Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Profesní osvěčení..."profesák".

Příspěvek

Tak mam c+e jenže nemam profesák a něják furt nevim jak to snim teda chodí. De oto že už chci jít makat ,jenže si chci taky udělat profesák ale nechápu jestli to náhodou neznamená sedět denně v autoškole protože to mě asi nikdo nedá jen tak pár tejdnů volno. Když se zeptám v autoškole tak mě je řečeno že vtom ještě taky nemaj jasno takže je to fakt super situace. Peníze na profesák sem si sehnal ale jako 42 táců to je safra cena, takže jestli by někdo věděl o něčem levnějším v královehradeckém kraji, tak budu zavázán.
Dík
pát úno 19, 2010 2:59 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

profesák podle nového do 21 let 240 hodin denně v autoškole jako ve škole.cena cca 50 tis.
profesák nad 21 let 140 hodin denně v autoškole. cena cca 30 tis.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát úno 19, 2010 3:24 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

roadtrain
Dík .-)
pát úno 19, 2010 3:27 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Beden, pokud bys byl na pracáku, tak to platí! Příští měsíc ho budu dělat!
Obrázek
ned úno 21, 2010 8:51 pm

Mr.Kaku
Příspěvky: 656
Registrován: stř lis 25, 2009 7:43 pm
Bydliště: Příštpo,okr.Třebíč

Příspěvek

Pavlíku,zatím jenom tobě :lol: :lol: ,uvidíme až budu zdravý co na to řeknou mě :think:
ned úno 21, 2010 8:54 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No Kaku, jen z Bíteše už nás je 8! V pátek jsme byli poprvé na tom motiváku a vypadá to celkem slušně! Kafíčko, pití, obídek, platí i cesty a dokonce, kdybych chtěl, tak i hlídání dětí po dobu co jsem v kurzu. To se dá! Platí to EU a tak si myslím, že bys neměl mít problém! Euronest z toho taky musí něco mít, tak myslím, že jsou rádi za každou dušičku! :wink:
Obrázek
ned úno 21, 2010 9:37 pm

2paM
Příspěvky: 155
Registrován: sob led 09, 2010 4:35 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pavle, myslíš že tenhle systém vydrží až do prázdnin? :D taky chci profesák, ale C budu delat az nekdy v květnu... Fatk ti ten profesák zaplatí celej?

je tu ale ještě jeden problém... nevíte někdo jestli se můžu hlásit na pracák když jsem student? :D dík
ned úno 21, 2010 9:49 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud studuješ, asi ne! Jsou různé projekty hrazené EU. Tady na vysočině to zajišťuje firma Euronest se sídlem v Třebíči. Nevím, jak dlouho, ale už vloni to fungovalo a asi ještě bude. Je to forma rekvalifikace, která je plně hrazena. Tady jsou i kluci, co si dělají přes pracák C, potom E a pak ještě profesák. Přes tyto projekty lze získat dvě rekvalifikace (např E + profesák), C klukům platil přímo pracák. Před rekvalifikací z projektu musíš projít ještě "motivačním kurzem" v délce 6 dnů. Je potřeba se hlavně ptát na možnosti. Každý pracák by měl poradit. Je v jejich zájmu uplatnit lidi na trhu práce. Pobočka Euronestu je taky ve Žďáře v budově O2, tak si tam zajdi a zeptej se. Je tam celkem dobrá paní, ta Ti určo poradí! Zrovna tam za ní třikrát týdně dojíždím.
Obrázek
ned úno 21, 2010 10:15 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Pavle tak to máš v klidu, tady unás to tak boužel nefunguje a profesáky neplatěj :-( řidičáky ano, ale profesák boužel ne.
pon úno 22, 2010 12:08 am

2paM
Příspěvky: 155
Registrován: sob led 09, 2010 4:35 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Díky za odpověď, ale bohužel pokud vadí že jsem student tak budu muset C dělat za "svoje" peníze a s profesákem pár let počkat :(
pon úno 22, 2010 7:07 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prosím, jak to je, když si kámoš udělal C, teˇprofesák a chce ještě E. Musí ještě dodělat nějaké školení k profesáku?
Obrázek
pon bře 01, 2010 12:55 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

nejsem si jistý ale k E se profesák nedělá.a at hledám na netu nic nemohu najít k tomu.
pak akorát bude muset vyměnit profesák aby mu dopsaly E
ale upozornuje nevím to na 100%
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon bře 01, 2010 1:18 pm

Pietro.1
Příspěvky: 35
Registrován: ned pro 06, 2009 10:12 am

Příspěvek

Dělal jsem zkoušky C někdy loni na jaře, vyřídil jsem si řidičák a profesák nechal na později.Zažádal jsem si v srpnu abych ho měl za 200,- :lol: a mám tam automaticky C,a CE :-)
pon bře 01, 2010 3:30 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Pavel: Na profesáku je automaticky C i E a to i v případě že máš jen řidičák na C tak budeš mít na profesáku stejně i E.
Teda aspoň v téhle době to tak je, zrovna minulej tejden mě to říkali na profesnim školení.)

Takže žádné školení navíc. Prostě profesák platí pro oboje automaticky. Ale třeba ještě nedávno to mohlo bejt jinak.
úte bře 02, 2010 3:20 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:onfire: Děkuji, děkuji, děkuji! Zkusíme se podle toho nějak zařídit! Pár kámošů má C a chtějí i E a profesák. Já potřebuju jen profesák, tak se snažím, aby si šli dělat prvně profesák se mnou, abych nemusel čekat, než si udělají E. To by si mohli udělat potom. Už chci jít jezdit :!: :!: :!: :wink: Potřebuju, aby bylo pár lidí, aby se mohl otevřít kurz.
Obrázek
úte bře 02, 2010 4:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti