Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.tag24.de/nachrichten/unfall ... st-dresden


bych neřekl ze se náves pohne do strany tak snadno
pon zář 20, 2021 9:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Me to sice nejde otevrit,ale o co tam jde?nekdo mrdnul na pwc do lkw a mrtvy?no,nez takto parkovat jak nekteri,na vjezdy vyjezdu,pojedu bez pauzy dal.nekteri jsou fakt hovada,dnes v 6 rano na a38 na kazdem najezdu polak chrapal.masakr.nikdy bych tak nestal neusnul.
úte zář 21, 2021 9:17 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Taky jsem to nějak nepochopil. To někdo narazil do návěsů že ho posunul bokem a ještě odjel.? To tam jel tank?
Zijte dlouho a blaze.
úte zář 21, 2021 9:33 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

já to pochopil tak, že neznámý sofer přitlačíl Rumuna jeho návěsem o vedlejší cesky naves a ujel nach Prag, to musel být asi úplně ozralej nebo nafetovanej. Možná myslel že jen natvrdo orval souseda, ale že tam zůstal 45 lety šofér se dozví až ho lapnou.
úte zář 21, 2021 3:34 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tú nehodu nechápem, ani fotkám nerozumiem. Na návese nieje vidieť poškodenie. Na jednej fotke je vidieť, že ťahač je mimo parkovacích pruhov.

------------------------------------------------
To je jedno nepodarené parkovanie. Rumunský kamión s dvoma šoférmi sa pokúsil zacúvať do medzery medzi vpredu stojacím Ukrajincom a mňou. Miesta tam bolo dosť, tak akurát na jeden kamión. Rumunský šofér za pomoci svojho parťáka nacúval príliš natesno na biely náves a keď sa pravé kolesá dostali do malej preliačiny, kade tečie voda do kanála, rumunský náves sa naklonil a pritlačil sa o náves Ukrajinca. Rumuni sa odtial nevedeli dostať, mali skrížený ťahač a pri každom pokuse dopredu alebo dozadu sa im začali odierať plachty. Neišlo im to.

Obrázek Obrázek Obrázek

Hlúpa situácia a Ukrajinec to ešte vystupňoval. Rumuni ho prosili, aby sa o kúsok posunul dopredu, ale Ukrajinec sa zaťal, že sa neposunie, lebo robí pauzu. Rumuni spravili ešte jeden vyslobodzovací pokus a to už vyzeralo tak, že sa naozaj poškodia plachty na oboch návesoch. To už som išiel za Ukrajincom aj ja, že nech sa posunie dopredu o 20cm. Ale Ukrajinec odmietol, že ak sa pohne dostane pokutu. Bolo to nerozhodne, Rumuni sa nevedeli pohnúť bez poškodenia a Ukrajinec sa odmietal pohnúť.

Nakoniec sa Ukrajinec pohol o kúsoček dopredu a modrý rumunský náves sa vyslobodil. Inak sa to vyriešiť nedalo.
Obrázek
úte zář 21, 2021 6:11 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak pokud měl ten Ukrajinec ten úplně první tip tachografu tak ten psal přerušení pauzy okamžitě jak se otočili kola. Tak se nedivím že kvůli nějakým exotum co neumí couvat nechtěl riskovat.
Zijte dlouho a blaze.
úte zář 21, 2021 7:45 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tam stojí a čumí jak Pat a Mat.
úte zář 21, 2021 8:09 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proste dojel někdo na parking a dával to zřejmě za navesy a naboural vzadu do návěsu z boku. Podle mě klidně svým předním rohem návěsu. A tím nárazem primackl jeden náves o druhy vedle. A tím zabil toho řidiče. Řidič procházel mezi navesama. Ze naboural věděl na 100%, normální člověk vyleze a jde se podívát…. Podle me zjistil přesně co udělal a proto ujel. Na čáře v tunelu kamery sou ne? kolik tam perojelo aut v okně 15 minut. Dohledat přes spz firmu a obhlidnout auto a náves, poškození musí být znatelne. Pokud to byl někdo z balkánu tak dojel až na rajku. A na západ už se nepodívá.
úte zář 21, 2021 8:21 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Zle som pozeral na tie fotky, wckr vysvetlenie nehody by mohlo byť reálne.
úte zář 21, 2021 8:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Sofer je idiot.to je jasne.parkovani za prdelama se ma davno pokutovat,vyhazovat pak.je to zlo.proto se krade,ten vzadu stini,mezi navesama se rabuje,plachta,nafta.vse.co ale nechapu ale vubec proc ten ridic neuskocil?tak je slepy hluchy,nekouka?vim,taka je doba,kazdy cumi do mobilu imervere,zbytek ho nezajima.
stř zář 22, 2021 2:21 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To vypadá na auto od nás z okolí.
stř zář 22, 2021 12:35 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

no smrt to musela být hnusná, to není hned..podle mě věděl co udělál, ale chlapa tam vidět nemusel, navíc ten se ani nemohl se nadechnout, ne tak řvát. Mě se totiž stalo něco podobného jak to popisuje wckr, akorát já jsem stál před kabinou a najednou se zakymácela auto, borec mi vzal zezadu za roh cela, tam se urvala lišta, a on ujel..obyčejné ujedou protože mají ještě v žíle.
čtv zář 23, 2021 2:59 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jožine, zase bych to neodsuzoval, se navýší kapacita parkoviště o třetinu. Občas mě to taky zachrání. Větší hovadina je parkovat před boudama na výjezdu. Toto mi hlava nebere, že musí čekat, že ho někdo probudí.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 24, 2021 4:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Pred kabinama to je uplny no coment.chrape tak pul polska,bud auta vybavene vypinacem tacha,nebo magnetari.me se tak postavil novy Daf od Sachs trans,rikam mu kamos ve 2h rano vstavam,budim te a vyjizdim.bylo 8 vecer jak on parkoval.polak v klidu,ze ok ze stim pocita.ve dve rano zabucham,on nakopne,couvne,ja vyjedu a on v klidu misto me se postavi...
pát zář 24, 2021 5:11 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Něco podobného jsem zažil ve středu. Čekám na nakladku a vedle mě se postavil Polák. Vylezl, otevřel boční kastlik, vytáhnul elegantní deku, sklopil boční ofuk, deku hodil za kabinu, na decku skočil sipku a už jsem jen slyšel lupnuti magnetu. :-D to bylo jak návrat do historie. Celé mu to trvalo tak 30 vteřin.
pát zář 24, 2021 5:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 65 hostů