Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ofco - mi, bylo řečeno ... že tady v Ostravě, jsou papeštější než sám papež ... Přesně to to mi bylo řečeno. A pak i potvrzeno...
Ostrava = idioti na opačné straně přepážky. :wall: :wall:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
stř kvě 01, 2013 10:27 pm

mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Příspěvek

Myslíš,že ta konkrétní uřednice za to může??????
čtv kvě 02, 2013 12:55 am

Šedý Vlčák
Příspěvky: 516
Registrován: ned kvě 18, 2008 2:35 pm
Bydliště: Severní Morava

Netopejr

Příspěvek

Ostrava je sama o sobě děsná - co se týká Magistrátu. Jednomu šoférovi nechtěli vyměnit profesák, protože na Potvrzení měl jinou adresu než v občance. Jakoby se nemohl během těch pěti let přestěhovat!
čtv kvě 02, 2013 7:51 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Šedý Vlčák
Ano, nad tím jsme byli varováni na školení profesáku že to to je "obrovský" problém na Ostravském magistrátě - to to je jejich "specialita" ... :wall:

Ne, úřednice ne - ta je moc "malá paní" na to, jen plní co se jí řekne.
Systém v Ostravě za přepážkou ... to to jsem mněl na mysli. Byl jsem prostě nejen já, ale i další varováni před "úřednickým šimlem" co na magistrátě v Ostravě je. A to, se mi i potvrdilo při jednání s nima - ano, úřednice jsou slušné a vyjdou vstříc to ano, ale.... systém co je nastaven je takový jak jsem to popsal dříve a zatím si stojím neb to byla osobní zkušenost a to nejsem sám... a bez protekce že... Cituji úřednici "....nemohu Vám to nijak urichlit, nej de to..."
A pak se dozvím tady že to jde. No comment .... (řekli mi to školitelé že to to je jen v Ostravě, nikde jinde - už Opava, atd je na pohodu).

Sorry za OT
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
čtv kvě 02, 2013 10:31 am

Uživatelský avatar
Blade
Příspěvky: 209
Registrován: ned srp 24, 2008 10:34 am
Bydliště: morava

Příspěvek

Ahoj ,tak dnes jsem úspěšně absolvoval žádost o výměnu profesáku... Dělal jsem to v Přerově.Vše proběhlo v pořádku a podotýkám ,že budu mít novou adresu na občance a vše ok,rovnou mi tam zapsali nové bydliště a bez problému...A jedna novinka,kdyby někdo nevěděl, tak když má řidič C+E tak dostane i T+E :) takže hurá ze silnice na pole a bude líp :D
Věřím že je něco mezi nebem a zemí,ale nevěřím že je to bůh...
čtv kvě 02, 2013 2:26 pm

lukasV

Příspěvek

T+E existuje? :shock:
čtv kvě 02, 2013 2:47 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

T se přidávalo ale již ne ... já dodělal C, C+E, profesák 5.4. a již nemám T ... To bylo ...
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
čtv kvě 02, 2013 4:28 pm

Uživatelský avatar
Blade
Příspěvky: 209
Registrován: ned srp 24, 2008 10:34 am
Bydliště: morava

Příspěvek

Právě že se opět přidává,ale musel člověk udělat C do určitého roku..
Věřím že je něco mezi nebem a zemí,ale nevěřím že je to bůh...
čtv kvě 02, 2013 5:42 pm

Pechy90
Příspěvky: 168
Registrován: čtv dub 12, 2012 5:11 pm
Bydliště: Všude zdejší

Příspěvek

Musel si to udělat do poslední novely zákona teda do 19.1.2013 jestli dobře pamatuju, kdo udělal C a C+E potom už T nedostane
čtv kvě 02, 2013 9:47 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přesně tak Respíku ... tak tak to je. Já mám smůlu, ale že nemám T - mne netrápí, T jsem nechtěl a nechci.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
čtv kvě 02, 2013 9:53 pm

Pechy90
Příspěvky: 168
Registrován: čtv dub 12, 2012 5:11 pm
Bydliště: Všude zdejší

Příspěvek

Onic nepřicházíš na konci ledna mi měnily řidičák a už mám ten podle novely a mám tam zapsaný T a traktor sem nikdy neřidil a ani nevim jestli bych to dokázal takže jako bych to T vpodstatě neměl :lol:
čtv kvě 02, 2013 11:14 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přesně ... to i já. :D Jinak je "super" že profesák je v řidičáku ... aspoň se nemohu vymlovat u ochránců "... že já nevěděl..." :?
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
čtv kvě 02, 2013 11:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4466
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tak to nevím, co mildea měnil, protože když to tak čtu, tak je to po celé republice stejné i já to měl za 700+500kč. A přesně jak to zde všichni popisují.
Jinak bych doporučil opravdu neotálet a nenenchat to na poslední chvíli, poněvadž se rozeběhla kampaň na výměnu řidičáků vydaných před rokem 2004 a přepážky se plní "důchodci" se žádostmi na výměnu řidičáku.
A ještě taková perlička. Když jsem si byl pro novou kartu, tak přede mnou nějaký kolega co si vystál frontu, byl vyfuckován, protože neměl 5 originálních razítek na potvrzení o provedeném školení. Jo úřad je úřad a né holubník, nejen v Ostravě. :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát kvě 03, 2013 6:44 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

k té Ostravě asi povolily,já na každém dokumentu měl jinou adresu,a když se mě uřednice zeptala proč to tak mám tak jsem odpoveděl že jsem čekal na den kdy to budu měnit a ten nastal dnes :lol:
a byl klid,tak ono možná co úředník to jinej papež,jiná církev :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát kvě 03, 2013 6:52 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Roadíku,tos byl zajisté u takové malinké šikovné blondýnečky :wink: ,ta je totiž tady od "nás" a tím pádem je logicky v poho.......však nás Prajzáky znáš :lol: .Příště Mirku pozdrav....... :wink:
pát kvě 03, 2013 8:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů