Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

medved
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 06, 2006 6:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tablet píše:Podtlakovka z lokomotivy taky není špatná to ti šlohne i čepici :banana:
teda hosi hosi. vy teda cyklisty nemate radi... ja kdyz jsem jezdil pres kunratickou do jablonce do prace jeden cas - tak tam pred kunraticema byla (uz neni - delaj novou silnici) smerem z liberce pravotociva zatacka. nevim proc ale nekolikrat me tam sundal do pankejtu nakej autobus bo kamion protoze si bezohledne nenajel.
a to ja a/ nikdy nejezdim jak prase
b/ kdyz to jde tak po cyklostezce
c/ nezdrzuju provoz (na zavodni silnicce 98 km/h z jesteda dolu (smer osecna) - po rovine okolo 37-40 podle vetru.
nejsem hejhula ale jezdim v elastodresu a prilbe (kdo nekdy z kola dukladne padal oceni ze se mu to nezadre az do kosti jako bavlna kera nejde ani za krute bolesti ani ocelovym hrotem vyrejpat kolikrat).
jo a taky jsem jeden cas mival na "pracovnim" kole houkacku z lokomotivy T478.4 brejlovec (pohanenou pres redukci starym hasicakem ve kterym byl dusik) - no a to se kuci osobaci TDI frajirci mooc divili kdyz mi vytrubovali... ja jim taky zatroubil tak trikrat silnejc nez oni me. ale oni nevedeli odkud to je coz byla sranda.. chjo. to byly casy....
čtv led 10, 2008 1:52 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů