Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Myslíš, že jinde schovávat můžeš? Mám za to, že maj i sw na čtení značek. A když tě vyfotěj a nepípneš, tak jim to hlásí. Kdysi mi celňáci tvrdili, že existuje i soft, kterej umí spočítat, jak rychle ses dostal třeba od 1. ke 4.bráně. A když na 2 a 3 nepípneš, tak jim to opět hlásí, žes tam byl rychle a měl asi schovanou krabici.
pát čer 29, 2012 6:20 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no karle,někde jsou jen kamery bez amplionů stím zbytkem je mi to jasný :wink:

fahrer,na nějáký výpočty je soft netřeba,já když se přihlásím do toho denního výkazu mýta,tak tam mám každou bránu s časem na vteřiny,takže se to ztoho pozná lehce
2x Nissan atleon 210
pát čer 29, 2012 8:59 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Trasy se dají naučit a schovávat jen kde si to můžete dovolit.Např. poslední 2 brány před sjezdem z dálnice schovávám za předpokladu že je to bez kamer.To samé při nájezdu schovám na 3 branách a další kamerou to otevřu až do další kamery např. kamera,brána,brána,kamera a dál to schovám do sjezdu z dálnice.Je potřeba znát brány a pamatovat si trasy.Jízda musí dávat smysl ,pípám 4x bránu a pak už tam jako nejsem a následně už sjíždím z dálnice.Po branách nelze skákat ,to dělá jen negramot.
sob čer 30, 2012 12:15 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Tomik: Karel to popsal přesně. Nesmíš jí schovávat na přeskáčku.
sob čer 30, 2012 11:18 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no ale schovát se to přece nesmí,ne? :lol:
2x Nissan atleon 210
sob čer 30, 2012 12:08 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 662
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

:P nemělo by. Osobně si myslím, že schovat to na dvě brány před sjezdem nemá smysl a že to přežiju.
sob čer 30, 2012 12:13 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ty prasata zase změnily ty svoje podmínky,a přihlašovací údaje,to sem ztoho hotovej,zase sem bez hesla :evil: peču jim nato,nic kontrolovat nebudu,už jim tam ani nepáchnu
2x Nissan atleon 210
pát črc 06, 2012 9:52 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Ha, slyšeli ste to včera? Prý si na silnice I.třídy budem kupovat známky, naprostá zlodějina!za co platím silniční dań když si ještě budu kupovat známku???????????
pát črc 06, 2012 8:09 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

známku budeš kupovat abys měl známku a stát nějakou tu miliardu navíc.co je na tom složitého k chápání,jen čekám kdy jim dojde že díky tomu se k nám tlačí levnější konkurence.už dnes není problém zahlédnout na stavbě,tatry sklápěče s nečeskou RZ,dokonce i beton vozí z betonárek a pumpu k tomu dávají grátis.a co český dopravce,jen platí,platí a platí,přitom ještě nadává a hledá cestičky jak to obejít,no nevím jestli tudy zrovna vede cesta.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 06, 2012 8:54 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

coby,je to zasranej stát :!: kurvy jako je nečas a klaus všechny prachy promrhaji vniveč a znás si dělají dojný krávy :!: :!: :!: já už nic takovýho platit nebudu,fakt jim nato kašlu.taky je varianta že přehlásím auto z Ič na soukromo a tím pádem mají po silniční dani :wink: fakt,jedině bojkot
2x Nissan atleon 210
pát črc 06, 2012 9:01 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Jde pouze o návrh který by platil od r.2016.Stále je to lepší než satelit.
ned črc 08, 2012 4:43 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Snad to není tak jednoduchý, ona Eu to nemusí požehnat. Platí nějaká pravidla a celkové zpoplatnění silnic bez možnosti objíždění není snad povolené. Takovejch návrhů bylo již více a vše jsou to pokusný balonky.
Nyní jim třeba nejde registr vozidel a to je malér velkej, tenhle stát si zaslouží občanskou neposlušnost :!:
Volvo FL 614.
pon črc 09, 2012 2:16 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Přáníčko od celňáků..

Příspěvek

Ano přátelé co si budem povídat, je to zlodějina tyhle předražený mýta...zrovna mám jeden dopis na stole, doplatit 500kč nebo pudu do exekuce :))

Taky sem to dost schovával a dokonce si jednou při dobýjení zapoměl dát krabičku na sklo, projel sem celou Prahu a dostali mě až někde před Mladou Boleslaví..hned sem byl obviněn ze záměrného schovávání jednotky, naštěstí to dopadlo za 2000 mam dojem a doplatil sem jen brány kde sem byl vyfocenej, volali na dispečink kapsche s pumpy a tam mě řekli že neni možný abych projel jen ty s kamerou a jiné ne, ale donutit mě zaplatit všechny nemůžou ikdyž je jasný že sem je musel projet, prej že jestli to nedoplatim,tak až mě příště chytnou celňáci že dostanu další pokutu, chytli mě od té doby 2x a žádnej flastr, takže taky všemu nemůžeme věřit..
Jinak co mě fakt vadí je arogance a buzerace ze strany celní zprávy neboli poskoků kapše, ráno zatažený záclony spinkám a najednou bouchání tam celňák a hned že krabičku, tam nějákej jouda předemnou nedoplati jednu bránu a hned 500, jindy mě zase chytli na pumpě, když sem šel doplatit mýto, měl sem jednu nezaplacenou bránu šel to doplati a opět 500...

Za 3 roky mam 12x kontrolu celňákama v čr, jen jednou se zaměřili na kolečka a 2krát na tech stav, ovšem 9x na stav mého mýta, je to k smíchu arogance vědšiny těchto buzerujících, koukaj na vás jak na největšího zločince, je jedno jestli máte auto co nemá na silnici co dělat, nebo jestli ste na sračku ožralej, hlavně jestli platíte kapši mýto :))
pon črc 09, 2012 3:07 pm

Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Toto je pravda buzerace těch zoufalců je přehnaná.po skušenostech už nikdy nestavím a neplatím krabičku na pumpách na dálnici.Vždy odjedu si co potřebuji a ihned pryč z horké půdy.Někdy když celní auto jede v opačném směru dálnice je jasný signál že mohu bez obav schovávat dál.
pon črc 09, 2012 9:05 pm

stefkac
Příspěvky: 73
Registrován: stř črc 11, 2012 3:46 pm
Bydliště: Ustecký kraj

Příspěvek

Ahoj jsem začátečník a na mýtném mi 4x pípala krabička,můžou mě za to nějak postihnout zpětně tedko celnáci a přijde výše doplatku na firmu?Děkuji
stř lis 14, 2012 10:33 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 33 hostů