Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Dnes ti za takovou gumu dají dva litry na místě body k tomu atd
sob pro 14, 2019 3:59 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

zdenekjihlava... drátěnka je na zimu super .... :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 14, 2019 7:47 pm

milan.p
Příspěvky: 493
Registrován: úte čer 24, 2008 9:16 am
Bydliště: Praha

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Znám firmu která na takových gumách jezdí běžně. Jejich řidič, 65letý důchodce se u mě stavil jestli bych se mu nepodíval na nápravu že mu tahač nějak plave, na předku měl tohle. Za čtrnáct dní mi hlásil "tak mám nový gumy", když jsem mu řekl že ty byli nový tak před 150 000km tak mi řekl že o tom hovno vím, oni že mění gumy až když bouchnou. Auta a návěsy podle toho taky tak vypadají...ona tak vlatně vypadá celá firma....mimo osobáků majitele. :wink:
pon pro 16, 2019 8:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Řekl bych manýry minulého režimu v JZD, dneska už sme ale jinde, sem tam teda, jak tak koukám :shock:
Obrázek
Takhle se na mě usmála guma před 5 lety v Innsbrucku, hned telefon, ať nakládku ani nehledá a hledá servis.. Poslal mě k nám na Radfeld kde neměli gumu obutou :roll: "Pane V...., vklidu to vydrží, naložíme Bad Raichenhacher sůl a pak Strasswalchen servis" No co už a jen mě naložil 25t, už tam byla boula a do servisu sem to dorval skoro na disku. Nebouchla, ušla. Ono je těžký ho na něco přesvedčit, když jim valíte "kidy" do hlavy co chvilu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 16, 2019 8:54 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Gumy.... to je nás vecný boj, zo začiatku som mal stres z ojazdených ale iba na návese , vpredu na ťahači mám nové kami 385 už aj vzadu všetky 4 nové teraz mám stres že ich v lome zničim ,
pon pro 16, 2019 9:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

V tom solivaru Bad....jsem dostal školení od vozíčkáře ze to se nekurtuje!!!!Vždy poslouchat opak v Německu.ale ta jejich sůl je fajna. Ited ji mám v kuchyni na stole :D
úte pro 17, 2019 8:14 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Martin F.: Tak nesmíš na šumachra a točit nafleku se zašláplou brzdou :idea:
Jožine, tam co si pamatuju, tak se kurtovalo, nebo sem možná kurtoval jen já aktivista, ale ty modrý lepící gumy tam měli vystavený. Aspoň co nebylo mezi sloupkama a pak ty po jednom.. no a pak už se kurtovalo všecko aj v Salinen Ebensee, ale to už sem měl mražák a tak se se mnou hádali aspoň o rozložení :lol: nechtěl pochopit, že ten agregát a palety v koši sou těžký a že musím odsadit o paletu víc :D Eště když sem byl na plachtě, tak začli že musíme mít tu železnou hranu po stranách, první vykládka v itálii a už je montovali z leva dolu :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 10:00 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

V Ebensee jsem to kurtoval vždy.Bylo to v době co tam někdo platil 700e hned za branou aktivnímu policajtů.to byla dobra robota já to vozil rad.náklad bezcenný pro zloděje.vykládka az někde v páté Itálie tak dva dny klid od tech blbcu u pocitacu :D
úte pro 17, 2019 10:07 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

A po 166 do toho krpálu za Gossau si jel? Jak si neprolít ten vingl aspoň 30, tak si v tom prvním zlomu u zastávky řadil 5ku a byls rád žeš to nepadlo pod 15km/h, nedej bože jak byl sníh. Rachotily převody, si cejtil každej zub a nahoře teplota v červeným v letě :shock:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 10:21 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jo jel.jen v létě v zimě nikdy.v životě jsem jinde taky kopec neviděl..... :D
úte pro 17, 2019 10:31 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

:D a má snad 2km, se mi tam u tý zastávky zastavil Actros 1844. Už už to vypadalo že to 5ka veme, ze zoufalství sem dal rovnou o dva dolu, ale jen to zarachotilo(asi ty leta na magnet) a vyhodilo chybu. Na jedničku sem tam skákal jak traktorista, bo to buď couvlo, nebo hráblo :D Sem nevěděl co s tym :smich:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 10:39 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Njn.medvěd na magnet nikdy neuměl a rachotil pres zuby...Man to neresil :D .v zime netusim jak tam jezdí s.jednou jsem tam jel za deště a zahrabal jsem taky.zvolil jsem nejnižší kvalit a víceméně bez plynu deset minut nahoru... Zpět to musím byt ještě zajímavější to myslím hoří i rezerva 8)
úte pro 17, 2019 12:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Dřevo do lesa, sme nevozili tak nevim :D V zimě si ani nevzpomínám, tam asi lejou H2SO4, jelo to tam furt, řetěz nikdy a to sme tam měli snad 50 aut denně :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 12:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Z magnetama byla sranda, vykládal u nás jeden(a to nebyl "kid"), jak magnetoval přes Brennero, eště když sme měli rakouský krabičky a 81km/h s merglem přes kopec nevadilo, že si chtěl podřadit před klesáním na Europabrücke. Jak na to sáhl tak rachot, hvízdla se převodovka a mergl šel smykem :D Servis nám pak prej naůčtovali, že tam byl kamen na čidle.. No a těch známejch kidů:
..jak se válel chlap pod autem a vytáhl ho policajt za nohy..
..jak se jim pak přilepil u dodávky kapsou ke dveřím..
..jak vylezl policajt z kanálu a měl v ruce hrst magnetů..
..jak maj po kapsách železný piliny a zkoušej čidlo zmagnetovaný..
..jak někoho chytli němci, bo nešel tollcollect na novejch autech potom..
Člověk se v tom ztrácel :D Ale experti byli a byla aj sranda, když mu to pak nechtělo řadit, nebo psat jízdu, ulámaný plomby a šici jen 4:30jízda pauza 4:30jízda velká pauza :doh: Dobrej pomocník to byl, když to nepoužíval blb..
Eště si vzpomínám, brácha jezdil na kilometry u raka a vykládal mi, jak tam měli experta. Mu v itálii napsal po složení po prázdnu do Ennsu na myčku a samo co nejrychlejc. Pak šel do kanclu se zeptat, jak mu zaplatí těch ~700km na magnet :doh: Nedostal nic a ešte byl rád, že nedostal po čuni :smich:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 17, 2019 10:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Truckersky kid-pod Mohelnicakem mas kontrolu inspekce prace a sýpou každému na unasec kovové piliny :shock: a to jak jelten tvůj kolega pul Švýcarska na magnet a na výjezdu mel u Transitu místo 350km jen 200 si slyšel??
stř pro 18, 2019 8:21 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů