Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
-zs-
Příspěvky: 185
Registrován: ned bře 05, 2006 8:26 pm
Bydliště: Město piva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sáňky malovaný takovoudle lopraisovku... a navíc hned za plotem hasičárny, inu kdo umí umí
úte led 23, 2007 8:45 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

úte led 23, 2007 8:49 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

No jo camiva je dobrá v terénu ale na rallye to holt nejni no :roll:
Ale co měli to hned u vrat aspoň nemuseli pěšky daleko :twisted:
úte led 23, 2007 10:43 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

no nevím jak je to dobré do terénu,když to koupili do Valmezu,tak to při prvním výjezdu zapadlo a dva dny to tahali lakatošem
úte led 23, 2007 10:54 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

riko píše:nepřízpůsobení rychlosti na kruháči
Máš velmi špatné informace, byl vyhlášen výjezd jinam, než se jelo, před Camivou jel velitelský vůz na správnou adresu (měl na rozdíl od řidiče CASky správné informace), tedy na opačnou stranu. řidič už byl najetý tak, aby projel kruháč obráceně a když viděl, že jede VEA jinam, tak to tam na poslední chvíli strhl. Kluci jsou jen trochu odřený a pobouchaný, ale nic jim není, auto vypadá, že bude na odpis, nebo minimálně GO, nevěřte novinám, lžou...
stř led 24, 2007 7:47 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Hynku,nezlob se,ale kluci z Plzně jezdí s prominutím jako prasata.Neříkám že všichni a neříkám že k zásahu,ale protože se hodně často pohybuju okolo jejich košutecký základny,tak někdy nechápavě sleduju co dokážou s auty na dvoře dělat,možná se na mne budete zlobit,ale jak nemá auto jednoho pána,je to špatný,u pekařů,stejně jako u hasičů.....Ten den jsem je sledoval ráno když jsem jel pro benzin a co tamprováděli s 815 to se hned tak nevidí.Bylo mi toho auta docela líto.Jinak je jasný že když jde o životy nelze žádnou techniku šetřit,ale při pojíždění po dvoře???Kdyby jste to viděli sami,asi by jste chápali moje "rozhořčení".Jinak já osobně si hasičů moc vážím,myslím si,že je to jedno z nejméně doceněných zaměstnání.... :oops:
stř led 24, 2007 8:42 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

mc.cvok píše:Hynku,nezlob se,ale kluci z Plzně jezdí s prominutím jako prasata.Neříkám že všichni a neříkám že k zásahu,ale protože se hodně často pohybuju okolo jejich košutecký základny,tak někdy nechápavě sleduju co dokážou s auty na dvoře dělat,možná se na mne budete zlobit,ale jak nemá auto jednoho pána,je to špatný,u pekařů,stejně jako u hasičů.....Ten den jsem je sledoval ráno když jsem jel pro benzin a co tamprováděli s 815 to se hned tak nevidí.Bylo mi toho auta docela líto.Jinak je jasný že když jde o životy nelze žádnou techniku šetřit,ale při pojíždění po dvoře???Kdyby jste to viděli sami,asi by jste chápali moje "rozhořčení".Jinak já osobně si hasičů moc vážím,myslím si,že je to jedno z nejméně doceněných zaměstnání.... :oops:
Tomu docela věřím, někteří řidiči jsou dobytek, ale tuhle informaci mám přímo od řidiče té zvrhnuté Camivy, je to můj velmi dobrý kamarád, ještě ten den večer jsem s ním mluvil.
stř led 24, 2007 10:43 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Důvod proč se to stalo nemá cenu pitvat,ten kruháč není nijak štastný řešení,hlavně že jsou ok,auto se bud spraví,možná dostanou funglovku.Dnes je tam na ně taky krásnej pohled,na třicetitunovým jeřábu mají radlici a uklízí s ním sníh po dvoře :lol: :lol:
stř led 24, 2007 11:33 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

mc.cvok píše:Důvod proč se to stalo nemá cenu pitvat,ten kruháč není nijak štastný řešení,hlavně že jsou ok,auto se bud spraví,možná dostanou funglovku.Dnes je tam na ně taky krásnej pohled,na třicetitunovým jeřábu mají radlici a uklízí s ním sníh po dvoře :lol: :lol:
Než dostali v Praze na Smíchově bobcata, hrabali s AV-30 taky sníh :wink: My hrabem růčo :?
stř led 24, 2007 2:15 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Hynek píše:
mc.cvok píše:Důvod proč se to stalo nemá cenu pitvat,ten kruháč není nijak štastný řešení,hlavně že jsou ok,auto se bud spraví,možná dostanou funglovku.Dnes je tam na ně taky krásnej pohled,na třicetitunovým jeřábu mají radlici a uklízí s ním sníh po dvoře :lol: :lol:
Než dostali v Praze na Smíchově bobcata, hrabali s AV-30 taky sníh :wink: My hrabem růčo :?
nemáš fotku av 30 hrabajíce sníh ???? to bych docela rád viděl :oops: :oops:
stř led 24, 2007 4:39 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

cuisine píše:nemáš fotku av 30 hrabajíce sníh ???? to bych docela rád viděl :oops: :oops:
Jj to by mě taky docela rád viděl ... Jo a mc.cvok co tam prováděli s tou T815 ???
TATRA a Liaz ................ 4ever
stř led 24, 2007 5:01 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

cuisine píše:nemáš fotku av 30 hrabajíce sníh ???? to bych docela rád viděl :oops: :oops:
Nesloužil jsem tam, takže nemám, nadto bobika dostali těsně před mým nástupem k HZS, ale kluci tady si to pamatujou, musí to bejt docela prča s tou krávou.
stř led 24, 2007 6:08 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Škoda :roll: .. možná něco bude mít Mc.cvok :oops:
stř led 24, 2007 6:33 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Kluci,chtěl jsem to cvaknout,ale chumelilo......no,tak je cvaknu příště,oni to růčo určitě hrabat nebudou :lol: a zima,zdá se dnes teprva začíná.Je fakt,že ten dvůr je na takovou krávu dost malej,ale pro sichr s tím jezdili ve dvou :lol: :lol: řidič a velitel vozu???? :2d:
stř led 24, 2007 9:59 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

mc.cvok píše:Kluci,chtěl jsem to cvaknout,ale chumelilo......no,tak je cvaknu příště,oni to růčo určitě hrabat nebudou :lol: a zima,zdá se dnes teprva začíná.Je fakt,že ten dvůr je na takovou krávu dost malej,ale pro sichr s tím jezdili ve dvou :lol: :lol: řidič a velitel vozu???? :2d:
Ano, tak, tak, dle řádu strojní služby nesmí jet řidič s vozidlem sám ( je to sice blbost, ale předpis je předpis ) :lol: :lol:
stř led 24, 2007 10:49 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů