Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
meda.monty
Příspěvky: 27
Registrován: pát led 04, 2013 3:16 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bypass

Příspěvek

Zdravim.
koncem leta jsem docela nahle onemocnel.Infarkt a hned operace a trojity bypass.Nechci tady zoufat o tom co se stalo.Jen by mne zajímalo jestli nekoho potkal podobny problém a jestli se vratil za volant.Dekuju a preju hlavne zdravi
pon zář 29, 2014 9:03 am

mtc

Příspěvek

Můj názor je ten že jako řidič z povolání máš asi doježděno.Pochybuji že by tě nechal doktor dál jezdit s nákladákem.To si na triko nikdo nevezme.
pon zář 29, 2014 10:51 am

pon zář 29, 2014 11:48 am

nocnak
Příspěvky: 127
Registrován: ned pro 05, 2010 11:05 pm
Bydliště: Kaplice

meda.monty

Příspěvek

Já se potkal s jedním co měl taky tento zákrok.jezdí dál,ale jen kontíky,doktor mu nedovolí tahat paleták a cokoliv těžkého
pon zář 29, 2014 11:52 am

mtc

Příspěvek

RADO71,ale on má trojitý bypass.Tam to bude o tom co jsem napsal
pon zář 29, 2014 11:52 am

RADO71

Příspěvek

Určitě.Všiml jsem si.Nejsme ale lékaři.Vůbec nepíše,kolik mu je let,jak se cítí zdravotně teď.Apod.Pokud nedostane plnou invaliditu,tak se přece předpokládá určitý stupeň zatížení...jen chci říct,že by se s tímto dotazem měl než na TF obrátit na lékaře.Podle mně prostě asi těžko takto může říct ano nebo ne.Takže já bych mu nepsal automaticky ne...Co když s různým omezením ano...ale otázka je,jestli to vůbec dělat.Stres a zátěž...možná by jsi sám MEDA-MONTY měl zvážit klidnější práci,která může mít blízko k autům.Pokud Tě to baví.
pon zář 29, 2014 12:03 pm

RADO71

Je to sice amerika (země neomezených možností)

Příspěvek

https://www.inspire.com/Old-timer/journ ... O_ACTIVATE

Překlad z překladače :

Září 1985 jsem potřeboval mít 5 bypass. Moje zkušenosti s infarkt nutné rychlé pozornost. Mým úkolem bylo řidič kamionu. Měl infarkt doma (štěstí) a druhý den byl operován. Myslel jsem, že moje přepravní dní skončí, ale není tomu tak. Doktoři říkali, že jsem se mohl vrátit to, co kdy bylo, co jsem pro bydlení. Řekl jsem, bych mohl pokračovat jako trucker? Odpověď zněla: "Ano." Byl jsem překvapen a zeptal se: "Jak je to možné?" Říkali, že jsem byl ve výborném zdraví, když jsem se tam, takže by neměl být důvod, aby mě to pokračovat, protože všechno, co jsem měl byl blokován tepny. Řekli, že jich zbavili, takže bych být zase zdravá dělat to, co jsem kdy chtěl. Asi po roce jsem prošel můj DOT fyzické a vrátil se k řízení. Jel jsem další milion kilometrů a odešel 10 let po bypassu. Poznámka: Dal jsem kouřit - absťák. Vzdali solnička a červené maso. Omezené káva, ne pít žádný alkohol - nic a ještě ne. Všechno jsem dostal za léky byla voda pilulka. Bylo to, jako by se nikdy jsem měl bypass, když jsem se vrátil do normálu. Moje žena zemřela listopadu v roce 2003 Bojovala s rakovinou po dobu tří let a já jsem jí doma a staral se až do konce. Sledoval jsem ji, aby její poslední dech. Byli jsme spolu 53 roků, a to bylo tak smutné, že ji ztratí. O rok později jsem měl 3 bypass udělat, protože některé ze starých Grafs potřeba opravit. To samé jsem nadále lnou k mé stravy jíst právo, zákaz kouření a bez pití alkoholu. Jsem ještě řídit, ale ne velká nákladní vozidla, ale limuzíny a malé autobusy. V dubnu 2010 to bude 6 let od poslední operace. První operace trvala 20 roků. I když jsem se staral o mou ženu to bylo nutné zahájit krevní přítlačný léky. Když jsem měl první infarkt můj physcal podmínka byla v execellent stavu, jak by se mohlo počítat svaly v břiše a moje ramena vypadala, jako bych zvedl závaží. Ale na tom nezáleželo, protože ucpané tepny se zabít bez ohledu na to, v jaké podobě se nacházíte. Sdílím svůj příběh se všemi zúčastněnými stranami ve vztahu k předmětu, co jsem udělal také můžete udělat. V dalších 15 měsíců budu osmdesát .. Byl jsem 54 let, když jsem měl první bypass. Sdílím svůj životní příběh v dobrém slova smyslu, takže možná ty, které mu přečíst můj získat vhled a naději na dobrý život. Šťastný stezky všem, bez ohledu na to, jakou cestou jak si cestu v životě. Old-timer

Opravdu záleží proč byl operován,jak to dopadlo,jestli je problém trvale odstraněn a jak je na tom teď !!!
pon zář 29, 2014 12:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů