Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Lukley
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 28, 2014 6:59 am
Bydliště: Frýdek-Místek

přislib zaměstnání - vzor

Příspěvek

Zdravím, chci si dělat C+E a byl bych rád, kdyby mi to prac. uřad zaplatil.
chci se zeptat je přislib závazný nebo ne? Jde o to, že tatka má jakoby autodopravu a napsal by mi ten řpislib ale kdyby mě nevzal může mít z toho problém a další věc mohli byste mi prosím někdo napsat vzor jak ten přislib napsat? :-) děkuji.
čtv dub 17, 2014 11:50 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Píšeš v hádankách-tatka má jakoby autodopravu-tzn. asi podniká na černo-radši pst....
Nevím kde chtěji příslib zaměstnání,ale pracák v Mostě platil C*E,i autobus jiným,než jsme my,no samozřejmě ani jeden z nich jezdit nešel :oops:
pát dub 18, 2014 12:02 am

Lukley
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 28, 2014 6:59 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek

no tatka ma stavebni firmu alw ma t i tatry takze jakoby me mohl zamestnat ale nema misto kazdopadne oni to proplaci uz normalne jen nvm jak napsat ten prislib:-)
pát dub 18, 2014 12:53 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Nic ve zlém, ale taťka nemá pro syna volné místo. To vypovidá co je to dnes za dobu. Ještě jednou nic ve zlém, a přeji ti ať ten příslib seženeš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 18, 2014 1:24 pm

Lukley
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 28, 2014 6:59 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek

no od 1dnoho roku jsou rozvedeni a ma jen jednu tatru jinak bagry atp. prialib sezenu jen nevim jak ho napsat.... a o to vlastne slo, jestli nekdo nema zkusenosti s tim jakou formou napsat... o tom byla cela prvotni otazka..
pát dub 18, 2014 6:23 pm

Barta11

Příspěvek

Našel jsem jen tohle, nevím zda ti to bude stačit ?
http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=& ... 8239,d.bGE
pát dub 18, 2014 6:36 pm

Barta11

Příspěvek

Jo a nechápu proč chceš C a CE. To si nech spíš zaplatit profesák a C protože bez profesáku si nikde dneska neškrtneš a ten většinou bývá drahej záleží teda jak kde. CE máš za 7k to pak po první vejplatě doděláš vpohodě. :wink:
pát dub 18, 2014 7:07 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

-

Příspěvek

Já si budu za měsíc též dělat papíry na kamion a profesák a už jsem se ohledně tohoto trochu poptával a pídil, jak to je přes ten pracák. Ale jelikož budu řidičáky dělat během zaměstnání tak mi to je k ničemu. No každopádně co já vím pracák dá půlku na skupinu C, jakož to příspěvek na rekvalifikaci, ale musíš být veden v evidenci uchazečů o zaměstnaní. Takže to vychází s cenou přibližně jako kdyby sis dělal znovu Bčko. A o tom že by i Ečko sis mohl přes ně udělat to opravdu nevím a nikde jsem o tom ani nic neslyšel. A s profesákem je to tak, že pokud máš příslib od budoucího zaměstnavatele, že po dokončení školení tě zaměstná, tak ti ho celý zaplatí. A ten profesák si udělej bez toho si neškrtneš a v dnešní době stojí vstupní školení 28k.
pát dub 18, 2014 8:13 pm

Žabis
Příspěvky: 9
Registrován: ned úno 26, 2012 12:04 pm
Bydliště: Český Dub

Příspěvek

ahoj,hele řeknu vám k tomu mojí zkušenost..v 21ti letech jsem makal na bagru a sklápečce,tudíž zemařina,udeřili mrazy a bylo po prdeli,takže bud jít marodit do jara nebo na pracák,tak jsem vyrazil za druhou možnosti,tam mi nabídli volné místo u čsad na bus,ale neměl jsem na to noty,další den jsem mazal na čsad,tam mi sepsal obyčejnej papír,že pokud mi pracák umožní udělat skupinu D,kartu do tachografu a rozšíření profesáku tak že mě berou...s lejstrem zas hurá nazpět na uřad práce,tam mi to v rámci rekvalifikace pro získání práce umožnili,vyšlo je to na 56 tisíc a mě na 4 měsíce na pracáku,udělat papíry a pak vysedávat na školení profesáku,aniž by věděli co nás tam mají učit... ve finále po uspěšném období jsem se šel pochlubit s nový profesním průkazem a ještě teplým řidičákem na bus na pracák,zvěčnil jsem se jim tam na dáblův oupis,že se musím 2 roky živit jako řidič z povolání,at už na dodávce či busu, jsem nadupal na čsad a hurá vozit lidi...to mi vydrželo rok a půl než začalo špatné období,za 260hodin měsíčně v práci 14000 čistého na učtu,tak jsem si našel práci na mkd kde jsem už skoro 3 roky a tím je vše spláchnuto,tod moje zkušenost s notama přes uřad práce...
sob dub 19, 2014 1:49 am

Barta11

Příspěvek

No vidiš kdyby jsi šel rovnou na kamion, neměl bys takový starosti. :lol:
sob dub 19, 2014 10:28 am

Camionere05
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 21, 2013 4:41 pm
Bydliště: Opava

Příspěvek

No tak asi takhle, já teďka od Března 2014 začal dělat papíry na C, CE i profesák, pracák mi vše schválil, takže pohoda. Co se týče toho příslibu, příslib je jen razítko, které ale potencionálního zaměstnavatele v žádném případě nezavazuje k tomu, aby Vás po dokončení kurzu sto pro zaměstnal. Veškeré formuláře jsem dostal v autoškole. Do formuláře, kterej byl určen pro pracák jsem napsal krátkej text, ve stylu, že doba je zlá a tadle ta rekfalifikace je nejlepším řešením, prostě asi 5 řádkovej diktát jako ve škole. S formulářem (celkem 3 = C, CE, profesák) jsem zašel do firmy, kde sem měl už dopředu slíbenej příslib, dostal sem 3 štemply a huráá na pracák, poté jsem vyčkal 2 týdny (doslova) a jupí vše schváleno. Takže ještě jednou příslib, neboli razítko, které Vám dá nějaký dopravce ... JE JEN PŘEDPOKLÁDÁNÝ ZAMĚSTNAVATEL, on může do doby ukončení kurzu např. umřít, zkrachovat apod.., alespoň mi to takhle řekl majitel autoškoly. takže no stress. To v jakých případech, nebo za jakých podmínek byste museli uhradit kurz pracáku se dozvíte ve všeobecných podmínkách, které jsou součástí formulářů, alespoň já to tak měl. Autoškolu dělám v Ostravě u "AUTOŠKOLA SHREK.,, Těm co o tom uvažují přeji úspěšné ukončení kurzu!! Případně se mě ptejte co chcete vědět, co budu moct, tak řeknu. :P :lol: :D :wink: Zatím zdar.
sob dub 19, 2014 11:26 am

Barta11

Příspěvek

Camionere05: Tak at to hlavně uděláš. :wink: Jinak se budeš muset naučit 45 otázek na techniku, já se teda naučil pouze 3 komisař dával furt ty stejný, měl jsem štěstí. :lol:
sob dub 19, 2014 11:35 am

Camionere05
Příspěvky: 9
Registrován: čtv lis 21, 2013 4:41 pm
Bydliště: Opava

Příspěvek

Barta 11: Díky, jj otázky sme všech 45 probírali už na školení, není to tak hrozný... :wink:
sob dub 19, 2014 11:55 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů