Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Vojta
Příspěvky: 524
Registrován: ned črc 16, 2006 10:37 am
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Jo a největší blbost co sem udělal byla že mi zhasnul motor z kopce. Protože sem si blbec myslel že na motorovce stinu přehodit půlku z velký na malou ale skoro hned potom jak sem šešlápl spojku a dal malou tak se rozsvítily kontrolky, chvíli sem koukla a pak hned pustil spojku a motor se chytl :oops: Učitel pak jen v klidu příště neřaď na motorovce...
stř črc 26, 2006 10:28 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no konecne idem na vodicak zatial nemam skusenost z nicim okrem avii s ktorou sa sem tam prejdem (ockova sluzobna ) autoskolu budem robit na Liazke alebo Ife alebo na nejakom Stare-nemam foto a ani neviem co to je zac ale foto Ifi mam Obrázek
úte srp 08, 2006 12:37 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

Lubo píše:no konecne idem na vodicak zatial nemam skusenost z nicim okrem avii s ktorou sa sem tam prejdem (ockova sluzobna ) autoskolu budem robit na Liazke alebo Ife alebo na nejakom Stare-nemam foto a ani neviem co to je zac ale foto Ifi mam
to zvladnes ja jezdil na pv3s a na ife a je to asi ta nejlepsi skola kdyz ted vidim jak jezdi s tema novejma, posilovace,jednou spojka atd. ale na druhou stranku tech starej uz moc nejezdi a mladsi by na to nesli tak at si sjedou s lepsima.
stř zář 06, 2006 5:43 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Petr píše:
Lubo píše:no konecne idem na vodicak zatial nemam skusenost z nicim okrem avii s ktorou sa sem tam prejdem (ockova sluzobna ) autoskolu budem robit na Liazke alebo Ife alebo na nejakom Stare-nemam foto a ani neviem co to je zac ale foto Ifi mam
to zvladnes ja jezdil na pv3s a na ife a je to asi ta nejlepsi skola kdyz ted vidim jak jezdi s tema novejma, posilovace,jednou spojka atd. ale na druhou stranku tech starej uz moc nejezdi a mladsi by na to nesli tak at si sjedou s lepsima.
U nás v Lípě jezdí autoškola jen s ifama a v zákupech snad mají Liaz sklápěč.
TATRA a Liaz ................ 4ever
stř zář 06, 2006 5:55 pm

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

tak včera jsem dodělal si E. Ještě dodělat strojničak hurá do práce :D
stř zář 12, 2007 4:17 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já dělám na motorku.Zatím v pohodě jen mně chybí 4 hodiny a ke zkouškám jdu.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
stř zář 12, 2007 8:07 pm

Janik
Příspěvky: 450
Registrován: pát říj 20, 2006 10:51 pm
Bydliště: Spiska Nova Ves SLOVAKIA

Příspěvek

no moj instruktor na mna najviac krical ked som na krizovatke miesto dvojky zaradil velku spiatocku a este to bolo ku tomu z kopca. mal som jedine stastie ze za nami nic nestalo. vtedy si instruktor rozbil aj ruku na palubnej doske. autoskolu som robil tiez na starej liazke.a tiez som si dlho nemohol zviknut na volu vo volante ale teraz uz mi to nic nerobi
čtv zář 13, 2007 8:18 pm

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

Příspěvek

js dom robil tiez tento rok aj C aj E
C-ecko som robil na ifke:

Obrázek

ked som mal prvu jazdu tak boli zle brzdy, ked som stlacil pedal tak nic a az po chvili to naraz zabrzdilo tak ze instruktor bol skoro na celnom skle :-)

a E-cko som robil na MANe to uz bola pohodicka:


Obrázek

s privesom to vyzeralo takto:

Obrázek
čtv zář 13, 2007 8:48 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

To Ifa dělá,má totiž vzduchokapalinové brzdy :)
čtv zář 13, 2007 9:14 pm

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

Příspěvek

Dany píše:To Ifa dělá,má totiž vzduchokapalinové brzdy :)
ano ale nie az do takej miery, potom to dali opravit tak uz to bolo lepsie, aj ked to robilo ako Ty hovoris :-)
pát zář 14, 2007 3:06 pm

w50l
Příspěvky: 211
Registrován: úte črc 17, 2007 6:23 pm
Bydliště: Stát Kopytov

Příspěvek

Tak na brzdy u Ify si nemůžu stěžovat, reaguje ihned. Jen po jejich seřízení jsem si chvíli zvykal, že to brzdí najednou nějak ostře.
IFA W50L
pát zář 14, 2007 7:12 pm

Uživatelský avatar
MartinNM
Příspěvky: 100
Registrován: ned črc 16, 2006 6:05 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SR

Příspěvek

Ja som na C-ku jazdil s Liazkov 110 a brzdy tam boli celkom slusne, stacilo trochu zosliapnut a uz isla smikom :lol: . Teraz pracujem na E-cku, zajtra ma caka jazda na EuroCargu 12tone + vlek :D hadam to bude v pohode lebo v robote jazdim s EC 7,5tonov.
úte zář 18, 2007 9:43 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Mám dotaz: Na jaře chci dělat autoškolu. Měřím 197 cm a mám hodně dlouhý nohy,takže Liazka a Ifa je mi malá. Vejdu se do S5T???
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
ned lis 18, 2007 5:17 pm

Uživatelský avatar
Zdene
Příspěvky: 211
Registrován: ned črc 09, 2006 12:21 pm
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek

Tak to si myslím, že budeš mít ještě větší problém... :lol:

Já jsem teď dělal Ečko v Lijáně, mám skoro 190cm a za volantem jsem neměl sebemenší problém!! Chce to jen zkusit. Další kluk co tam byl zároveň se mnou má skoro metry jako ty a taky si nestěžoval.

Ještě dotaz kolik u vás stojí Céčko?
ned lis 18, 2007 5:33 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

No já mam strašně dlouhý nohy. V osobních autech mam taky strašnej problém. Kámoš říkal že v S5 je víc místa než v Liazce.
U nás to stojí kolem 14000,-
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
ned lis 18, 2007 5:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů