Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Bavil jsem se s ukckem v italii. Dělal u Poláka a měl 600e měsíčně.
Nebudu tu dávat výplatnice. Osobně klidně ukážu, mam ji v mailu. Jezdím ob víkend, výplata za květen byla 46000 a nějaký drobný. 29000 zaklad. + diety a premie. Svátek sem byl doma. Jezdím import export, Najeto cca 10500km za mesic. Končím klidně i ve čtvrtek a jedu až v pondělí. Auto buď na firmě nebo doma. Většinou je výplata větší když jsou priplatky, k těm 50ti i přes 50, ale někdy je to jen ten "zaklad" jako sem bral v květnu. Bez adr přeprav v květnu.
Jezdím u nějvetsiho dopravce v Česku. Dobry zázemí, pobočky, nový auto, nemůžu si stezovat. Domluvit se dá na všem. Nemám škodný události= nemám problém.
Řidičů co dělaj za 50 pondelu až pátek potkávám dost. Pak potkávám ty co mají míň..... Tak si říkám že mam zlatej střed
ned čer 09, 2019 10:24 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

cs cargo?
...rád se svezu s čímkoliv...
ned čer 09, 2019 7:35 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to El: Já bych to viděl jinak CHLAPČE. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned čer 09, 2019 8:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

50 ma kazdy skym mluvim,pres pasku,vejkend o patku obeda.tech potkavam nejvic.ja za 25let za volantem nikdy 50000kc cisteho nevzal.to jen konstatuji,nikterak nebrecim.ja si necham co mam,kazdy metr co ujedu je legalni,magnety ,vypinace,outy,atp nechavam tem dravim,ja bych se na to mohl vysrat.uz jen proto ze jak se cokoliv vysere,sef bude ten prvni co ti rekne-vsak si mel delat pauzu v klidu,to by pockalo...
pon čer 10, 2019 12:54 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

no prez pasku jsem 50 taky nikdy nemel, nejvic asi 37,vetsinou ale tak 33,to je moje vyplata, no pak jsou jeste nejake diety, ale ty se do vyplaty nepocitaj, takze ja jezdim za 33tis.na kamionu, anebo jeste chlapum v hospode vypravim,kdyz se me porad ptaji, kolik beru, tak mam asi 115 kc/hod, oni jsou spokojeni, ze mame nastejno a ja nelzu, bo cca 20 pracovnich dni x24hod. = 480hod.mesicne jsem v praci preci😂
...rád se svezu s čímkoliv...
pon čer 10, 2019 9:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ty pracujes 24h denne?ze mas 480h... O platech je lepsi se vubec nebavit,kazdej bere miliony,cigara somruje,teplaky vygajdane,do sprchy bere igelitku a osobak ma felicii,protoze to staci..
úte čer 11, 2019 1:44 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

no jasny,nejsem doma, tak se to pocita jako prace, no nemuzu nekterym zavistivcum rict, kolik doopravdy beru,ani by me to neverili, tak jsem si vymyslel tuhle teoorii☺️, oni nevi, kolik pocitam hodin, jen jim reknu, ze mam 115 na hodinu a jsou spokojeni, jinak moji kamaradi vedi, jak to mam a prachy mi nezavidi, protoze vedi, ze to neni zadarmo, jeden ma napr. 45tis.od pondeli do patku je sice denne doma, ale jezdi 12 hodin denne na kladaku, drnca se po lese, nespocetnekrat leze na ruku a zpet, v zime retezy atd. celkem rasovina, taky penize vydrene.
Jinak kourit jsen prestal v 11 letech, teplaky nenosim, nejradsi jezdim v kratasech nebo vytahovacich riflich,nebo platakach antikulotlackach.Do sprchy chodim s Dafackym batuzkem, pac jsem ho vyfasoval k autu a felicui jsem jeste nedavno mel, ale uz to nebylo ono,potrebival jsem obcas prevezt na kare tezkou ctyrkolku nebo stavebni material a porad se mi mrcha hrala, tak jsem ji vymenil za x-traila,neni to nic noveho, ale lepsi si dovolit nemuzu.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte čer 11, 2019 6:50 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

jozine - idealne ked ti o volnych vikendoch hovori typek v piatok vecer na lodi smer rostock😅😅😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte čer 11, 2019 7:18 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Peter-a takovych ze je.zacina to v sobotu dopo u stolu na trajektu,smer Gb treba,huba mastna od fazoli a hulaka pres cely stul,,vejkendy nejezdim!,,...za 14 dni ten samy trucker sobota vecer to roluje vedle me na Aurachu:-)
úte čer 11, 2019 8:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

El-jak muze jezdit 12h denne jak je limit 2krat tydne deset.zbytek 9?to je to co jsem psal predtim,tim jsou povestni sklopkari,40 cist a denne doma...ze jezdi na dve karty a vecne pretizeny o deset tun zapomel dodat.
úte čer 11, 2019 8:55 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Nechytej me za slovo, on tu jizdu na kladaku opravdu nema sanci pretahnout, 12 hod. denne rozumej, ze jde rano treba na patou a ve ctyri nebo v pet odpol. konci, napln jeho prace je obcas vyrazit nekam dal pro furu hodne Milevsko nebo Brno a pak navazi ze skladky do podniku, sklada bezruky atd. jezdi pro DDL Lukavec, nedavno jsi tam nakladal.Pokud jde o pretizeni, to je kapitola sama pro sebe, ale zaroven ted, s koncicimi vyjimkami, u nich resi celkove omezeni hmotnosti, jemu to nevadi,jezdi na podnikovem aute, zadna autodoprava, neco jak ja,akorat jiny obor.Pokud jde o AETR, ten dodrzuje, ale ty vahy tady na ty kratke vzdalenosti-to je neco,jenze preklada proto, aby to pobral a nejel pro "par klacku" extra, ne kuli fakturaci. Taky jsem tam mohl jezdit, ale jsem linej jako prase, radsi se na 700km vyvalim v kresle, vecer to zazdim s kolegy lahvacem a jdu spat a jsem pekne odpocatej,mozna, ze si rodiny uziju vic, nez on, on prijde dom vyfluslej, usne v kresle, ale je denne doma.No ic, musim sbalit cemodanek, doject do prace nalozit a trada nach Munchen durch Strazny.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte čer 11, 2019 11:38 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

By mě zajímalo, kolik si vyděláváte na severní moravě, když je problém sehnat řidiče na autopřepravník za 75tis.-92tis.kč??? :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 27, 2019 9:14 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Lezim dnes u Ryna,na A61,u vody.dojde cech,od pohledu tak 30.diskuze ty bezne hovna.pak rika-ja mam 51 plat,a vikend 3000kc .rikam to je dobra firma.pak zacne-mam cisternu,ADR.Novy Man.nedelam nic,hadice napojim to je vse.za jizdy z kouknu 3filmy,totalni nuda.mam auto co samo zastavi,neresim nic.pauza jak se rozblika 4h30 to prehlidnu casto bo cumim na tv.ptam se co mas za motor-on ze netusi,na dverich 18.500.tak asi petset.pak rika plachta nikdy,kurty chujoviny.a ze jezdi 90kmh+.nema cas.s ADR.TR.8.9.
ned črc 28, 2019 1:13 am

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

No prostě profik. :D :) :D
ned črc 28, 2019 8:39 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

El, mám za to ze CS cargo není ceske
stř črc 31, 2019 6:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů