Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ovšem brát 100 000kč a jezdit Passatem B4 mi příjde přinejmenším zvláštní-
BES - běs
pát úno 16, 2018 5:04 pm

jeď bezpečně
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 272
Registrován: sob srp 27, 2016 8:24 pm
Bydliště: Tábor

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Pavel Šebek , co máš proti Passatu ?
Nevím sice kdo s ním jezdí, ale značka auta dnes dávno není ukázka životní úrovně !! Je to jen dopravní prostředek, pokud nechceme chodit pěšky. :cry: :shock:
Podstatně důležitější je mít vlastní kvalitní bydlení a nebýt nájemníkem. :D
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Nebo: Kdyby hlupáků nebylo, kde by se brala moudrost? Citáty , Jan Ámos Komenský :clap:
pát úno 16, 2018 5:21 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To Pavel Šebek: https://hradec.idnes.cz/kradez-auto-key ... zpravy_tuu
Nevím kdo je na tom lépe, zda ten chudák(asi to nebude řidič kamionu), nebo člověk co jezdí Passatem B4.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 16, 2018 5:32 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

jeď bezpečně: Ale dnešní společnost, potřebuje blbce a hlupáky, (malý, blbý, ale pracovitý) a společnost nepotřebuje chytré lidi. A chce lidi na dně. Co by potom dělali všichni ti psychologové, psychiatři, sociální pracovníci, charitatívní spolky atd.???
A podívej se na sebe, do tebe se trefují vlastní lidi na tvé straně barikády. Říkám, píšu být na tvém místě užíval bych si důchodu, spřádal plány na léto, a nechal bych všechny (nás blbce) ať se v tom plácají.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 16, 2018 5:49 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

některým lidem to prostě tak vyhovuje, musíš jim to ale nalajnovat, tady naložíš, tady složíš, zajeď na garančku, natankuj a hlavně frekvence ať je fakturace, kurňa hlavně neřeš a nepřepínej!
No ale kolik jim chceš za to dát? Proč mu ale dávat 100K, když to bude dělat za 35K ? Fakt je dost řidičů, ale dopravci musí dodržovat co jim slíbí, o tom to je. Mrkněte na FB, kde se hledá a kolik jich hledá práci, ale chtějí lidské podmínky, toť vše.
pát úno 16, 2018 6:34 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Kolik má řidič na hodinu, když má 100 tisíc ? Nějak mi to nevychází. Ještě jsem to neslyšel. To nemá ředitel nemocnice.
pát úno 16, 2018 7:19 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

třeba lítá na záchrance s vrtulníkem, to by mohl mít těch 100K, ale spíš to vidím na vedoucího multikáry u Technických služeb
pát úno 16, 2018 8:29 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

peter tu daval fotky ze skandinavie, jestli jezdi u nora, proc by to nemel?
pát úno 16, 2018 8:48 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

a hlavne ma pravdu v tom, ze kdyz clovek trochu premysli, nizky zaklad ho v nicem ohrozovat nemusi. (nizkych zakladu se nezastavam, sam mam nasobne vyssi nez min. mzdu).
pát úno 16, 2018 8:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To DriverBrno:No myslel jsem si že máš větší přehled. Ale takhle ze sebe udělat blbečka, no nevím. Tak zkus hledat pinďo a zkus popřemýšlet, že asi nerozváží po CHebu balíčky, takže se pohybuje v jiném levelu dopravy. To že Janek je janek, tak to víme všichni už dávno.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 16, 2018 8:53 pm

rochuss
Příspěvky: 96
Registrován: pát úno 07, 2014 7:14 am
Bydliště: Budweis

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

My tady řešíme plat řidiče v CZ,aby byl slušný základ,zaplacené přesčasy a slušné diety za slušnou pracovní dobu..A to že má nekdo na SK 100 000Kč to je 4000€ čistého tak to je vcelku blbost,takové platy nejsou bežné ani na západe.A jestli to ten človek má tak ne za obyčejný kamion,ale nejspíš za nejaký specialní transport nebo nákl.odtahovku apod.a nejspíš má nejaký holport se šéfem,podíl na zisku a je v tom nejaka černota.Proto o tom také nijak blíž nemluví.S naším tématem to nesouvisí.V Sk je taky všechno možné když např.šéf bezpečnostní agentury (převozy penez)prohlásil,že zamestnancum nebude kupovat drahé neprustřelné vesty, protože pohřeb vyjde lacinejc.
pát úno 16, 2018 9:16 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Libí se mi, ta naše povaha česká. Trochu pohledejte na truck foru, trochu popřemýšlejte co Peter napsal a potom něco řešte. Hodně mi to připomíná dobu minulou, kdy každý řešil, že si soused soustružník koupil nové auto, ale nikdo se nezamyslel, že ten člověk byl od rána do večera v práci,nechodil do hospody, nekouřil, jedl celý život chleba s máslem. :D :D :D
Jinak s těma vestama je to dobrý vtip, ale krutá realita. Jako občan jsem se zasmál, ale jako zaměstnanec bych nad takovou situací brečel.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 16, 2018 9:33 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

:D vyzivam kolegu Petera, aby neprodlene predlozil zdejsi karne komisi sve vyplatni pasky a predesel tak neprijemnemu odhaleni sveho skutecneho prijmu! Jezdit starym Passatem a mit 100 tisic mesicne, to nejde dohromady. To odporuje veskerym dobrym mravum a gerojskemu kodexu! Vyzivam,aby tak ucinil do nedelniho vecera a predesel tak zbytecnym stratam na zivotech ( v dusledku infarktu ci mozkove mrtvice). Pokud tak neucini bude odsouzen k dozivotnimu rizeni Multikary, kterou si po nabiti rozsudku vyzvedne na nejblizsi pobocce Technickych sluzeb Brno!
pát úno 16, 2018 9:59 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

mě je Peter u řiti, abych špizoval co kde napsal a kde kdy co dělal. Pokud jezdí ve Skandinávii a má to tak dohoukané, tak já mu přeji. Já se tady od začátku bavím o platech u českých firem. Vlstaně ani nevím proč se o tom bavím :)
sob úno 17, 2018 12:15 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To DriverBrno:No něco na tom taky je. Srovnávat dva odlišné světy by se taky neměly.To je jako by se tady poměřovaly platy řidiče MHD v Praze a v Oslu. Ale zase píšeš že nechceš špízovat,ale hned děláš závěry ve smyslu. "Má nové auto, nakradl si na něj."
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 17, 2018 9:22 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 31 hostů