Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Minulý týden jsem jel Waldssasenem domů projet se to dá, ale polisi na mě koukali nějak divně. Z Waldssasenu jsem na čáru už kapanek letěl, abych jim ujel. Jel jsem 12t, ale je tam mrtví co se týče lkw i Němci tam nejsou vidět, tak po tom asi kapanek jdou.
sob lis 17, 2018 5:35 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

jak se dá kamionem dojet z Úval u Prahy na Prahu 10 Horní Počernice? skládáme občas Úvaly a do Prahy údajně jedině zpátky až přes Kostelec nad Černými lesy, to mi nepřijde normální, prý všechno zákazy :wall:


jezdíte tam někdo? díky
stř led 16, 2019 9:37 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Zákazy tam jsou no. Bohužel. Je to jedna z cest, která je alternativní nedostavěnému obchvatu - tak tam nasázeli zákazy a jeď si do Kostelce nebo do Prahy.. Tam je zákaz určitě v (před) Jirny

Ale koukám na mapu, a v Roztoklatech je odbočka doleva (přes Černíky), a zákaz tam nevidím. Ale nevím jestli není dál, ale mám dojem že možná není. Tak to zkusit tam

A už si tenhle směr nepamatuju, ale Českej Brod je neprůjezdnej?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 16, 2019 10:00 am

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

v jaké mapě ty zákazy máš, někde na netu?

Přes Český Brod by pak musel na D11, skládali jsme tam 3x a pokaždé se vraceli na ten Kostelec a pak po 2 do Prahy, že jim to tak na firmě v Úvalech řekli
stř led 16, 2019 10:11 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já jsem jen kouknul na google. V Jirnech určitě je, bo tam jezdím tak to vím :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 16, 2019 12:53 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já bych jel přes Brod a na D11, jen nevím, jestli tam neosadili cedule zákaz tranzitu nad 12t jako je tomu třeba od Benátek na Lysou.
Zrovna v Újezdu nad Lesy stávají...plachta s Moravskými RZ to má jistý, tak bych raději jel jinudy.
stř led 16, 2019 5:47 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

když skládám v Úvalech tak nejsem tranzit.pak potřebuju z Úval dojet na Průmyslovou Hostivař taky skládat. Jde mi o to abych se nemusel vracet z Úval k Českýmu Brodu nebo Kostelcu n Čl
stř led 16, 2019 5:57 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ten tranzit je kolem Č. Brodu a nevím, kde všude. Už jsem ztratil přehled, jak je to se zákazy kolem Říčan, ale v době, kdy se nesmělo od D1 na Říčany, tak mě tak zastavili a pustili mě na základě nákladního listu, kde byla stanovená nakládka v Modleticích, které spadají pod Říčany. Přišlo mi to kapku divné, ale sami mi to říkali.

Jestli tam jezdíš jednou za uherský rok, tak bych to jel normálně přes Újezd do Běchovic. Když budeš mít v ruce papír s adresou vykládky, tak by to mělo být ok.

Třeba ve Slaném mi taky Měšťáci při zastavení v zákazu nad 6t povolili průjezd centrem, když mám třeba 3 vykládky po Slaném, tak je hovadina několikrát město objíždět.

Ale známe to všichni, někdy je s nimi rozumná řeč a někdy by je člověk praštil.
stř led 16, 2019 6:23 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já bych se tím netrápil a vzal to na hulváta přes ten Újezd. Přeci jen by tohle pochopit mohli, navíc že je tam zrovna potkáš není úplná jistota.
Měl bych připravný povídání o tom že to tam neznáš, že takhle ti to ukázala navi, že zákazu ses všiml, ale těžko ses mohl otočit atd..

Dřív tam stávali a chytali to, ted už si myslím tam nestávaj - Průmyslová je baví víc
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 16, 2019 8:11 pm

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Průmyslová je omezená? cca 20 let tam jezdím se 48t soupravou a nic tam nebývalo, byla to tranzitní trasa na Teplice. Pravda, že jsem tam více než 5 let nejel, jezdím Prahu západ
čtv led 17, 2019 7:33 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ze směru z Hostivaře na D8 je zákaz od Českobrodské nad 12t (tzn. Českobrodská - Poděbradská).
Z druhé strany od D8 je zákaz taky od 12t od ul. Kolbenova po Poděbradskou
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv led 17, 2019 9:44 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Týká se Prahy, Českobrodská v Běchovicích a pokud někdo jezdíte přes Náchodskou
Oprava komunikace Českobrodská
Vážení občané,
v pondělí 18. února 2019 bude zahájena dokončovací etapa investiční akce „Oprava komunikace Českobrodská“.
Investorem akce je TSK hl. m. Prahy, Řásnovka 770/8, 110 15 Praha 1
Předpokládaný termín realizace
18. 2. 2019 – 30. 6. 2019
Rozsah stavby; objízdná trasa
Z důvodu dokončování rekonstrukce ulice Českobrodská bude tato komunikace uzavřena pro individuální automobilovou dopravu v obou směrech. Vjezd bude povolen pouze vozidlům integrovaného záchranného systému, stavby, rezidentům s povolením k vjezdu od MČ Běchovice a autobusům MHD.
Ostatní doprava bude odkloněna na objízdnou trasu, která bude vedena ulicemi Staroklánovická (Újezd nad Lesy) - Slavětínská (Klánovice) - Revoluční (Šestajovice) - II/611 - III/6111 - D11. Pro řidiče, kteří pojedou po komunikaci II/611 ve směru do centra bude vyznačena objízdná trasa ulicemi Náchodská – Ve Žlíbku – D10.
Rekonstrukce Českobrodské se výrazně dotkne Horních Počernic. Průměrně jezdí po Českobrodské cca 26 000 vozidel denně. Objízdná trasa je vyznačena na plánku.
Aby se zamezilo extrémnímu nárůstu nákladních vozidel na Náchodské, povolil po dobu realizace stavby Odbor dopravních agend MHMP, aby na Náchodskou ulici mohly vjíždět nákladní automobily (od 3,5 tuny) pouze se souhlasem MČ Praha 20. V současné době je na Náchodskou povolen vjezd nákladním automobilům pro dopravní obsluhu daného území, ale toto opatření se Městskou policií velice obtížně vymahatelné a jako takové je hojně zneužíváno.
Věříme, že vydáváním povolenek pro vjezd nákladních automobilů se podaří eliminovat nárůst těžké dopravy. Toto opatření se nejvíce dotkne společností, které potřebují zásobovat Náchodskou. Prosíme proto zástupce všech firem, které potřebují vjíždět na Náchodskou, aby podali na silniční správní úřad odboru životního prostředí a dopravy žádost v Horních Počernicích. Povolenka k vjezdu na Náchodskou bude naším silničním správním úřadem vyřízena co nejdříve.
V případě nejasností ohledně vjezdu nákladních vozidel na Náchodskou kontaktuje na odboru životního prostředí a dopravy:

zdroj: FB MČ a Doprava on-line
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob led 19, 2019 9:10 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

https://nachodsky.denik.cz/z-regionu/de ... erm=oprava mostu hořice&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
Zachrání nás jen krize a když zavřou většinu automobilek v CZ.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 20, 2019 1:07 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

rád bych zde připomněl, že od března bude na půl roku uzavřená štěrboholská radiála cca na půl roku, provoz bude v systému 2+1 a kolony budou po celou dobu a po celé dny, možná v noci to pojede
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
čtv úno 14, 2019 5:52 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Hm, dík. To bude veselý. Sice tam tudy nejezdím, bo to tam stojí za vyližánus, ale i ty "moje" cesty budou stát za to...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 14, 2019 8:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 13 hostů