Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Přesně tak...naplánují ti na pondělí ráno skládání a hned i nakládku.
Takže přijedeš v sobotu na nějaký parking poblíž vykládky a stojíš tam jak .... do pondělí ráno :-(
pon kvě 23, 2016 7:23 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Paní má v práci kolegyni a její přítel jezdí rozvážku piva pro Plzeňský prazdroj nebo Staropramen Smíchov. Prostě jezdí denně rozvážku piva (sudy,lahve a pod.) s kinderkamionem ("C") a závozníkem cca od 6 do 14-16.hod. a tvrdí, že bere "30" čistého... 20 na pásku a 10 diety (jen CZ) ! Je to pravda? Díky.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
sob bře 03, 2018 2:03 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Třicet čistého

Příspěvek

Nenapíšu Ti, zda je to pravda, či nikoliv, ale já jsem tomu ochoten uvěřit. Za celý rok 2017 jsem měl průměr 48.000Kč měsíčně u C.S.Cargo na MKD. Bylo to i za mnoho víkendů (ale s tím, že jsem se většinou po tom v týdnu otočil a vyspal doma) a i s třítýdenní dovolenou přes vánoce (která bez diet průměr sráží). I moje poslední výplata, než jsem před dispečerkou utekl jinam, byla 45.000Kč při týdnu dovolené v měsíci.
Dnes i na tom vysmívaném Cargu jezdí vnitro "za třicet".
Teď mám nabídku na vnitro; Střídání po dvanáctkách, dva na jednom autě, jednou za čtrnáct dnů sobota do 14 hodin, spaní doma ve své posteli, vše zdaněno a přiznáno 40.000Kč čistého. Proč by nemohli mít při makačce s pívem a (asi i) výběrem peněz od zákazníka třicítku vydělávat? V tomhle byznysu je asi rozhodný pohyb zboží a práce, ne kilometry, to už nejde řidičovi naordinovat o vykládku navíc při 650km za den, že se to ve výkonu rozpustí.
A ty diety? Asi tak říkají penězům "na ruku".
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob bře 03, 2018 4:01 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Depešák,
Jezdím po krámech už nějakých 5 let a když člověk někde čeká nebo prostě jen tak pro zabití času či navázání konverzace se dám občas do řeči i s pivařema.
Nevěř tomu, že je to práce 6-14, o tom jsem ještě od žádného neslyšel. Většinou to mají tak, že nakládají tak, aby byli třeba mezi 6-7 ráno na prvních krámech, kdy se jezdí supermarkety atd. a odpo se jezdí hospody. Většinou to mají tak, že po jednom městě nebo max. kousek za něj otočí 2 fůry, jak jsem psal. Někdo to má že jede delší linku, že má třeba 15-25 vykládek i různé vietnamce atd. a to pak jede jen jednu fůru. Samozřejmě se svážejí obaly, takže neustále škatulata s basama, paletama, sudama atd.
Upřímně nevím, jestli bych vymyslel fyzicky namáhavější práci na rozvoz než je pivařina, já bych to nešel dělat ani za 35...za 40 bych nad tím začal přemýšlet.
Svýho času jsem jezdil každý den Plzeň a okolí, tak už jsem se mnohými rozvozáky znal a kecali jsme při každém setkání. Jestli se dá věřit lidskému slovu, tak mi říkali 25-30 podle odpracovaných dní plus semtam dýška někdy peníze, někdy gáblík v hospodě atd.
Jak jim to vychází na váhu, čert ví :D, ale když půjdeš kolem nějakých skládajících pivařu ať už u hospody nebo obchodu, tak jim tam nakoukni, jak to vypadá na autě a třeba i na gumy, podle mě musí jezdit dost na hraně nebo i za . Není náhodou, že zachovalý a slušně vypadající auto rozvážející pivo je vzácnost, spíš to jsou uvláčený a omlácený pelechy.

A to že jezdí vždy se závozníkem taky není pravda. Upřímně, to moje tahání palet mlíka, zeleniny, mraženého masa atd. řekl bych tak z 80 procent ručním paleťákem, kdy z poloviny případů otočím taky dvě fůry denně, mi přijde jako těžkej veget proti rozvozu píva.
Osobně bych do toho nešel, nicméně po Plzni jezdí jeden (vypadá jak Sandokan), co to bral s úsměvem a jen dodal, že ušetří za fitko :D
sob bře 03, 2018 5:07 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Díky, pravda bude někde uprostřed,ty diety jsem napsal asi špatně, to nemaj na ruku,na pásku 20 čistého+10 diety, pracovní dobu už zpřesnila, chodí domů kolem 18-19.hod.,ale na závozníkovi trvá. Nejlepší by bylo, kdyby sem napsal někdo, kdo to jezdí, ja nikoho neznám, páč já jezdím MKD Po-Pá, otočím 2x Německo taky na kinderkamionu (solo 14T) a pohybuji se kolem 30-35 čistého, tak proto mě to zaujalo,ale jezdit bych to fakt nešel, záda a plotýnky mám jen jedny a "fitko" považuji za sprosté slovo.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned bře 04, 2018 3:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Solidny kid na trajektu Dover-Dunq.Cech,stojici predemnou na zradlo,mastne kalhoty,v kapse hreben,triko naruby pokypane od kecupu na nohach,gumove crosky na nohach a kazda ponozka jina,se rozciluje,ze ,,spina,,rumunska ho zdrzuje u vyberu jidla.Rikam mu,ale ten rumun je aspon vymydleny,na rozdil od tebe.A ten cech mi rika,se umeju doma :shock:
Neřeším...
pát bře 09, 2018 8:57 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

a pravdu měl :P
BES - běs
pát bře 09, 2018 9:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jozin.......... pokypane od kecupu na nohach,gumove crosky na nohach a kazda ponozka jina,se rozciluje,ze ,,spina,,rumunska ho zdrzuje u vyberu jidla................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát bře 09, 2018 11:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Predevcirem na..Bouchlace,,.Sedim v knajpe,dojdou dva ,vesta Donivo na sobe.Jestli mam volno tady.rikam jasan berte misto.Ok,sedli dali pivo po par minutach rika jeden druhemu,cituji,,ak nechodis na Volve,ako by si nebol.,, :wall: :wall: ....Dopil jsem a sel jsem radeji do kajuty.
Neřeším...
pát bře 16, 2018 4:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Poslední dobou poslouchám kidy tipu. "Denně spím ve své posteli" Sice po delším povídání zjistím, že fakt spí ve své posteli, ale dělá 15hod denně za 8mi hodinový plat+ cesta do/z práce, ale spí ve své posteli.
A druhý, "Jezdím od pondělí do pátku, víkendy volné." Po delší rozpravě. Sice za 25.000kč "příjem" (to co mu přijde na konto) každý víkend doma. Nebo mi toto říká ve čtvrtek večer na parkovišti někde u Saarbruckenu a to musí v pátek složit a naložit někde poblíž a letět domů.(Má RZ s písmenem M,T,Z) A nebo v neděli na žolíka na Rozvadov a dál pak na svoji kartu.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned dub 22, 2018 4:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

...vejkendy nejezdim,chrapu na hofech,taham frigo na plachtu bych nesel,mam petibabu FH,po soustakch nikdy nikam,terminy mrdam az vstanu tak tam budu......... :wall: Auto nemeju,tankujeme kde chcem,jezdim do peti do vecera pak uz nikde nezaparkujes.Anglii nikdy,samy pricmoudlik,litam jen spano nic jineho... :shock:
Neřeším...
čtv dub 26, 2018 7:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

ctvrtek rano trajekt Dover-Calais.Sedim u stolu,cpu se fazoleme.Dojde chlap,nasinec.Na krku povesene klice od FH 500 e 6.Ta snura spinava jak hovado.Na sobe debilne zakasane triko do teplak,chlap nemyty od pohledu tak tyden,pocitove tzn cuchem tak mesic.Zacne se cpat a rika mi-je to tady uplne v riti,samej rumun bulhar a jina spina...Prasata cigani bla bla bla.Koukam na nej a s klidnym tonem mu rikam-nezlob se na me ale suverene nejodpudiveji pusobis ty na cele lodi,mozna by ses mel nad sebou zamyslet a jit do sebe,nez neco reknes.(osobne nejsem zadny manekyn,kulturissta ani sampon,ale vim ze voda je treba a zuby se myjou casteji nez o vikendu...).
Neřeším...
sob kvě 05, 2018 7:41 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jozin .... zabil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :clap: :woot: :smich: :smich: :valetsesmihy: :thumbud: :thumbud: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 05, 2018 8:46 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Konečně vím, o co přicházím na vnitru :D
sob kvě 05, 2018 9:16 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jozka opet nezklamal...lidovy vypravec :D
ned kvě 06, 2018 5:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů