Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Bacha Davide29 a podobní, teď už neprojedeš ani s vyjímkou :D

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/hor ... _campaign= :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 25, 2020 12:54 pm

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Už tam toho hořelo...
pon kvě 25, 2020 7:42 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak jako všude, ale tunel může být snadno průser - tak se o tom hned píše.
Já vždycky když chci Blankou jet, tak ji kvůli provozu zavíraj - no stát tam a čekat nemíním, tak jedu po staru po povrchu
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon kvě 25, 2020 10:55 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Přijedu na návštěvu na jednu nejmenovanou betonárnu.
Bylo mi ukázáno kam se bude jezdit (tj. kam budu jezdit společně s místníma). Na cestě je zákaz nad 12t - což se mi nelíbilo:
- to se neboj, tam jezdí všichni
- tak at tam všichni jezdí, já tam tamtudy jezdit nebudu
- tak to musíš objet celé město a nevejdeš se do kilometrů

Dle dodacího listu to bylo 5km na otoč.
Jak řekl, tak jsem konal - vycházelo mi to na 12km. Cestou zpět jsem jel trochu jinudy, a našel jsem kratší cestu - aniž bych projel jediný zákaz vjezdu. A jsme na 10km na otoč.

Trochu smutný, že místní nemá tušení kudy se dá jezdit, aniž by se jelo zákazem.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 07, 2020 11:20 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Davide já sem taky zapolykal když mi to říkali místní, na dotaz co s mostkama a pod., když vezu 50+ :shock: V pátek mě hajnej dovedl do Volyně z lesa a povídá doleva pod most, přes druhej a seš na Strakonický, most zákaz nad 12t, dodatková Jedinné vozidlo 18t :roll: Most tam má 50m, nějakej starší betonovej s obloukama, já 52t.. Co už, otočit nebylo kde a cedula předem žádná :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned čer 07, 2020 11:30 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak jít o tohle - tak to neřeším. Běžne jezdím přes podobný mostky, protože ani jiná cesta tam nevede a jak píšeš - značený dopředu to ani není.
Ale tenhle zákaz byl hned na výjezdu z betonárny
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 07, 2020 2:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tomu říkám betonárna na správným místě :wall: Pak tam vezeš paletu kokotin a jezdíš hodinu okolo a nemáš kudy :wall: Typický..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned čer 07, 2020 6:12 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak on není důvod jet přes město - a pochybuju, že by tě tak i navigace táhla.
Když se z tý betonárny dál doleve nezákazem, jsi na hlavní silnici a není potřeba jezdit přes "obytnou" část...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv čer 11, 2020 10:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

D1 za Loktem dělaj(opravujou to starý) parkoviště)?? No nekecej :shock: A zas tam pak daj zákaz ne :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte čer 30, 2020 10:41 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

V sobotu jsem jel po okruhu a chystali omezení a podle toho co jsem viděl tak to pojede kolem vestec, jesenice každej směr jedním pruhem.... No přeji všem pevný nervy....

Na štěrboholské už dva měsíce značka technologická přestávka.... neuvěřitelný

driverbrno, jak se ti jede tím posledním zužením po D1 co udělali?? někde si tu psal že jedeš po D1 60km/h v zužení. Tam jedu těch 60-70 taky a stejně se mi sesypali krabice s těstovinama..... Nemýt pásy tak by člověk vypadl oknem
ned črc 12, 2020 11:31 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

ChlapY, potřebuju poradit :doh: Nikdy sem neměl potřebu jet Plzeň :arrow: Tábor, stalo se a hned za Plzňou na I/20 zákaz odbočení na I/19ku a nízký mosty až do Blovic :wall: Dobrý beru, dojedu za Frenštátem do Březnice a 3.90 :shock: Dobrý beru, ale značení nikde, vemu to teda bokem na Nestrašovice, aha 3.30 :doh: Tak z5 a kama kama ty v*le, no zkusíme z druhý strany spodem na Počaply a hle silnice IV/100.000 že sem se ani nevešel, bo tam starosta dal na hlavní "Mimo povolení OÚ" :wall: Samozřejmě sem tam potkal Duvenbeka v tom nejužším a couval kilák do vesnice :doh: V lese jezdím po lepším jak tady po jedničce..

Je to u nás normální? Kama tama kucí? Jo a navi nemám 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte črc 14, 2020 9:45 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bud musíš na nepomuk-písek v bernarticích je to zavřený tahnou to na milevsko..nebo blovice rožmitál tábor za březnicí je most 3,90 když to pustíš dolu, tak 4 m pomalu protahneš ..jezdim tam běžně s megou ... nebo rokycany hrádek a tamtudy na milevsko-tábor ..jinudy NEEEE
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte črc 14, 2020 9:58 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

No na Nepomuk a spodem, to nemusím z Boru na Plzeň žejo a ty Rokycany mi taky nepomůžou s tou Březnicí.. Samý fórky, ale poradit to už ne :mrgreen: Ten 3.90 mi nepomůže upustit, když tam dovalím 4.20 se dřevem, nehledě na to, že tam nemáš co dělat, jako ve Svitavách, hlídaj to :wink:

Neuvěřitelný, že v roce 2020 je na silnici první třídy most 3něco a neznačená objížďka :wall: Styďte se čehuňi :clap:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte črc 14, 2020 10:10 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Se 4.20 asi nemáš co dělat nikde, ne?
BES - běs
úte črc 14, 2020 11:32 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Pavle kurňa :doh: Naložím na 4.03m a co když se mi klacek po cestě postaví? Riskneš si s tím proletět 3.90? Mám strach aj když to má 4.20, když pod to vletíš, tak máš složeno a naštípáno :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte črc 14, 2020 11:37 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů