Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
milanm

myši v kabine

Příspěvek

Mam velky problem. minuly mesiac som dostal supravu po jednom typkovi. Ked som cistil kabinu vsimol som si na hornej posteli mysaci trus, z coho som v soku. Dal som do kabiny 7ks mysacich pastičiek a hned po vikende sa tam jedna chtila. Kabinu som dezinfikoval a vsetko opral. Mesiac bol klud a myslel som ze je to v pohode. Ale vcera som nasiel v dalsej pastičke novu chytenu myš. Poradte mi niekto ako to mam vyhubit. Dik za kazdu radu
ned led 26, 2014 4:42 pm

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Příspěvek

Ahoj já to řeším pastičkama dokud se dlouho nic nechytí, jedy bych neřešil kdo by čuchal někde chcíple myši. Pastička se vyčistí
ned led 26, 2014 6:58 pm

milanm

Příspěvek

no ja mam tie pastičky stale po kabine. Ale to mi bolo divne že mesiac nič, ani žiadne stopy po myši, už som mymsle že to mam čiste. A ked sa včera chytila, tak som z toho v šoku aby tam niekde nebolo ešte nejake hniezdo. Cital som na nete že je velmi ucinne vypalenie sirnym knotem. Ale neviem ci to nema nejake toxicke ucinky aj na ludi
ned led 26, 2014 7:55 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Kamaráde jedině ty pasti nebo kočka.Otázka pak je zda ti nenadělá větší neplechu kočka než myš.Nenechávej nikde jinde než v pastích žádne jídlo,drobky atd.a čapneš je všechny je to chce trpělivost.
ned led 26, 2014 8:03 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ten knot samozřejmě účinný je,ale nedělej to,protože pokud máš nějakou myš schovanou za čalouněním a nebo nedejbože v nějakém nosníku kabiny,tak jí zabiješ a ona začne hnít a smrdět,potom budeš rozebírat celou kabinu kvůli zdechlině a nemusíš jí vůbec najít :wink:
Nech tam pastičky s návnadou a doufej :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned led 26, 2014 8:05 pm

milanm

Příspěvek

OK necham to na tych pastickach. Dik za rady
ned led 26, 2014 8:09 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Do pastičky dej ořech, popřípadě ho ještě posyp vanilkovým cukrem ;-) Nebo špek ;-) Pak je to na 100% .Taky jsem ještě v Magnumu jednu myš měl a svině byla zalezlá za tapecírem na zadní stěně kabiny. Vždycky se probrala když jsem šel spát a nedala pokoj :-D
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
ned led 26, 2014 8:13 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jak píšeš, ořech ten zapůsobí na 100% :wink: já je tak chytal ve 148 akorát ty potvory utěkaly spojkovým deklem někam k motoru když sem je vystrašil. Kámošvi tak přes víkend zežraly všecky puťovky i s kolečkama :lol:
ned led 26, 2014 8:21 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja onehda koupil takovy zeleny granule co byli otraveny, mys to sezrala a pak zdechla. taky sem mel obavu aby to nehnilo ale ono ji to vyzere celou,takze je t v pohode. akorat sem to nemel teda v aute ale doma :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned led 26, 2014 8:28 pm

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Příspěvek

nevím netrávil bych to, doma se ten smrad nějak zamaskuje, ale v tom autě. Nechtěl bych být jak kolega v práci :-D ten má v traktoru smrad ze stromečku až s toho bolí hlava a to myši neměl
pon led 27, 2014 5:55 pm

Gabriela

Příspěvek

A co zkusit toto: http://elektronika-dalkove-ovladani.ele ... 9090207dd8 Jsme ho měli ve sklepě a po myších ani vidu :-) Jinak, ořech v pastičce ještě uvazuju nitkou, aby ho nemohla ukrást :roll:
pon led 27, 2014 6:12 pm

milanm

Příspěvek

Dnes som dal do pastičiek vlasske orechy. Len som ich len tak polozil, ma nenapadlo to prichytit. Do stredy mam volno som zvedavy ci sa nieco chyti
pon led 27, 2014 7:08 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 506
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Příspěvek

milanm je aj taká možnosť ,že myši sa ti dostávajú nejakou špárou do kabíny z vonku a to bude potom nekonečný boj. Podľa toho ,že si písal, že si mal mesiac pokoj a znova sa objavili. Mne kedysi chodili potkany do liazky cez manžetu volantu. A v kúrení z vonka si spravili hniezdo, vždy po jazde mali fajn teplúčko. Akonáhle som stiahol z kabíny jedlo ,stiahli sa aj tie potvory.Ako tu už bolo písané nenechávaj v kabíne žiadne jedlo a mal by si mať pokoj.
stř led 29, 2014 8:19 pm

milanm

Příspěvek

Takze pokoj nemam. Navnady zostali nedotknute pasca ani jedna neklapla. A vcera v noci sa mi nechcelo spat tak som zistil ze sa nieco prechadza nad tapacirom okolo stresneho okna. Mam uz z toho nervy a dnes som kupil dve balenia PUR peny a v pondelok idem vsetky dutiny medzi tapacirom a plechom zapenit
pát led 31, 2014 10:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

to bych nedělal ... jednak se tam bude držet vlhkost a jednak jim tam bude teplo a nezbavíš se jich ..... pastičky ...nic nenechat kromě toho v boudě a syreček , uzený , karboš a pod , do pastičky
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 31, 2014 10:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů