Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rendos-rad jsem te poznal neboj. Tak to necti,jednoduche prece.Jo a sladke brambory k te rybe,to bych ani ja nedokazal...To je co rict.Ja tve sracky taky nectu a nekomentuji prece.Ted jsem byl v Burger king u Luton,z 9chicken byla pulka studena,a neslana.U nas mi to pripada chutnejsi.
Neřeším...
ned lis 23, 2014 3:49 pm

pirát
Příspěvky: 63
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:15 pm
Bydliště: Hlučínsko

Příspěvek

Jídlo v Anglii je kapitola sama o sobě, nejednou jsem nechal propadnout "food voucher". :?:
ned lis 23, 2014 5:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mam podobny nazor.Ale jak je zadara,at me rozerve :shock:
Neřeším...
ned lis 23, 2014 6:06 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

me teda jidlo na lodi taky neprijde nejak spatny. mas tam navybranou co si das a jakou prilohu si k tomu das. ale dela se to proste ve velkym,tak je to znat. me to jidlo ani neurazi a ani nenadchne. proste prumer. a co se voucheru tyce. nenechal jsem propadnout jedine. vzdy ho vyzeru :-) nemusim se starat o svoje zradlo mekac,KFC a Burger mi nevadi i kdyz je fakt ze v nemecku mi veci z burgeru chutnaj nejvic
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned lis 23, 2014 6:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jasan.Sto lidi sto chuti.Me nabral rybu a hned hranolky na to,rikam mu ze to nechcu ze ten varenej brambor co byl vedle.Tim jsem ho asi nastval a dal mi tam 4kusy,ze asi nasere me..Nenasral,nepotrebuji tunu jidla staci trochu a dobre,Ake toto dobre nebylo.Dusena mrkev bez chute,jen hmota.Byt to v Prostreno,dam 5 bodu.Dnes jsem investoval 5liber na hofu a koupil si dve hotovky-brokolicova polivka,ta byla fajn,jak doma.A grilovane kure,do mikrovlnky jak je...To bylo priserne,sladke jakoby,asi na vine ci co..Pokud to beres tak ze to je gratis,je to dobre asi,ale platit to jak ja dnes na hofu zadna slava..Je plno podstatne lepsich kuchyn,pro truckera par prispevku nad uvedu treba Polskou nebo i ruskou,co chutna aspon me lepe.Myslim tim Rendose.
Neřeším...
ned lis 23, 2014 8:32 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Jasně,sto lidí ,sto chutí ale označit tamní snídaní nebo kuře za nejedlé,to je opravdu přehnané. Nechápu proč si dáváš rybu(já ji taky nemám rád) když tam mají výběr z minimálně pěti jídel a pak tu na to nadáváš.
Co se týká Ruské kuchyně(nebyl jsem tam) tak pokud je stejná jako Ukrajinská (což asi bude) tak to šlo,jen mají menší porce ale zase je to podstatně levnější:-)
Naposledy upravil(a) rendos dne ned lis 23, 2014 8:57 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 23, 2014 8:51 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja si teda na lodi taky dal jidlo a dycky sem si vybral ze mi chutnalo :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned lis 23, 2014 8:56 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Ta dusena mrkev mi tam taky nejede, ale fazolky maj dobry. Rybu jsem nikdy nemel, ale kdyz tam maj kure ve stave, tak to si dam vzdy. Pak treba ty masove kulicky v omacce. Poprve jsem se z nich posral, a podruhe uz to bylo ok :-)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
pon lis 24, 2014 7:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnes rano na šénefelder :D kriz,z Berlina smer Dresden.Stau,unfall,cca hodinu poskakovani.Doskacu ke Scanii na prazkych cislech,ve vedlejsim pruhu,ze dam rec-Chlap asi padesatnik,stahne okno a spusi-ja to MRDAM!!!!Hodinu!!!!tady skacu jak cu.rak :shock: Mu rikam,vsak to poskakujem vsichni ne??Se zarazi a rekne,kurva ale ja nemam cas...
Neřeším...
čtv lis 27, 2014 5:46 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

To jsou jen kidy, že na to mrdá :)
BES - běs
čtv lis 27, 2014 6:01 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Já to mrdám, mám je v píči...Dělám pauzu...

Nejčastěji jsem to slyšel když zrovna "kolega" někoho, nebo něco blokoval....
...Moje práce je mým domovem...
sob pro 13, 2014 1:34 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

tak jsem nasel dole v inzeratech novou hlasku a asi se sem hodi - Opravdu přiměřené platové ohodnocení :-D
čtv kvě 19, 2016 6:48 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak nejsem jedinej koho to... zaujalo :lol:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
čtv kvě 19, 2016 10:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnes jedu do Marseiille.Potkam chlapa u Studene Loucky,se pta kam jedu mu to rikam a on-to jedes ted na vikend?Ja mu rikam no,jak chcu v pondeli rano slozit,kdy mam jet?(z OV)on-to bych mrdal to bych nejel,jel bych vnedelu v 22h :shock:
Neřeším...
pát kvě 20, 2016 7:32 am

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

..

Příspěvek

No,já bych jel teda taky radši v tu neděli. Ale pokud máš na pondělí odpo ještě stihnout u Lyonu naložit domu,tak se nedá nic dělat. :roll: :roll:
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
pát kvě 20, 2016 1:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů