Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Tos musel bejt eště na Vysočině, bo mi tu takový krpály že bys jel 70 nemáme :naughty:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte říj 19, 2021 2:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Rabano: bo jsou placení od fury, tocky, km..zdrzujes, nestihne naložit na zítra... neotoci, nevydělá, bliká atd psycho..sekne té riskantně v lese pak ho dojedeš v obci jak stojí před kruhacem.
úte říj 19, 2021 5:21 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ono je to jose leckdy obráceně... Tam kde jezdí kamiony normálně 80, tak není problém potkat kamčák se zvedlou nápravou a jede 60.
Včera na jižní spojce jsem jel za přepravníkem (takže vidím že je prázdnej) a jel 60 v místě, kde někteří jedou nadoraz 90

ALe to lepení taky nechápu. D5 - zákaz předjíždění. Jede kolona, jedu 85 - protože kam se budu honit. Za mnou nízko letící souprava, kouká mi do bubnu co tam mám.. A jako co čeká? Že se vznesu a tu kolonu před sebou přeskočím?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř říj 20, 2021 8:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Nikdo,nebo aspon teda ja,60 nejezdi.auto ma plynout krajinou a jed,to ze to do kopce nejede 90 neni muj problem ale techniku ve Volvo,nebo ze zatacky nemuzu rubat jak sklopka s 30tunam,ja nemam vanu a teziste nizko,naopak vzdy na vysoko temer.kdo chape fyziku pochopi to,kdo je blb bude blbem...kdysi davno lepic na hradec furt metr za mnou.prazdna sklopa.dojedu do kolony u Hrusove.v klidu otevru vrata a rikam mu,co vidis?on ze role papir.rikam,dobry,zrak mas v poradku.jedna ma 2.5 t je jich deset a maji 2.ľm.myslis ze pojedem stejne oba?myslim zatacky,rondel?cumi na me a odpoved-ja specham.... :wall:
stř říj 20, 2021 8:26 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Jako přiznejme si ze spechame víceméně všichni. Auto na vratech mám občas taky, ale nějak ho neřeším. To je jeho boj. On to neubrzdi.

Jinak cca měsíc zpátky najedu u Jihlavy na 38 na znojmo. 4 ráno a hned za Jihlavou v první vesnici dojedem Bothe Schnitzius, bečka na M číslech. Nevím jaká národnost to řídila, každopádně blb. Vesnice 35 km/h a tam kde je 80 jel 65 max. Za nim souprava s rukou s cihlama, plachta a já třetí. Sice sem měl 2 tuny ale tři auta tam nepredjedes nikde. Tresnicku tomu dal když mezi polama chtěl zastavit na bus zastávce, asi se mu tam nelíbilo, dva ho objeli a mě to jebl před kabinu. Tak sem jel za nim až do znojma. Při myšlence ze slozim v hrádku a jedu dom sem si řekl ze mi to rozcilovani za to nestojí. Z Zeletavy do kopce mu to jelo 40, takže ani nalozenej nebyl. Proste jen picus.
stř říj 20, 2021 10:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Ja nespecham.priklad.jedu 2 tocku v tydny,tzn spal jsem doma.vyjel v 5 rano z domu.stim ze cil ma i kdyz udelam 13h pauzu u Kassel dnes,zitra v klidu.ted Drazdany.rozkopane ,deset km stau.furt tje to v klidu,mam 2h fora,muzu zkratit i na 9.a myslenka?vsichni od nas by vyjeli v deset dopo.a ted hulakali nadavali vypisovaly hovna ze to nejde stihnout(pri pauze doma 15h...)a tak to delam vzdy.
stř říj 20, 2021 12:40 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

stane se ze spěchám, málokdy ale stane, tím že někoho riskantně stříhnu, o kolik budu dřív na vykládce? Tech 5 -10 min mě zachrání? Skladník bude stejně drzkovat a naložím si to sám.
stř říj 20, 2021 6:22 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

V pondelok tu bol defekt a vážna nehoda kamióna. Toto som fotil tiež v ten pondelok. Ľavá predná pneumatika a dopadlo to dobre.


Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) sof dne stř říj 20, 2021 6:34 pm, celkem upraveno 1 x.
stř říj 20, 2021 6:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

No.a ja mam fora na casove okno 2h.i s 11h pauzou,to jsem jeste mohl zkratit na 9.kdyby horelo.jo to delam tako.ale jak rikam,pul firmy by vyjelo v poledne dnes,z domu.ne rano
stř říj 20, 2021 6:34 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Je pravda, že u nás zdrahlo razantně adblue.? Od kolegy manželka dělá na pumpě MOL a ráno prý bylo ještě za 16kc/l a odpoledne 59kc/l.
stř říj 20, 2021 6:41 pm

Lochy
Příspěvky: 286
Registrován: pát črc 14, 2017 9:14 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

JJ, prý kvůli drahému plynu. Takže všichni syslí protože kdoví, jestli bude. Už minulý týden skok ze 7 Kč na 50 Kč během dne
stř říj 20, 2021 6:49 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

Duslo Šala je vraj jeden s najväčších výrobcov ADblue v Európe. A fabrika má problém pre vysoké ceny plynu. Znižuje výrobu hnojív, dokonca ju už vraj zastavila, takže niesú hnojivá a ani ADblue.

https://www.startstop.sk/news/59230/dus ... y-sposobi/

Dnes ráno som tankoval v Rakúsku, ADblue bolo ešte za 70centov.
stř říj 20, 2021 6:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

60kc?takze ne prorazena naftova nadrz ale i na adblue?myslim ze je cas se na to vysrat uplne.
stř říj 20, 2021 6:54 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Krafárna - OTčka,pokec

Příspěvek

https://tydenikpolicie.cz/policiste-pat ... d=13967847

neni jednodušší než oslovovat veřejnost radeji proklepnout ty majitele vozu jejichž SPZ- ky ma Policie k dispozici z kamer? Nebo drsná a důvtipná Policie je jen v seriálech?
stř říj 20, 2021 6:58 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

zvukový smrad

Příspěvek

Stojím na parkovisku, státie vedľa seba a už vyše hodiny počúvam stupídny rozhovor dvoch českých truckerov. Šofér vedla mňa cez handsfree scanie telefonuje so svojím kolegom. Má zavreté dvere a okná, ja mám zavreté dvere aj okná, ale hlasitosť handsfree je nastavená tak hlasno, že všetko čo jeho kolega povie, počujem do kabíny.

To je normálny stav a bežná parkovisková vec. Šoféry obťažujúci hlukom svojich stupídnych telefonických rozhovorov svoje okolie. Handsfree sa do nových áut asi montuje v základnej výbave, dnes to má každý, naučil sa to používať aj posledný šoférsky imbecil a tak sa hlučné handsfree hovory šíria po všetkých parkoviskách.

A keď máte šťastie, že vedľa vás neparkuje handsfree telefonista, tak vedľa vás bude stáť frigo a keď vedľa vás nebude stáť frigo, bude vedľa vás parkovať filmový fanúšik, čo si svoju každovečernú dávku filmov vylepší aux káblom o hlasný zvukový zážitok s reproduktorov svojho ťahača.

Dobrý sú tiež videotelefonisti, ktorí sa postavia pred vaše auto a začnú viesť hlasný videohovor. Videotelefonista huláka do mobilu a s mobilu sa ozíva rovnako hlasno hulákajúca protistrana. Alebo tá najnovšia móda, ktorú nedokážem pochopiť, keď pri telefonovaní telefonista nedrží mobil na uchu, ale až pol metra od ucha.

Ďalšia moja obľúbená kategória sú pozerači videí a muziky na internete. Samozrejme, musia to mať nahlas, čím hlasnejšie tým lepšie.

Muzikanti, tých mám tiež rád. Oldies trucker si otvorí dvere na aute a začne si púštať ABBU. A dá to poriadne nahlas, aby všetkých naokolo ABBOu potešil.

Hovorý sa tomu zvukový smrad.
Pre mňa sú títo nahluchlí telefonisti a parkoviskoví dídžeji v rovnakej kategórii bezohľadných ludí ako šoférske prasce, čo sa vyserú alebo vyštia na asfalt, rovno pred svoj kamión a svojím smradom otravujú vzduch všetkým naokolo.
stř říj 20, 2021 7:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů