Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Brutus: Chápu tvé výlevy. Ale ČKP vznikla ještě dřív než se Nečas stal předsedou. Takže tady jsi troškou OT(mimo :wink:).
sob srp 04, 2012 2:42 pm

Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

To máš pravdu.
Ale nic to nemění na tom,že byl svazák a kandidát KSČ.
A že se podílel na vzniku toho paskvilu,co ČKP předvádí.
Což by v normálním státě snad nemělo být ani možné.
sob srp 04, 2012 3:11 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Jen jsem ti tím chtěl říct, že tím, jak si to zjednodušuješ, tak vypadáš hrozně nedůvěryhodně. Teď se úplně vyhnu tomu, že chemická vejška je poměrně těžká škola a poukážu jen na to nejjednodušší. ČKP vznikla ze zákona v roce 1999. V té době byl Nečas pouze řadovým opozičním poslancem A jak je u nás folklórem, tak opozice většinou hlasuje proti návrhům vlády. Nestojí mi za to hledat, jak v té době každý poslanec hlasoval. Ale skoro bych si dovolil tipnout, že Nečas byl na tvojí straně. :)
sob srp 04, 2012 4:21 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak po 24 hodinách přípravy textu v hlavě tomu dávám písemnou podobu. Následně to vytisknu do toho jejich výpalného formuláře a doporučeně na jejich náklady to odešlu. Jinak podle vyúčtováné mé flotily za inkriminované období jsem zaplatil 29 Kč a lupiči si nárukujou 11 870 Kč :twisted: :twisted: :twisted:
Volvo FL 614.
sob srp 04, 2012 4:49 pm

Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

fahrer

Příspěvek

Česká kancelář pojistitelů


Česká kancelář pojistitelů byla zřízena zákonem č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jako profesní organizace pojistitelů, kteří jsou na území ČR oprávněni provozovat pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla.
Dodatek k vymáhání si upravili k obrazu svému v roce 2008.
Každopádně dle toho zákona,by mělo jít postihovat vozidlo,které je provozováno.Pro kontrolu je zde PČR.

Jinak oba dva mnou jmenovaní se ať přímo,či nepřímo na tom podíleli.Jsou v politice dost dlouho.
Že se obdobný zákon přihodí k něčemu,co sněmovnou projde je jasná věc.Praktiky PS v CZ mají neomezené možnosti.Tunelingu a rozkrádání.
Co se týče chemika,mrkni na jeho datum narození,na stranickou příslušnost jeho rodiny a titul je na světě.
Pokud by jsi měl výhrady k tomu co píšu budu rád za SZ ať to tu neplníme debatou o ničem.
sob srp 04, 2012 5:17 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tady je moje odpověď :D
Obrázek
Volvo FL 614.
sob srp 04, 2012 7:14 pm

Šedý Vlčák
Příspěvky: 516
Registrován: ned kvě 18, 2008 2:35 pm
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek

Skvělý! Pak dej taky vědět, co ti odepsali a jak to vše dopadlo. Držím palce.
sob srp 04, 2012 7:21 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

SZ ne. Už mě to nebaví. :wink:
sob srp 04, 2012 7:35 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Jirka Novák

Příspěvek

:clap: :mrgreen: :mrgreen: :bigups: :thumbud: chtěl bych vidět toho debila, jakej bude mít ksicht, až to bude číst... :smich: :smich: nicméně osobně moc v úspěch nevěřím i když Ti ho z CELÉHO srdce přeji...voni ty svině si nějakou kličku najdou vždy ....tělestný trest :!: :!: :!: to by byl lék :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob srp 04, 2012 10:07 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Za pokus to stojí, třeba já zrovna přemohl ČEZ a již cáluje :D . Třeba to dám do Tv a uvidíme jak se pak budou tvářit. Platí že způsobené náklady nesprávným úředním postupem jsou vymahatelné ze zákona po úředníkovi který je způsobil nebo po jeho organizaci. Taky můžu napočítat cestovné na poštu a zpět. Stejně jako to dělají právníci klientům. Princip je stejnej.
Volvo FL 614.
sob srp 04, 2012 10:51 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ano to je pravda,škoda že mě to nenapadlo taky,sem mohl bejt vysmátej.zato co mě všechno naposílali :roll:
2x Nissan atleon 210
sob srp 04, 2012 10:58 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak faktura pro ČKP na 996 Kč za nesprávný výkon úředního rozhodnutí a za neoprávněný požadavek na zaplacení poplatku je hotová a sídlo mají na Pankráci P4. Posílám to do Ostravy, ale alespoň to mám blízko v Praze pro eventuální návštěvu a udělání pořádku na místě :twisted:
Volvo FL 614.
ned srp 05, 2012 11:11 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak co je nováho na bitevním poli s ČKP. Protože zatím nemám potvrzenou dodejku od 6.08.12 od doporučeného dopisu poslanýho do Ostravy a protože se blíží splatnost mé faktury, tak jsem zavolal na jejich infolinku a informoval je že se čas naplňuje a budu postupovat exekucí vůdči jejich kanceláři v brzké době :evil: . Bude to souboj s jejich právním oddělením, ale já se toho nebojím a zvládnul jsem i jiné zaležitosti sám. Takže registrovaným telefonátem si dělám další kroky na jejich postih z důvodu nesprávného úředního jenání. Sice se vymlouvají na nekorektní informace od Allianze, ale to pak budou muset recipročně vymahat po ní. Na hrubej pytel hrubá záplata a fertig.
Volvo FL 614.
čtv srp 16, 2012 11:50 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Posílej pravidelně raporty o stavu celé akce, držím palce.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv srp 16, 2012 6:29 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ok, napíšu protože mě ser... jejich arogantní a povýšené jednání, jako by byli nedotknutelní. Třeba to jejich oddůvodnění neposlání podepsané dodejky že u doporučené pošty to u nich trvá dýl je neobhajitelný. Po nás přitom chtějí rychlé placení a jednání. Taky asi sepíšu stížnost na ně do ČNB a možná si najdu cestu na osobní jednání v ČNB ve věci nekorektní práce ČKP. Již to jejich sdělení na jejich stránkách, že faxová a e-mailová komunikace není možná, svědčí o jejich charakteru. Naštěstí maj monitorovaný telefony a tak již ví že to nebudou mít snadný.
Volvo FL 614.
čtv srp 16, 2012 8:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů