Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Rony88
Příspěvky: 10
Registrován: čtv led 02, 2014 12:10 am
Bydliště: Blovice

Řidičák a práce Truckera v USA

Příspěvek

Zdravím všechny truckery, mám takový dotaz chtěl bych se zeptat jak složité je začít pracovat v USA jako řidič kamionu jak je to s řidičákem v jednotlivých státech a co vše je k tomu potřeba.
Za každé informace které my poskytnete budu moc rád.
úte led 07, 2014 9:41 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

Stačí hledat :!: Není to přímo USA,ale je to hnedle vedle.

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=6050
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
čtv led 09, 2014 2:56 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

US

Příspěvek

Jezdila jsem 3 roky v Kanade, tam je to trosku jiný. V USA musis udelat bez slovniku jejich ridicak na trucky (bez AJ slovniku), je tezky. Oficialni praci s prac. povolenim tak nedostanes jako trucker. Firmy Te jinak nacerno vezmou, ale nigdy nevis zda zaplati to co slibili, jelikoz budes makat načerno. Další věc - jako trucker musíš jezdit přes SCALE (váhy), tam se celá souprava váží, jsou tam policajti, stalo se mému kamošovi co tam truckeří, že ho chytli a skončil na imigračce. Zkontrolovali mu papíry na SCALE, zjistili že je tam načerno a měl velký problém. Žil tam na 9 let. Hrozilo mu vyhoštění, musel se za peníze urychleně oženit aby nemusel opouštět zemi. Good luck.
A mimochodem pro ostatní rejpaly protože kdykoliv něco napíšu, hned se na mne sletí rejpalové - je to zpráva pro Rona ci jak se jmenuje.
čtv led 09, 2014 8:41 am

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

čtv led 09, 2014 6:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů