Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

zdenekjihlava

Re: Pro ty, kteri pojedou do BRITANIE ted v listopadu ci prosinci

Příspěvek

Žiju a platím daně v CZ tak mě životní prostředí v Anglii moc netrápí. Podle mých cest na Muslimské ostrovy by životnímu prostředí nejvíc pomohla pořádná vlna tsunami.
Zijte dlouho a blaze.
sob lis 21, 2020 8:57 pm

didi

Příspěvek

No dneska už jsem pod vlivem, ale udivuje mě, že tolik času se věnuje tady této kravině. Borovička tu vypotí kravinu a nás tu na to reaguje, jako by vymyslel lék na rakovinu.
sob lis 21, 2020 9:02 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

:think: :think: :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy..... :wink: :wink: :wink:
sob lis 21, 2020 10:08 pm

zdenekjihlava

Příspěvek

Taky znám docela pěkné rostliny . Konopí Canabis nebo mák nebo coka. V urputné snaze sehnat nějakého blbce co zadarmo doveze do Londýna květináč z nějakým stromkem bude nějaká bouda.
Zijte dlouho a blaze.
sob lis 21, 2020 10:23 pm

zdenekjihlava

Příspěvek

Jen jsem chtěl varovat případné dobrodruhy aby se nedivili když za dovoz stromku z extra materiálem v květináči dostanou i kurz Angličtiny v lochu. Asi tak.
Zijte dlouho a blaze.
ned lis 22, 2020 7:11 am

sof

Příspěvek

Mňa to tiež napadlo a je to jediný dôvod, prečo by som ti to neodviezol. Verím, že existujú dobrí ľudia, viem, že existujú aj svine.
ned lis 22, 2020 8:15 am

NakejMagoj

Příspěvek

Tak to já už bych pomalu začal Jirkovi věřit. To je takovej Troubela, že by ho nějaké pašování ani nenapadlo. Ale pořád nikde není garance, že když si tak v poklidu vezeš dvou metrovou borovičku a zničeho nic Ti v kořenovém systému najdou 39 mrtvých větnamců a pak máš zajištěný prostor v hlavních zprávách na BBC ;-)
Jinak když na Balham dojede Ňákej Magoj s 4,7m návěsem, tak tam dojedou i ostatní. I zaparkovat bych tam uměl. To švihnete po South Circular a ve výsledku i ušetříte kilometry než objíždět Londýn po M25, možná i ušetříte peníze za Dartford Crossing. A to se vyplatí.
Ale o čem Jirka nemá ani páru, je LEZ. Jestliže v něm nebudete registrovaní a nebudete se jím řídit, tak Vám taky může přijít pěkný dopis po kterém na Balham přijedete znovu a Jirku vlastnoručně uškrtíte :smich: :valetsesmihy:
A kdo potom bude zalívat tu borovičku? :( :( :(
A hlavně, jste všichni Komouští Trolové, kteří tady rozesévají jen nenávis vůči člověku, který chce jen ostatním přiblížit kochání krásy matky přírody FUJ FUJ FUJ :savle: :kun:

Já do Anglie pojedu až příští rok, takže nemám jak pomoci.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned lis 22, 2020 12:40 pm

NakejMagoj

Příspěvek

Jirka píše:
Je napsano spousty knih o konspiracnich teoriich. Internet je plny websajtu o konspiracnich teoriich. Jenom zde nosite drivi do lesa.
Výraz 39 mrtvých Vietnamců není konspirační teorie, ale fakt co se stal v Tilbury loňského roku.
P.S. Jezdi sem mnoho kamionu s obrovskejma navesama zasobovat prilehle supermarkety.
Jseš totálně mimo, protože o ježdění vůbec nic nevíš. Člověk s pokorou si buď informace dohledá, nebo se zeptá. Ale Ty jseš ....................
Britská auta jsou automaticky při první registraci na DVLA i automaticky zaregistrovány v systémech jiných, jako je například LEZ. Pro Brity kteří se v dopravě pohybují je to samozřejmá informace, jako pro čecha, že musí auto pojistit. Ale vozidla ze zahraničí se musí předem do systému zaregistrovat včetně dokladování emisní normy. Jestliže vozidlo není zaregistrováno, tak je systém automaticky bere jako bez emisní normy a automaticky sází pokuty a zpětné zaregistrování a prokázání emisní normy nemá na již vydanou pokutu žádný účinek !
ned lis 22, 2020 12:59 pm

zdenekjihlava

Příspěvek

Nejak nechápu jak mají nesmysli o ploché zemi nebo co jiného společného z realnim nebezpečím že když do návesu vezmu zásilku na černo o které šéf neví a není ani pojištěna ani nic jiného tak riskuji docela velký problém. Může to být i něco jiného ale drogy mě napadli prvně. Podobní problém měli ve Student agency v Norsku.
Zijte dlouho a blaze.
ned lis 22, 2020 1:07 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

hele ty borovice uhnilá , shnilá, nebo zkažená, nebo co vlastně za potrata jsi :lol: :lol: :lol: přijmi prostě fakt, že na tu tvojí akcičku a pohádku se stromkem každej normálně uvažující člověk...(i ti, kteří tam ještě jezdí) jednoduše sere a nikdo si na hrb nevezme riziko nějaký případný levárny :hvizd: a samozřejmě následků z toho vyplývajících.... tudíž ti to vysvětlím pregnantně : sklapni krovky , přestaň tu spamovat , a jednoduše táhni do piče :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy..... :wink: :wink: :wink:
ned lis 22, 2020 1:40 pm

NakejMagoj

Příspěvek

Jirka píše:
Dopravci, co jezdi do UK vedi jake normy musi dodrzovat.
S kolikati dopravcema máš osobní zkušenosti, že píšeš, že vědí?
Zaprvé, tady jseš v komunitě hlavně řidičů, takže jseš zase úplně mimo. Co tvrdím od začátku.
Za druhé je dost veliký rozdíl jet například do Coventry po M25 okolo Londýna, kdy se na vozidlo nevztahuje LEZ, nebo jet skrz londýn kdy se na vozidlo vztahuje LEZ. Takže ve výsledku dobrý skutek, může být po zásluze odměněn. A protože Ty jseš totálně mimo, tak ve výsledku řekneš. Já to nevěděl. Promiň? Nebo budeš mít koule a řekneš: Moje chyba, že jsem Ti to dopředu nezjistil a zaplatím případné pokuty.

A problematiku pašování, přirovnávat ke kospiračním teoriím, svědčí o Tvé inteligenci. :savle: :kun:

P.S. LEZ se vztahuje už několik let i na dodávky.
ned lis 22, 2020 1:43 pm

zdenekjihlava

Příspěvek

Kolik by tak byla zajizdka z trasy ? Cca 30 km jedna cesta takže 60 km to je v provozu tak 2 hodiny plus hodina na složení. 25 kč za km pokuta od šéfa plus problém na vykladce z termínem . No nedělej to zadarmo pro nějakého podivného typka co mele něco o korporačních teoriich.
Zijte dlouho a blaze.
ned lis 22, 2020 1:57 pm

zdenekjihlava

Příspěvek

Tak teď jsi to zabil úplně. Buď žiješ v nějakém jiném vesmíru nebo jedeš na nějakém dobrém matroši. Jen v najetych km by to bylo 1500 až 2000 korun. To ti žádní dispečer neodpustí. Asi neznáš realitu dopravy v CZ.
Zijte dlouho a blaze.
ned lis 22, 2020 2:19 pm

martin440
rumová víla

Příspěvek

Borovicka.... hele ty blbečku z útulku ,,prej nenávist a urážky .... ty kokte pomatenej ,,,,, popsání pravdivý reality je naprosto v pořádku ... v tvým případě by měli dohlídnout, aby jsi nevynechával léky, páč je z tebe uplnej magor :lol: :lol: :lol:
ned lis 22, 2020 3:11 pm

jose rabano

Příspěvek

Zítra leeds.novozim nikdy nikoho,svoji starou bych nevezl natož nějakého psychopata.kabina je malá projednoho natož pro dva.uz kdysi jsem chtěl vyrvat horní bet i pravou zidly,na chuja to je.....sedni na letadlo,jsi tam za hodinu a ne za tři dny jak se mnou.
ned lis 22, 2020 3:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“