Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

tommusil, co je ala Paris Hilton? Jako bouda dvorek nic proti, ale jsou prostě lidi kteří chtějí mít svého psa s sebou, a někdy to ani jinak nejde viz původní příspěvek v tomto tématu a přece slušnej člověk nedá psa pryč proto že chce jezdit?

Ha, anexa našla zastánce, tak je na koni :-D mimochodem pořád jsme neviděli fotku tvojí uklizené kabiny, jak ti několik lidí vč. mě psalo, kde to vázne?

Lukley, policie bude celkem v pohodě, pokud nenarazíš na extra šťouraly, horší je to v chemičkách papírnách atd, tak prostě psa schovat jak už někdo psal... zaměstnavatel některému to vadí, některému ne, ale není zas takový problém se přinejhorším domluvit že když budeš třeba končit nebo půjdeš na jiné auto, tak ze svého zaplatíš vyčištění, není to tak drahé. Ale nikdo to po mně nechtěl.. u huskyho bych spíš přemýšlela nad tím, jak bude zvládat horko v kabině v létě a tak??
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned bře 02, 2014 10:40 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Ty vogo Huskyho do kamionu ,no tak to už teď toho psa lituju :roll: :roll:
ned bře 02, 2014 10:52 am

KOPAL22
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 12, 2013 10:30 am
Bydliště: Liberec jóóó bejvávalo

Příspěvek

Já raděj kočku do auta-je přítulnější :P
ŚKODA 706 MTTN 5 LUX TIR atd.
Jó zlatý Zlatokopský časy.
ned bře 02, 2014 11:15 am

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Jooo, pak dostat auto ve kterem byval pes, to mosi byt lahoda.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
ned bře 02, 2014 12:27 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Radek: s huskym bych řešila to, že je to pes do zimy...takže v kabině nevím nevím.. ale není to tak dlouho, kdy si litoval i Frenn :-D

paprna: rozhodně lepší jak po některých rádobyřidičích.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned bře 02, 2014 2:25 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Velcí psi nemaj v autech co dělat. Můj názor a za tim si stojim.
ned bře 02, 2014 4:22 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Radek: však ti tvůj názor nikdo nebere. :-) nebo jo? Záleží na povaze psa a pána a pak se dá ledacos. Mimochem, úplně mimo téma, co si myslíš o člověku, který v kabině vychovává dítě? (od 2 měsíců stáří). Také je to zavrženíhodné?
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned bře 02, 2014 4:51 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Tak já s sebou vozil Jack Russell ter. od štěněte zhruba rok a půl. Plusy toho byly, že jsem nebyl sám a nutilo mě to s pejskem chodit každý den po práci na dlouhé procházky. Víkendy jsme trávili takřka celé venku. Mínusy byly neustálé uklízení a vyfoukávání chlupů a sem tam jsem narazil na fabriku, kde jsem ji musel ukrývat, bo tam psi nesměli...Jinak na to vzpomínám v dobrém, ale už bych ji znovu nevzal (jen kdyby nastala situace kdy bych musel)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
ned bře 02, 2014 4:56 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

michi, a proč? kvůli častému uklízení?? nebo že se prostě musíš o někoho starat?
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
ned bře 02, 2014 7:57 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já jsem sebou vozil Fausta.
Problém je v tom, ze z nepochopitelných důvodů to zaměstnavateli vadí (argument ohledně chlupů je zcestný - za prvé má deku a za druhé se o auto starám). No, tak ted je chudák pres týden sám doma celej den :(
Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned bře 02, 2014 8:09 pm

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Já měl o ní děsnej strach. Bál jsem se, že se jí někde něco stane a já ji nebudu moct pomoct, protože nebude někde na blízku veterina. Bál jsem se, že mi ji někde vezmou...kdekoli, Lidi jsou idioti a o to větší, když mají sebemenší náznak moci...Doma je jí lépe. Má zahradu, paničku a na páníčka pravidelně čeká :wink:
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
ned bře 02, 2014 8:16 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

michi, tak to jo, to je jiná. to já mám taky strach, že se něco stane a snažím se tomu všemožně zabránit, takže Frenn nesmí nic olizovat, natož sebrat venku, chodíme na vodítku a koukám kde je jakej střep atd, na volno jí pustím jen když jsme daleko od silnice a od všeho..spíš jí ale nepouštím, ona stejně není moc na běhání jak je líná z auta :-) že mi jí vezmou se ani nebojím, nikdo nepoleze do kabiny kde vidí na sedačce RTW...teda snad.. no a když se něco stane, tak s menšíma věcma si snad poradím, s většíma bych našla rychle veterinu na netu no a kdyby nejhůř a něco se stalo a nedalo se nic dělat...tak jí budu muset pomoct sama..brr na to radši nemyslet.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon bře 03, 2014 11:00 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Nemeziss: To co jsi popsala dělá snad každej kdo psa nemá jako zvíře, ale jako přítele. Já jsem ta druhá kategorie, pro mě pes není jen zvíře co má být přivázaný k boudě, ale do auta bych většího psa jak Yorkšíra nevzal. Už z jednoho důvodu kterej jsi napsala - z auta je línej. Psovi prostě nestačí 3 procházky denně, jinak sedět a ležet. Co na to jeho kosti a hlavně páteř? Obzvlášť u tak velkých a těžkých psů kteří na to trpí (něco o tom vím, taky máme takovýho doma)
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pon bře 03, 2014 2:55 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Vojto,to ji nevysvětlíš.... :roll:
pon bře 03, 2014 4:09 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Vojta: Frenn je 5 let a páteř a kosti má zatím naprosto v pořádku. Ona zas tak těžká na RTW není. Ráda skáče, prolézá, atd, vyblbne se dost.

Radku, jak nevysvětlí. Jsou psi kteří potřebují a milují pohyb a takové bych do auta nevzala taky. Já vidím to, že je Frenn spokojená a to zas nevysvětlíš ty mně, že není. Nikdy jsem neřekla, že je to ideální život pro psa! Jen že je zvyklá a spokojená. A my taky.
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pon bře 03, 2014 4:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů