Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Já to říkám stále...žít v CZ,pracovat v DE.
stř bře 28, 2018 8:19 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tzn .kurvit Nemcum zivotni uroven.To co nemec odmita delat,protoze se mu zda malo penez,dojde čech a udela to.Zajimave je jak jen dokazeme nadavat na polaky,ukrajince atp,ze delaji v CZ za min,to ze delaji nasi v nemecku ,uplne to same,je prece poradku.....
Neřeším...
stř bře 28, 2018 8:28 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 09, 2019 5:18 pm, celkem upraveno 1 x.
stř bře 28, 2018 12:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to bylo je a bude.my to dupem nemcum,nam zas bulhar polak atp.a nemec jde do holandska zas.kam jde holandan netusim,se podivej ne spanesko jak dopadlo.ukaz mi jedine auto na spaneskych cislech mysli tim i tahac a naves,aby vttom sedel spanel origo,treba nekde na trajektu do anglie,vzdy je za oknem bulharska nebo rumunska trikolora nebo polska,jmena bartek,atp.spanel to na na praku jezdit ven mesic za par supu)pro nej)jezdi si po vnitru v klidu.
Neřeším...
stř bře 28, 2018 2:09 pm

mr65
Příspěvky: 166
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Jožin, to je jednoduché, Holanďan od jara do podzimu rajzuje po Evropě v obytňáku, zimu tráví na lyžích v Alpách. Ovšem těžko jde do Holandska pracovat nějaký Němec, bo tam zarobi méně než v D a všechno je dražší, tak proč by to dělal ? V Holandsku potkáš lidi z celého světa, protože tam je každému u prdele odkud kdo je, hlavně když maká a chová se slušně. A nikdo neřeší, že jim gastarbajteři kurví platy, protože jim je jasné, že kdyby všichni ti z Východu ( včetně Čechů ) odešli, byli by v tu ránu v háji.
stř bře 28, 2018 2:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Nevim no.Chrapu v lese u Olpe na A4,tma jak v dupe,bezny parking zadna pumpa,dojede nizky Man,za tim cisterna.Cele na NL cislech,auto i naves.Chlap vyleze a pta se zda tu budu spat,rikam ze jo.on ze ok,plynulou nemcinou.Ptam se,odkud je,a on ze z Kolina.Se ptam proc nespi doma,vsak to ma par km a proc dela v NL jak je nemec...a uz to zaclo same sajze atp,na teme nemeckych dopravcu ze v NL dela deset let a nikdy by v nemecku nejezdilTak nevim no.Dal jsem mu radegast ten vypil na ex a ukoncili sme to .gute nacht
Neřeším...
stř bře 28, 2018 4:14 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tak treba delal ve firme, kde byly nalezly balkanci, od rakusaka k nam prisel cz sofer a prej aby se donluvil, musel by rumunsky a taky ze za 1500e tam delat nebude a na dve karty uz vubec ne, coz Ro ridic prej neresi.
... A stale potkavam i auta s rozbitymi tachometry, hlavne kdyz predjizdim, coz je teda malokdy, tak u nekterych aut je to videt, ze jim za jizdy lezi rucicka na nule, asi prasklej nahon, to jsem mel za mlada u pionyra taky.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř bře 28, 2018 7:07 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Je jina doba kolego.Bez karty a na magnet jezdi jen amateri.Liga ma vypinace namontovane,bud to jako fleska co zasunes do tachografu,nebo na ruzne spinace na pedalech.Ojebava se furt,jen kontolni organy uz nevi kudy kam a neresi to.
Neřeším...
stř bře 28, 2018 7:36 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

No priznam se, ze se v tom zas az tak nevyznam a taky to fak asi zustane, o ruznych vypinacich jsem teda neco malo zaslechl, myslim si, ze dost pomuze u novych aut kontrola tacho za jizdy policii,jestli vis, co myslim to by dotycneho pristihli pri cinu.U nas ted mame jednoho novyho outovyho dojizdece i po radnem vysvetleni, ze tudy cesta nevede stale outuje, takze o vikendu na parkovisti bivakuje sam, na nej nikdy slivovicka, pivo ani volne misto na grilu nezbude, nikdo se s nim nebavi a kdyz potrebuje radu, tak nikdo nevime, kde je firma, nikdy jsme tam nebyli atd...
...rád se svezu s čímkoliv...
stř bře 28, 2018 8:06 pm

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tak mne někdo maže
Jožin,koukal jsem na německej průměr řidiče a jsem přes.
stř bře 28, 2018 8:37 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ale prosimte furt nemachruj kolik beres v 3. Risi. To ti mame jako zatleskat bo co?! :D ...stejne si tam pro ne zrovna takovy gastarbeiter jak kdejaky rumun nebo psonek.
stř bře 28, 2018 10:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tak nejak..Plno lidi dela v nemecku,jazyk umi asi tak,,bitte hmmm,,tim to konci.Dojizdi do prace tisic km,takze projezdi desitku za mesic,to nepocitam cas na cestach...Kdyz to pak secte zjisti ze kdyby vzal 45cista u firmy deset km od baraku vyjde to uplne na stejno :D
Neřeším...
čtv bře 29, 2018 6:57 am

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

JJ,jezdil jsem 24 let u CZ firem,tak mohu porovnávat.Až bude 45 čistá ca 60 brutto tak to se snad vrátím,ale hýbe se to okolo 25 brutto u lepších firem a to je to proč dělám hostujícího pracanta v DE a o tom to celé je.
čtv bře 29, 2018 10:30 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

luda..... ty čeče , ale kolik skopců s tebou vymrdalo, to už se nám tu nepochlubíš co ??? :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv bře 29, 2018 1:48 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Kurvis jim ceny nic vice vtom neni.Ja 60btutto pres pasku nepotrebuji.koupim si stejne jako 45netto.Na nemocenskou se da pripojistit to neni problem,a do prace to mam 11jm z kopce,predevsim nikomu nic nedupu a s kazdym na firme jsem si rovny om majitele po uklizecku.
Neřeším...
čtv bře 29, 2018 3:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů