvodu že je potřebuji než bych šel dělat skupinu D, mě je 21 a čekat další tři roky kvůli zvýšení věku na 24 platné od 13.ledna se mi fakt čekat nechce. :roll: Tak nevím, snad se to ještě nějak podaří vyřešit, budu držetpalce a zatím ahoj. :D
čtv pro 06, 2012 6:57 pm

lukasV

Příspěvek

V piatok som absolvoval skusky na E a uspesne :lol: . Akurat robit VP pri praci je dost namahave, najviac mi vadili 2h u psychologa ked mam rok a pol stare psychotesty na C s vysledkom nadpriemer :(
ned led 06, 2013 6:32 pm

IvetaCvDoc
Příspěvky: 59
Registrován: úte zář 04, 2012 7:41 pm
Bydliště: tř.E.Beneše 1424 HK

Příspěvek

Tak to gratuluji psychotesty mám na C,E ale mám zatím C taky nadprůměr;-) teď dělá?m profesak a dávám přihlášku na E tak ať to mám už za sebou....a litam někde fuč odcud....0:)
ned led 06, 2013 6:38 pm

lukasV

Příspěvek

A ako chodis na profesak? Povinna ucast, ci ako? U nas sa zacala kontrolovat ucast nahodnymi kontrolami, takze tazko najst autoskolu ktora ta pusti o 2h skor na bus domov :idea:
ned led 06, 2013 7:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů