Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Dirzzo
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 18, 2013 11:50 am
Bydliště: Louny

frekvence na vysilacce

Příspěvek

Ahoj, mám dotaz na jake frekvenci se ted kecá nebo da spojit s cechama, když me před par lety otec braval do kabiny na prazdniny tak to byla 9 zmenilo se to nebo je to furt stejne ?
čtv úno 27, 2014 1:50 am

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

Co vim, tak kanal 10.
čtv úno 27, 2014 8:40 am

aviatik
Příspěvky: 71
Registrován: stř bře 14, 2012 8:03 am
Bydliště: valašské království

Příspěvek

Tak CBíčko používám již 20catý rok a 9 byla vždy nouzová a bývaly doby kdy ses na 9 kanále dovolal na hasiče nebo policii ,většinou městskou.
Svolávací se používá 10 kanál.Bohužel v dnešní hektické době a díky levnnějším tarifům má každý na uchu přilepený mobil,stačí se dívat do protijedoucích aut,
akorát nechápu proč ještě docela velké množství profi řidičů nepoužívá handsfre.jinak téma CB máš jinde na fóru tak tam mrkni
73 kolečka důle,anténku navrch :-)
čtv úno 27, 2014 9:09 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Tak tak, je to 10. Ale aby sis s někým popovídal tak buď s kolegou z firmy co jede za tebou a nebo to chce velký štěstí. Všichni dělaj mrtvý brouky, ale jen do tý doby než dáš nějaký varování, to se pak míněj všichni přetrhnout a je jich tam 15 co chtěj další info....... Já se některým teda nedivím, protože vždy se to strhne na firmy, peníze a pak se tam jen nadává - čest vyjímkám. Je to asi 15 let zpátky co jsem jezdíval jako mladej klučina na výlety a vždy se kecalo tak nějak normálně, každej dával info, vykládaly se vtipy, smáli sme se a bylo to tak nějak příjemný a rychle to ubíhalo. Dneska kdy už sám jezdím tak CB mám skoro vždy vypnutý, protože je tam furt ticho, pak to přetne polák, pak čech kterej ti nadá do ču..ků že jedeš 88 a ne 89 a pak je zase ticho. Dobrá je akorát na pozdravení místních uživatelů :D
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
čtv úno 27, 2014 11:30 am

lukasV

Příspěvek

Ten co ma vypnute CB hovori ze je na CB ticho :lol: :lol: :lol:
čtv úno 27, 2014 1:16 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Ne, není to tak že je tam ticho protože to mám vypnutý :D Jak bych pro tebe přeložil slovíčko skoro. Většinou?? Dřív jsem je míval zapnutý pořád, ale prostě se tam řeší furt to samý + nadávky. Takže po první této "konverzaci" vypínám a raději poslouchám rádio
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
čtv úno 27, 2014 1:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 23 hostů