Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
kuryrspeed
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 08, 2014 10:07 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Měli jsme už takto udělaný Iveco Daily a tam bylo spaní přímo nad kabinou a němci nic jen ti to neuznají jako odpočinek,nevím jestli se něco změnilo za rok dva
pro jiny jsem postizenej blazen co za timkulatym nesmyslem musi sedet za kazdou cenu
čtv bře 12, 2015 11:04 am

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

v americe i v dodavkach maji luxus na spani :)
http://www.truckpaper.com/listingsdetai ... ID=5317171
sob čer 13, 2015 2:35 am

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

a kde to vozi naklad uz vidim rumuna nebo polaka ))
M-B Atego 1218 frigo
sob čer 13, 2015 2:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V sobotu jsem mel moznost jet s dodavkou(polakem,mimochodem fajn mlady kluk,prijemny,z Brna do OV)Svuj vergl jsem odchodil v Brne na Truck staru a sel zkusit kdo me vemme do OV.I kdyz se myju casto,zadny cech me nevzal,bud jel jinam i se znackou T,nebo nemel misto nebo podobne blafy.A to jsem rekl hned ze startu ze mu dam kilo na kafe,bez sanc.Zajdu ke stojanu,stoji tam polak se zanovnim Fiat,spani nahore,plachta,fungl.Reknu mu svoji polstinou zda me nevezme,kdo jsem,a on ze nima problem,dotankoval a palba..Auto bylo nove,udajna tuna nalozena dal tempo 120 a jel..Vykladal mi jak jezdi,ze nema tachograf tak vicemene jak chce,to je mi jasne v celku,ale prej dela cca 12000km mesic,coz mi nijak moc nepripada na to ze jezdi no limit vlastne.Jel z Aten,to byl druhy den na ceste domu.Celkove me to mile prekvapilo ta jizda,jede to jak osobak v podstate,spani nahore bylo krasne ciste,klima ucinna a jeste mi dal skvele pivo z lednice(Warka),pro vsechny ty rypalisty o polacich...Skveli chlap,ridil s nadhledem,radost cestovat,timto bych mu chtel podekovat i kdyz sem urcite neleze.
Neřeším...
ned čer 14, 2015 9:04 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

re

Příspěvek

Jo jo Jozine svatí poláci či slováci ti vždy pomůžou narozdil od vychcanych nasincu taky mám stejné zkušenosti at je to DB mor či Forman Adamec,TQM atd.nikdo nepribere kolečko v ruce bagly v ruce stojím u auta na T značkách a každý tě má v .... Kolegialita jak svina hlavně že na internetu tě pribere každý realita pokulhava na obě nohy
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
ned čer 14, 2015 9:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Stejna zkusenost---jak je neco treba,hlavne neotravovat nasince,myslim tim cecha.Problem je vse,otevrit basu s naradim,nedejbuh pujcit zvedak na pulhodky i kdyz on stoji...Chuj stim,neresim.Ktem dodavkam.sice cely zivot truckerim ale klidne bych to mozna aj delal,mit to nejak normalne zaplacene a nejezdit 30 000km za dvacet tisic korun(ani naopak)Jen u nas asi nic takeho neni,takovy Delivery Pospiech je myslim vyhlaseny dost...Jizda jak osobakem,plachtu vyhodis malickem,dva kurty natahnes za minutu,jezdis do kud muzes,pak se nekde vyvalis mezi osobaky na par hodin...Zadne zakazy jizd,omezeni,mosty,nic.Fajn robota :D
Neřeším...
pon čer 15, 2015 3:02 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Já už to tady kdysi psal, ale vždycky, když jsem potřeboval někam svézt, nikdo neměl vysílačku, jenom slováci, takže se mi stalo, že jsem asi třikrát jel se slovenským kolegou, s čechem nikdy...
BES - běs
pon čer 15, 2015 7:32 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já zase běžně vozim stopaře, pokud to není na první pohled bezďák a už se mi několikrát stalo, že při vstupu se otázal, jestli se má zout a hned bylo jasno, že vezu kolegu :wink: . Druhá zkušenost...vágus bůhvíkde vysomroval kolečko a pak s ním míval na strakonický. Kolem sebe měl nakramařených asi pět igelitek bordelu a už na dálku byl podezřelý...kolečko ještě nemusí nutně znamenat šoféra z povolání :idea:
pon čer 15, 2015 7:42 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Na kolečko jsem to ani nezkoušel, CMR a Stazku, ale ptal jsem se kolefů i na pumpě nebo přes vysílačku, ale prostě se mi nepoštěstilo.
BES - běs
pon čer 15, 2015 7:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ted-oblibeny Kaufland Olomouc.Plac pro mnoho aut,treti z leva Polak.Stojim od vcera(jako kazdy asi,nestezuji,konstatuji)a doslo kafe.Klasika,beru drobne jdu za cechem,cus cus nemas kafe,jednu davku/hrnek na policce/ nemam,dobre jdu dal,nemam/nechcu ho zadara ale koupit-jdu za tim polakem,cest,nimas kafe?jasna zprava,jakou si pan žíci/foneticky napsane,pro kluky od Prahy prelozim,ahoj,nemas kafe?jo mam jakou chces,rozpustnou ci turek... :shock: Hlavne ze maji truckeri namotanou vestu na spiglu :shock:
Neřeším...
úte čer 16, 2015 10:30 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

A se zpusobem zivota v dodavkach to souvisi jak?
stř čer 17, 2015 3:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nijak.Stojim na A38,pred Gotingen.dojel polak s dodavkou,spani nahore,ten kurnik,vytahl jsem z basy dve piva a proberem to.... :D
Neřeším...
stř čer 17, 2015 5:03 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Jozin tos mi pripomnel měl jsem 4 vykladky někde v centru Norimberku a odešla mi do nebe navigacka tak zajdu za polskym kolegou 3 hodiny mi nahraval navigaci dal jsem mu piva nějaké ečka ty nechtel a jel jsem dále.
poláci,slováci mají všechno hevery,kafe,svezou,pomuzou,nalijou jak říkáš hlavně nejít za čechem první slova:Já to mužu jebat či podobné to je tady v piči a podobné kecy.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
stř čer 17, 2015 9:06 pm

lukasV

Příspěvek

Ze by to bolo u nas take dobre sa mi nezda :lol:
čtv čer 18, 2015 12:58 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je to smutne ale je to tak.Dokonce i v Rusku,X km,je schopen nasinec zajet jak delas defefkt nekde na uralu..
Neřeším...
čtv čer 18, 2015 12:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů