Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jó slyšel, nevim co si myslel :D Eště teď de vidět sem tam auto, jak mu zrovna když tě předjíždí, nejde tachometr :D Tech expertů bylo, aj třeba co si dorbali pauzu, nebo jeden co zjistil v nedělu kdesi u Verony, že má kamoša o pumpu dál, tak zapl frigo, dal magnet a na tu pumpu ho doprovodili holínkáři :wall: Člověk si to už nepamatuje šecko :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 9:08 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Tak na magnet ti to nepíše km přece...Totální dement.ani nevím zda Bg či Cz......A ten blb co to položil primo v celnisti na Como na bok.i s odpadem .to vis??jak tam spal ve stoje :D
stř pro 18, 2019 1:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Nepíše, šak proto :wink: CZ to byl.. to Como sem tu psal v kuriozitách tudle, jak sem tam pro něj jel.. tam byl problém někde jinde než v šoférovy si myslím :think: Hlavně se tam ukázala firma :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 1:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

To tam leželo delší dobu to auto...
stř pro 18, 2019 3:13 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

x krat jsem zazil velmi casty kid o dispecerech: "jsem mu rikal, ty curaku jeste jednou mi das takovy ojeb, tak jak dojedu, tak ti rozbiju hubu!" potom zazvoni telefon od dispecera a je po hrdinovi. "dobry den, zdravim vas, jak se mate... jasne, stihnu, neni problem..."
stř pro 18, 2019 6:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

:D ..zas tak vulgárně u nás nemluvíme.... máme tady jednoho ten začíná úplně každou větu,-ja to mrdam.ja je jebu....atd.pak to pokračuje dle potřeby dosadí to či ono...umyju auto,zaparkuji.jdu nahoru vyúčtovat a tam jen slysim-ty Tonda pojedes dnes na víkend??¿Ptá se dispečer.Tonda-ale jo... :D
stř pro 18, 2019 7:21 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Největší trakerský kid je Prouza88
BES - běs
stř pro 18, 2019 10:56 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Co tě bere zase? Máš pocit že kecám, nebo že se vytahuju :snooty: Za ty leta už sem okolo sebe viděl a zažil dost, průsery i to dobrý a nehlásím tu, jakej su traker ala oblíbený špáňo, když sem tam byl dvakrát ve dvojce :roll:
Je to tu mrtvý, tak sem napíšu jak si vzpomenu na nějakou koninu, bo jinak sem nikdo moc nepíše, a zajímavosti už vůbec ne, tak nerejpej furt a běž rači něco posypat :doh:
Že to máte zapotřebí, pak se divte, že sem nikdo nechodí :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 18, 2019 11:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Klidek hoši :D je to forum každý se může vyjádřit. Já jen nemám rad ulhance a sam taky nelzu.Než prasit nepisu nic....
čtv pro 19, 2019 6:36 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jako ale to nepochopíš :shock: To už je nejmíň potřetí co se mě tady pokouší podojit. Naposled se sám zatíp, bo přestřelil a startuje zas :roll: Já nemám za potřebí si něco vymejšlet, mám toho že by nestačili tisknout a eště si budu vymejšlet abych byl co? Zajímavější? Noták.. Nějak nemůže asi zkousnout ty sypače, kde mimochodem vykoupal mě, a šici ste akorát čuměli :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 19, 2019 7:43 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Kazdy je nejaky.ja mam taky s Sebek diametralne rozdilne nazory treba na osobni auta,ale to neznamena prece ze moje,nebo jeho nazory,jsou ty spravne a rozumne.tak uz to chodi prece..ja mam novy kid,ted ze spitalu-chlapek vedle se pta,a vy delate co?a ja,jezdim s kamionem.a on no nazdar.kdybyste nebyly nikomu by to nevadilo....:-).a ja-a kde by ste bydlel,s cim by ste jezdil a co by ste jedl???
čtv pro 19, 2019 10:42 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Já myslel, žes mu za ty kidy, prodloužil pobyt v nemocnici :D
Prostě uklouznul v koupelně.

Jinak šofér měl veselou debatu s jedním vrátným. Říká mu ve srandě, taková firma a vede k vám cyklostezka (fakt děs příjezd). Vrátný: kdybyste se líp učil, nemusel jste jezdit s kamionem.
Šofér: jo nebo bych mohl sedět s váma ve vrátnici :D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv pro 19, 2019 6:10 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

M.Z.: To mi připomíná dycky ten vtip:
Mistr instalatér a pomocník opravují žumpu. Mistr skočí dovnitř a volá: „Podej mi klíč.” Podá, mistr se nadechne, ponoří se dolů, vynoří se, řekne si o jiný klíč, zase se ponoří a takhle se to opakuje asi třikrát. Pak mistr vyleze, všechno z něj kape, zapálí si cigáro a povídá: „Vidíš, kdyby ses líp učil, nemusel bys jenom podávat klíče!”

Tady ti sice na školu každej drbe, ale je to pak poznat kdo jí má, kdo by ji potřeboval a komu nepomůže.. Docela dycky čumím když vidím ty inzeráty na vrátnou typu: Tři světové jazyky, práce s PC, bojové umění(né že se bojí), bezdětná, svobodná, 90-60-90, IQ 150+ a na konci napsáno až 18000 hrubého po zácviku :wall: A mezi šoférama to samý, mám maturu z angliny, 12 let rakouštiny, ADR, zdravotní průkaz, 12 let praxe a zkušeností na všem co jezdí a na výplatě to proti Tondovi, co si rozšířil letos z traktoru nepoznám :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 19, 2019 9:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Včera jsem zavítal do hospody vyslechnout co nového zavolantem.Kolega,najeto dva mega,osmé pivo na lístku, říká druhému,ten má tak tři mega a desáté pivo :D -hele mám nové Fh,plná palba , Švéd,540 bla bla bla,jen to nemá kabinu vyklápění na elektriku :shock: .A ten druhý říká,našim slengem-ty jsi cyp,elektrickou kabinu jsem měl před dvaceti lety na Liane :) ......Nechybělo moc a byla by bitka mezi nema :)
čtv pro 26, 2019 7:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

:D Že tam lezeš, já když du do hospody, tak dělám sádrokartony :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 26, 2019 7:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů