Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: VIDEA

Příspěvek

stř lis 18, 2020 3:26 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: VIDEA

Příspěvek

Matúš Sabo... Craft je dobrej ..taky si s nim píšeš občas ? :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 18, 2020 5:31 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: VIDEA

Příspěvek

moja ruština nie je na takej komunikatívnej urovni :)
EDIT: viac sa mi pačil kanal jeho kolegu Takoba ( modry Frieghliner) len ten už nove videa netočí :(

Obrázek
stř lis 18, 2020 5:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Na konci je pěkný smyk s nehodou pospíchálka, co to chtěl stihnout do zúžení - před kamion. Moc mi tohle hlava nebere

https://youtu.be/Qkt8-xoAvHM
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon lis 23, 2020 8:43 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

To berlingo měl nějaký namazaný ne :D Hele, nepouštíš nám náhodou ty videa jak mazácky couveš půl Prahy pozpátku, že ne?
Jinak na tom kyvadle si stál jak jaryn :mrgreen: Ale správně :clap:

Se těším na nějakej shot jak trénuješ na ten návěs, možná vlek i s komentářem, aby sme se tu pováleli :valetsesmihy:

Dotaz: Kolik toho vidíš dozadu za ten mix jak couveš? Nebo máš kameru dozadu? Bo když to tam pereš tak napřímo, aby se ti tam neschovalo něco :think: Já záměrně po prázdnu kličkuju, mezi klanicama pak vidim za sebe.. Do oblouku dobrý, ale rovně je to na parťáka takle v obytný, tak bacha ať nemáš železa :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon lis 23, 2020 10:33 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Na tom kyvadle jsem klidně i "mohl" jet, pač po pár metrech je odbočka a já tam jel.. Ale nechvátal jsem, tak jsem to neřešil

Jestli trénovat budu, tak video klidně udělám... I pro mě by to byla za čas fajn vzpomínka :D

Ono většinou není kličkovat kam a většinou člověk je rád, že tam je místo aspon na stočení, aby ses trefil tam, kam se chceš trefit. Couvací kameru nemám, jen to rozptyluje od sledování zrcátek.
Lidi na stavbách se uměj pohybovat a za auta nelezou, leckde ani tam nemaj kam jít. Ale třeba při tom couvání v obytný zoně to bylo širkoký a přehledný - a zima, takže všichni zalezlý :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte lis 24, 2020 8:29 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

No já jen jestli si na to myslel :wink: Nedávno tu bylo video jak jeden taky myslel a přecvak o rampu závozníka :doh:

Hele výborná věc sou ty couvací senzory, stojí "kilčo", jen to pípá a dle intenzity poznáš vzdálenost i směr :idea: Za mě jedna z nejvíc věcí poslední dobou a už aby byla na LKW :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 24, 2020 8:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

No, při mém provozu těm čidlům dávám dva měsíce. Navíc by je asi nebylo kam dát. Nárazník je sklápěcí, kabeláž do něj nevede.
Nevydrží ani zadní světla - max 2 roky a přestává to svítit. Já už mám v pravém světle bajpas z drátu, pač jinak by nesvítilo koncový.. Do roka tam přijdou diodové
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte lis 24, 2020 8:44 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: VIDEA

Příspěvek

Pravdu máš, taky jsem si říkal, je to zbytečné. No a ty senzory i ta kamera na osobáku je super. U lkw bych ji dal ještě z prava v předu abys viděl pod dveře. Sice jsou tam zrcátka, ale bylo by to lepší. To co předvádějí někteří to je na přes hubu. Ten mrtvý bod tam je pořád.
úte lis 24, 2020 8:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

Jj je to věc..

Davide nevim no, na tom nárazníku by bejt mohli, zapuštěný atd, ale jak couveš na velkou 4ku, tak ti nepomůžou :lol: A o světlech mi na volvu nevykládej, starej to nechal všecko hodit na diodi, bo žárovky jen litaly.. Takle řešíme jen "úraz" nebo kábl(8let návěs) a tlumený..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 24, 2020 9:14 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Já neříkám, že couvací kamera je blbost. Jenom si vystačím s tím, co mám
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte lis 24, 2020 11:43 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

No hádám že musíš :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 24, 2020 11:46 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Tak kdybych hodně chtěl, tak by mi ji koupili.
Jenže stejně jako světla - by vzadu umřela za chvíli. To auto je furt pod vodou. Do toho mrazy a je hotovo. A ta bezdrátová stojí 5000. Což prostě vzhledem k tomu jak ji "potřebuju" je dost. Když se někam docouvává na centimetry, tak je vzadu někdo, kdo si ukáže kam to vlastně chce
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte lis 24, 2020 1:42 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: VIDEA

Příspěvek

Trošku jiný video tentokrát, čistě o uhýbání IZS.. Trošku i poučný snad
https://youtu.be/mdArPo57YW8
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon lis 30, 2020 6:01 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: VIDEA

Příspěvek

To s tym klaksonem není špatný na ty hluchoně :think: Uhnout nebo aspoň na to šlápnout je základ, někdo se bojí popojet na světlech přes čáru nebo tak(jak ti šraňkaři na přejezdu) a pak tak složky stojej a nemužou projet :doh:


Teď sem si udělal k ježíšku, malinko z donucením, radost a koupil kameru.. po tom prasklým disku pod Vídní sem si řek, že jestli to mám vysypat, tak ať mám důkaz, že já nic 8) Vzal sem Mai Dash Pro, bez gps modulu zatím a uvidíme, něco z lesa snad taky bude jak se tam dostanu..


Davide čím to stříháš?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon lis 30, 2020 7:42 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů