Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Man2203
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 20, 2014 6:35 pm
Bydliště: Doma

Řidič a jeho rodina.

Příspěvek

Zdravím,jak zvládáte se svou rodinou,když máte děti to,že jste třeba týden pryč a jezdíte domů jen na víkend?
stř kvě 21, 2014 9:56 pm

delivio

Příspěvek

Důvod tvého dotazu ? :think:
stř kvě 21, 2014 11:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vcelku normalne.Ma polovina to beze me tyden vydrzi,a naopak.Nejvice to asi odserou deti to je pravda ale co nadelas.
Neřeším...
stř kvě 21, 2014 11:11 pm

Man2203
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 20, 2014 6:35 pm
Bydliště: Doma

delivio

Příspěvek

Jen se tak ptám,jak to chodí u jiných řidičů,nic v tom nehledej.
čtv kvě 22, 2014 7:26 am

delivio

Příspěvek

Jen jsem se zeptal. Nic více, proč tě to zajímá.Plánuješ podle rodiny tohle povolání, nebo děláš studii a podobně. Je zajímavé téma, ale za deset let jsi třetí max pátý od koho to čtu, nebo slyším. Jeden Nor, šéfredaktorka a ty. Neberu přátele.
Projdi témata na TF a je zde toho dost z čeho to vyčteš, nebo ti nahodím tématické linky. Hlavně u MKD řidičů je to různé.
čtv kvě 22, 2014 1:21 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vse je o tom jake si to udelas take to mas.Je jasne ze to neni idealni prace pro zivot.Sam jsem se stacil za dvacet let dvakrat rozvest,to se da prezit,jen deti rostou jak z vody doslova a o to vse ty prichazis behem toho sezeni v boude.je fajn ze uz je aspon net a muzes byt ve spojeni nonstop v podsate.Zivy kontakt to neni ale lepsi nez nic,doba bez mobilu myslim tim.Je treba si najit protejsek co zvladne neco sam,pokud mozno ne nymfomanku,a muze to fungovat.
Neřeším...
sob kvě 24, 2014 6:26 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Je treba si najit protejsek co zvladne neco sam
sob kvě 24, 2014 8:18 am

Barta11

Příspěvek

Plno rodinám to vyhovuje co znám. Když chlap přijede, tak se nehádá skrz kraviny, jako ti co jsou doma každej den, jsou spolu co to jde, snáží se pomáhat, takže tohle plno ženskejch ocení a vyhovuje jim to. Nebo znám příklad chlap co jezdil MKD šel na sklápěčku a byl každej den doma, první týdny byli dobrý, jenže pak doma začal mektat, že se mu támhle to nelíbí atd.. pak byli hádky, doma ho to nebavilo, tak šel zpátky na MKD a vše zas vpohodě.
sob kvě 24, 2014 9:40 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

MKD,ale i třeba chlapi co jezdí republiku či jezdí na vzdálených stavbách......o čemž se povídá že taková práce znamená poukaz na parohy v kapse.Já si myslím že je potřeba mít pořádnou Ženskou,protože obyčejná ženská tohle nezvládá.Táta našel takovou mojí mámu,já asi zdědil intuici tak jsem našel taky dobře :D Už dvacet let a to ,,na psí knížku". :D
Nejde jen o ty klasický parohy,ale taková správná Ženská se musí umět a chtít postarat o spousty věcí.Obstarat zéležitosti kolem baráku,zahrady,kolem domácích zvířat,poradit si se stávkujícím autem nebo bojlerem,a opravit-byť jen provizorně co se dá-než Táta přijede.Jednat s úřadama,čelit nasnášenlivejm sousedům,najít zaběhlýho psa,vymalovat kuchyň....................
Musí se starat dobře o děti aby nezvlčely,vymejšlet pro ně zábavu a výlety-a bejt na ně za tátu někdy i tvrdší když si to zasloužej.Mnohdy musí mít i dávku trpělivosti a pochopení když se ten táta vrátí utahanej a podrážděnej.Prostě tohle všechno musí umět správná pořádná Ženská.Protože ví,že ten táta to nedělá jen kvůli zábavě,ale hlavně pro ní a pro rodinu aby se měla dobře.Protože ví že i on se ladačehos vzdává a tráví život v tý boudě na kolečkách,jednou nohou v kriminále a druhou v rakvi a má ho za to ráda.Uvědomuje si to,co říkala moje máma,že nejde chtít pro rodinu slušný peníze a mít chlapa u prdele.)))))))))Taková Ženská se nenechá klofnout navoněným motejlem ze sousedství na laciný kecy typu,,Vám to ale dneska sluší mladá pani",je pro ní jen kašpárek.
Někdo třeba nevybral hned dobře,ale myslím že je nás tu hodně co máme doma ty správný Ženský........Nebo ne chlapi????
TTN
sob kvě 24, 2014 9:47 am

Barta11

Příspěvek

TTNandy: Koukám, že toho je dost, co musí zvládat. No to víš, když mám mladou holku s kterou bydlím v bytě, děti nemáme, tak se o nic starat nemusí, občas jezdí i se mnou, takže to je velkej rozdíl, než když někdo kdo má rodinu, barák atd.. tam je starostí až nad hlavu to věřím. :wink:
sob kvě 24, 2014 10:15 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

My se doma nehadame tak to je gut,za A neni cas na to za B neni to nas styl,oba jsme v klidu.Praci kolem baraku mame taky rozdelenou,je to spise relax nez drina nejaka.Mam obrovskou zahradu,tak jsem koupil traktor a je to vyresene.na chytani bronzu ideal myslim.Atd.
Neřeším...
sob kvě 24, 2014 10:53 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů