Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Mýtné (ČR)

Příspěvek

slyšeli jste včera ve zprávách co zase chtěji dělat stim mýtným?že se bude platit už od doby co vyjedete a ne jenom na dálnicích,zdražovat ve špičkách a v noci to bude levnější.jak maji takovou drzost zdražit mýtné za tak rozesrané silnice to nechápu
2x Nissan atleon 210
sob zář 19, 2009 9:13 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ty sráči v tom parlamentu vystřílet! :evil:
Darmo se rozčilovat, tohle není normální.
Jako s tím nesmyslem, že mýtný v noci bude levný, to snad nemužou myslet vážně.
Už vidím, jak chlebodárce chtivej ušetřit korunu vydá nařízení, že se bude jezdit jen v noci, páč je to levnější.
Voni na tom ministerstvu fakt nemyslej. Řidič podle nich asi není člověk, takže v noci se spát nemusí, hlavně ať ty kamiony zmizej, ať se můžou nerušeně přes den prohánět po dálnicích v novejch audinách a bavorech. :-(

Jen kdyby si to tejden zkusili, co to je, jezdit s tim jimi nenáviděným kamionem...

:evil: :mad: :x
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
sob zář 19, 2009 9:34 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to vymejšleji jenom posraný teoretici,to jako chteji aby sme jezdily jenom v noci? a vnoci co?když sou většinou ve skladech přes den. to asi aetr skončí a budou se dělat 24 hodinový směny aby se to vyplatilo. nekde sem hledal ceny jak to ma od nového roku bejt a nic sem nenašel,nevíte nekdo nejakej odkaz?
2x Nissan atleon 210
sob zář 19, 2009 9:21 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

to je jenom výstřel do tmy Tomiku (doufám) asi jako když se Ti přihlouplí zelení snažili prosazovat ty jejich zhovadilosti.... a jak to dopadlo? Rozum zvítězil. I když u nás přeci jen si človět tak jistý tím rozumem být nemůže....
:hand:
sob zář 19, 2009 9:25 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

že třeba ještě nikoho z těch chytrých hlav nenapadlo, že dneska (dle mého názoru určitě 95 %) všech tranzitujících LKW z YU,TR,HU,RO,SK, apod. kteří valí na Německo prdí na Čechy a lupne to přes PL, protože to vyjde sakra levněji, sakra rychleji a sakra pohodlněji???? Z čehož plyne, že tímto opatřením by se eventuelně změnilo co??? NIC. Že se nezamyslí nad tím kam jdou vybrané peníze z mýta? a že Praha je dnes už jediné evropské město (vyjma Warszawy) nemající dálniční obchvat či tranzit???? a toto opatření o cenách mýtného by se pramálo promítlo do provozu, vždyť je to holý nesmysl. budou i LKW skládat a nakládat v noci? blbost přeci...
takže klid (bych to viděl já)
:hand:
sob zář 19, 2009 9:34 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

furt si řikám že už mě nic nepřekvapí ale ejhle dycky se neco najde,jak je to kurva možný když je už všechno posraný :?:
2x Nissan atleon 210
sob zář 19, 2009 9:34 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... já bych si u těch našich hlav pomazanejch nebyl taky jistej ničím. :evil:
Ale nechci se pouštět do politickejch debat, páč už sem taky starší člověk, mám slabý srdíčko, krevní tlak taky hapruje a nechci si v 28ti přivodit infarkt :D
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
ned zář 20, 2009 10:16 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak jsem dneska volal na tu infolinku mýtného a bylo mi řečeno že se nebudou rozdělovat váhové kategorie jenom počet náprav a emisní normy,takže se bude platit za avii stejně jako za liazku
2x Nissan atleon 210
úte pro 15, 2009 8:41 pm

martan01
Příspěvky: 67
Registrován: ned úno 15, 2009 12:49 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ja platim za Transita take jako za nakladak. :mad:
Cekal jsem ze rozdeleni bude i podle vahy.
čtv úno 11, 2010 7:49 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak za necelý 3 měsíce sem utratil 2300kč za mýtné a to to objíždím kudy se dá a nejezdím každej den,je mi ztoho nablití.jinak to neni tak neprůstřelný jak se řiká,dá se to i lehce odrbat :D
2x Nissan atleon 210
čtv dub 22, 2010 8:36 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Zajímavá informace k našemu mýtnému byla v televizi a to pokud auto sjede předčasně z mýtného úseku tak stejně zaplatí celý úsek a to může dělat v každém případě i desítky korun ve prospěch Kapsche. Jeho mluvčí to obhajoval vyhláškou, jenže zákon mluví o přesně zaplacených ujetých kilometrech. Zákon je nadřazený vyhlášce a Kapsch se bezdůvodně obohacuje :evil:
Volvo FL 614.
pát říj 22, 2010 12:47 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

tak jsem zvědavý kolika z nás zlomí vaz opětovné zvýšení mýtného. Místo aby nás české dopravce podrželi tak ne oni nám zlomí vaz a pak tu budou jezdit jen cizí . Prostě Bárta je blb a my na to doplatíme. Milda Pv
MILDATRUCK
pon lis 08, 2010 9:44 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Ale pozor, on chce potom cast myta vracet v podobe dotaci. Jde o to, enom vyzdimat tranzitni dopravce.
pon lis 08, 2010 10:10 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

hovno vyždímat tranzitní dopravce,chce vyždímat drobný podnikatele :!: bárta je kreten kterej podporuje kretenismus,mlely o tom že budou na mýto množstevní slevy.a budou finančně podporovat dopravce.to chci vidět jak mi někdo něco přihraje.proč chce zdražovat když to pak zase bude vracet? to je tak vo hovně jako v našem skladě,měsíc se nefasoval materiál,tak se museli napsat výdejky na materiál po kusech aby se vytvořil pohyb materiálu a nezrušili sklad a skladnici
2x Nissan atleon 210
pon lis 08, 2010 10:30 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jednak dotace je nejistá, musí to odsouhlasit Brusel a ty peníze na školení taky nejsou pro všechny užitečné a potřebné. Děs je že to mají zvýšit dvakrát za sebou a tedy o 50%. Jestli neprojde ta snížená spotřebka u nafty o 2,50 Kč tak nás čekají krušné časy. Můj sen je zkostruovat přenosný elektromagnetický likvidační zařízení na elektroniku. :D
Volvo FL 614.
úte lis 09, 2010 9:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti