Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ale bacha, Blanku chytaj.. Když tam nestojej, a potkaj tě, klidně si tě stáhnou... Já mám na Blanku vyjímku. Nebo stačí, když budeš mít za oknem něco žlutýho a nechaj tě
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 17, 2020 7:33 am

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak nějak to provozují, mám hozeny papíry za oknem a za těch skoro 5 let, co tuhle práci dělám mě v PRG nikde nestaveli...
ned kvě 17, 2020 11:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

To máš kliku.
Mě takhle čapli dopraváci ve Kbelský od D8 - výjímku chtěl a ofotil si ji.
Na druhou stranu mě jednou chtěla MP zastavit - ale na poslední chvíli si to rozmysleli a nechali mě.

Radonice jsem řešil, Pražská od Švehlovy na Jižní město a možná ještě něco.

Tak jsem chtěl jednu vyjímku, at mám aktuální barvu za oknem a at mám klid
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 17, 2020 5:46 pm

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Vůbec to není o barevném papíru za oknem. Ve většině průtahů Prahou mají tzv. čtečky registračních značek a tento systém vytřídí ty, kdo mají legální výjimku a hlásí pouze provinilce.
Vím, že Barrandovský kopec a přilehlou Blanku hlásí na pčr Nádražní a tam vyjíždí auto, někdy pouze motorka a jede za danou SPZ. Na výmluvy ti ukáže v tabletu(nebo jak se to jmenuje) foto s SPZ, časem, datem a detailem řidiče. Mnohokrát vyzkoušeno, než jsem dostal povolení od magistrátu a dali mě do systému čtečky RZ. Vždy o průjezdu nelegálního vozidla vědí, jen prý nebývá, kdo by vyjel to řešit. Poštou to zatím neřeší.
ned kvě 17, 2020 9:45 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já teda Prahu křižuju každej den, několik let a všude možně a nikdy se mi nic podobného nestalo
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon kvě 18, 2020 10:37 pm

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Davide, a nemáte vyjímku jako dodavatel Zapy? Tam je to jinak, kdysi byl problém s průjezdem kolem značek zákaz 12t na Spořilově a poslali na magistrát právníky za omezení v podnikání. Od té doby vozidla s betonem, nebo surovinami pro jeho výrobu na Jižní spojce, nebo Praze obecně tolerujou. S mixem to asi ukecáš na zboží podléhající zkáze a argument menšího auta do 12t tě asi dost rozesměje
úte kvě 19, 2020 7:31 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Máme akorát vyjímky na zóny do centra (ale až od únoru) a pak zmíněnou Blanku... Odkud máš tohle info?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte kvě 19, 2020 7:57 pm

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já s tím barevným silem zapadam do barev ZAPY, proto me asi nechávají... ze tam vezu pelety oni nevidí :D
Jinak, ty kamery na SPZ, to už by mě museli sebrat tolikrát...
stř kvě 20, 2020 9:19 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

V únoru byl na D 0 v Praze zavřený tunel,unfal,stau 20 km.jedu od Hradce,směr Plzeň.tak jsem to rubnul přes barandak do kopce,jako před x lety.nikdo mě nezastavil ani nic nedošlo,půl dne jsem ušetřil :)
čtv kvě 21, 2020 7:33 am

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jj, klasika, taky sem to kámoše co jezdí s plachtou naučil...
čtv kvě 21, 2020 8:20 am

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Info bylo od člověka z magistrátu(ing Malý)který vydával tuším vyjímky nad 12t. Již tam nedělá, tedy alespoň na vyjímkách.
čtv kvě 21, 2020 9:28 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Těžko říct, nevím o nikom koho by takhle slovili, a vyjímky má málokdo... Sám bych těch vyjímek musel mít tak 20

Přes Barrandov se dá, ale tam to chytaj. Osobně jezdím po Strakonický - tam aspon zase nejsou semafory. Ale na Jižní spojce taky občas stávaj
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát kvě 22, 2020 5:20 am

tatrák pája
Příspěvky: 375
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ahoj, vyjímky mám v kaslíku v autech. Za okno by se nevešly, tedy nebylo by kudy koukat na cestu. Nikdy mě pro to nestavěli, ale po ukončení platnosti mě měli při každém vjezdu.Jezdím do phy tak 2x do měsíce. Vznesl jsem dotaz na generální výjimku, tedy vjezd všude v Praze, kde vede el. proud, nebo stojí lampy, které servisujeme. Byl jsem uzemněn výrokem, že na území hl. města je cca 33 000 různých zákazů pro nákladní, s 5ti zřizovateli a na každou značku bych musel mít zvláštní papír. tak nevím, zda bych sehnal dost velké přední okno, aby se tam vešly.
pát kvě 22, 2020 9:12 pm

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Absurdistan... nevím, jak jinak to nazvat... proto výjimky neřeším, bo bych se v každé druhé vesnici musel shánět po vyjimce, to je nereálné. Když tam něco vezu, není tam dodatkové mimo dopravní obsluhy a má někdo kecy, tak se vždy zeptám, jestli jim tam jezdí popeláři. Většinou v tu chvíli vyřešeno. Když někdo prudi dal, tak se zeptám, čím jim tam navazeli materiál na baráky, na silnici atd a zas je klid.
No a prahu a hlavně středočeský kraj, hlavně říčany a okolí ignoruji úplně, bo by si nikdy k zákazníkovi nedojel a nebo by si mel o 100 km delsi cestu a na to já fakt nemám náladu...
sob kvě 23, 2020 10:08 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Hele já jezdím po Praze víceméně všude.
Všechny vjezdy do Prahy přes zákaz, všechny zkratky kam nákladní auta nesmí, tunely na Smíchově, centrum Prahy.. Prostě opravdu všude. Vzpomen si na jakejkoliv zákaz nákladních vozidel - tak nejméně jednou jsem tam byl.
A vyjímky mám tři - Blanka, zóny do centra 3,5t a 6t

A nejen já, ale i kolegové co znám. A to co zde popisuješ slyším po těch letech poprvé


Derek88 V Říčanech na mě přijela MP, mezi barákama v Říčanech - Pacově. Přijeli na udání.
Oháněli se vyjímkou, tak jsem jim vysvětlil, že to že tam pojedu vím asi hodinu, a těžko mixem pojedu na úřad at mi navalej vyjímnku - a nebudu čekat na ní půl hodiny, a už vůbec ne měsíc.
Má stavba stavební povolení? Má. Takže logicky je jasný, že beton a další materiál tam nedojde po svých
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 24, 2020 10:35 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 25 hostů