Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc. Když by mi úřad práce zaplatil rozšíření průkazu, zaplatí my i profesní průkaz? Nedávno jsem se na to rozšíření byl zeptat na úřadu práce v Kladně, ale na ten profesák jsem se já vůl zapoměl zeptat. :oops:
pon úno 27, 2012 5:16 pm

Uživatelský avatar
lluuiissaa
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 23, 2011 9:10 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Musis pozadat o rozsireni RP+profesak, ale na profesak budes v Kladne bohuzel cekat par mesicu....ja si ho nakonec radeji uhradila sama, po 4 mesicu cekani.
Pocitat s nedostatky (vlastnimi,vozovky i vozidla) a predvidat chovani i chyby ostatnich.
pát bře 02, 2012 3:24 pm

Mechoš
Příspěvky: 200
Registrován: čtv úno 04, 2010 4:57 pm

Příspěvek

Kolega se teď ptal na jednom ÚP v okr. KA na rozšíření z B na C řekli mu že žádný kurz vypsaný není ,ale na profesák by ho poslali.
pát bře 02, 2012 5:13 pm

Marek Kubík
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 15, 2008 7:08 pm
Bydliště: Stochov okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Oběma moc děkuji. :wink:
stř bře 07, 2012 3:10 pm

VencaKonopnik
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 07, 2012 6:45 pm
Bydliště: Neverland 666

REPOST

Příspěvek

Zdravím,

Nedávno jsem přemýšlel nad tím co budu v životě dělat a tak mě napadlo proč nezkusit kamion, ne že bych chtěl začít hned ale ten řidičák C+E s profesním průkazem bych si chtěl udělat co nejdříve.
Byl jsem byl na úřadu práce a tam mě řekli dokud nebudu mít příslib od zaměstnavatele tak mě tuto možnost nedají, takže bych to chtěl zkusit nějak obejít. Otec se zná s jedním majitelem kamionové
dopravy a když to vyjde tak mi možná domluví smlouvu ale problém je v tom že u něj jezdit nebudu (má plný stav a už si nemůže dovolit víc lidí zaměstnávat), jen jde o tu smlouvu a tak by mě zajímalo
jestli pracovní úřad nějak zjišťuje jestli u té firmy s kterou podepíšu smlouvu budu pracovat. Budu moc rád když mě tu někdo poradí a jestli to jde třeba i jinou cestou tak bych se to rád dozvěděl protože platit
to z vlastní kapsy to je docela pálka.

Díky za odpovědi
pát bře 09, 2012 3:05 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

To si piš hochu že se to sleduje! dělal jsem rok na sociálce (2009) a to nebylo provázaný tak jako je to teď kdy se úřady sjednocovaly.
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
pát bře 09, 2012 3:37 pm

Uživatelský avatar
lluuiissaa
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 23, 2011 9:10 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Tak to se fakt neboj, protoze prislib, ktery ti nejaka firma da, je po pravni strance nezavazny! Na uradu pak reknes, ze maji momentalne plno podle pravdy a snazis si najit neco jineho. Ja jsem take nakonec nastoupila jinam a pred rekvalifikaci jsem prinesla prisliby od 2 jinych firem. Bude to v pohode. Ted od ledna by to melo byt i jednodussi, vysla jim nova smernice s ucinnosti od 01/12, ze po schvaleni si muze uchazec najit autoskolu sam, ale jak znam tyhle urady........ tak ze zacatku, nez jim prislusne ministerstvo da metodicke pokyny...jen zmatkuji a vymysleji a dost pomalu takove zmeny uvedou do praxe, kazdopadne po schvaleni zadosti se na to muzes zeptat. Hodne stesti, vim jak jsou zacatky tezke...
Pocitat s nedostatky (vlastnimi,vozovky i vozidla) a predvidat chovani i chyby ostatnich.
pát bře 09, 2012 5:16 pm

Lukáš Mar1k
wordkop
Příspěvky: 214
Registrován: úte úno 01, 2011 12:43 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Zdravím všechny,
měl bych dotaz k profesáku. V dubnu mi bude 20 a v červnu končim školu, takže bych se chtěl zeptat jeslti nevíte o nějakém výhodnějším kurzu. Už jsem obepsal několik autoškol, tak čekám na odpovědi. Já jsem z Prahy 6, ale nemám problém dojíždět někam. Děkuji všem za případnou pomoc nebo nějaký kontakt. S pozdravem snad budoucí řidič :)
sob bře 17, 2012 1:04 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

wordkop můžu se zeptat co děláš za školu že chceš jít jezdit?
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
ned bře 18, 2012 3:41 pm

Lukáš Mar1k
wordkop
Příspěvky: 214
Registrován: úte úno 01, 2011 12:43 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dělám dopravku v Praze obor dopravní prostředky
ned bře 18, 2012 4:12 pm

lukasV

Příspěvek

wordkop, radsej si par korun priplat a chod ku skusenejsim, resp. mesiac pockaj a chod az tak. o profesaku to plati 2x, vacsina (aspon u nas) to berie na kvantitu.
ned bře 18, 2012 5:25 pm

Lukáš Mar1k
wordkop
Příspěvky: 214
Registrován: úte úno 01, 2011 12:43 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak mě by zajímalo že nějaká autoškola dělá profesáky tak červen červenec začátek, dnes mi odepsali a cena kolem 60 000 Kč a to si myslím že je dost.
ned bře 18, 2012 5:59 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

Cena tady někde byla - chlapi říkali něco o 40tis tak nevím... Jsi si jistý že chceš fakt dělat řidiče? "Jó řidič ten tvrdý chleba má" zde poslední dobou platí opravdu čím dál tím víc... Já jen aby jsi "zbytečně" nevyhodil takový prachy...
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
ned bře 18, 2012 6:36 pm

Lukáš Mar1k
wordkop
Příspěvky: 214
Registrován: úte úno 01, 2011 12:43 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No já mám možnost jít jezdit s kontejnerem do jedný firmy a potřebuju profesák,¨který stojí na mě trochu moc
pon bře 19, 2012 8:26 am

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek

A to bys teda chodil na těch 280 hodin počítám. Leda nalákat víc lidí, aby se to slevnilo nebo počkat do 21 let. Nám ve škole nabízeli profesák od 21 let za 15 tisíc a v Kolíně sem ho u jedný autoškoly viděl za 17 tisíc...
pon bře 19, 2012 3:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů