Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Zprostředkovatelská čiinnost

Příspěvek

Zdravím,
chtěl bych se zeptat místních zkušených dopravců jaké mají zkušenosti se zprostředkovateli. Jeden živnostník od nás má fůru práce jak na auta tak bagry, a co jsme se tak byvili tak prý má práci přez nějakého zprostředkovatele, co má tuším 20% z fakturace.
Letošní rok se podařilo něco vydělat tak uvažuju nad nákupem auta s vlekem, tzn. 3 ose auto + vlek. Né že bych tuto činnost potřeboval ale hodilo by se mít práci na takové auto a vždycky to byl můj jakoby sen.
Ale to na co bych se chtěl zeptat je to , kde vzít kontakty na lidi, pořípadě zprostředkovatele, velkých firem kteří mají pod palcem zadávání práce pro dopravce. Jedná se mi například lidi z elektráren nebo tepláren na vožení popílku, nebo kamenolomy odvoz prachu atd... Uměl bys jste někdo poradit nebo věděl více? Klidně i SZ děkuji.
Ostravsko, moravskoslezský kraj
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
pon říj 27, 2014 6:50 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Uz jen ta myslenka je mi proti srsti...... Ale jo znam par takovych.... Hlavne fakturace jde jim a oni ti pak preposilaji ....defakto stale vytezovani. .... Jestli chces kupovat auto a nechat ho nekomu vytezovat zbyde ti z toho hovno a ten co to bude vytezovat stejne bude sedet na rallu a volat ostosest a akorat ku*vit ceny.... A chudak sofer co vtom bude....
úte říj 28, 2014 8:57 am

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Trochu pochybuju o tom že ti někdo poradí.Dneska si každej hledí dobrej kšeft udržet pro sebe,natož pak radit konkurenci,která se vždycky vetře pod cenou...
úte říj 28, 2014 1:01 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Podle mě sprostředkovatel rovná se spedice .
úte říj 28, 2014 6:05 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

jog!n

Příspěvek

nebuď blázen, jestli chceš vyhodit kačky do kanálu, dej je mě :D :D :D
pokud si myslíš, že 20% je slušná taxa, tak to je levárna na druhou ....slušný je max 5% , nikdo Ti kontakty nedá , kor ty, který za něco stojí, to si každej chrání jako oko v hlavě, to je stejný, jako bych Ti já dával tel. a seznamoval Tě a lidma např, ze sokolovský uhelný, z tisový a pod , i z tepláren , kam sem jezdil a normálně s těma lidma nepříjdeš vůbec do styku :wink: vše se odehrává na osobních setkáních, osobní vztahy a pod. ... a jasně, že to něco stojí .... :wink: mít práci "na přímo" ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte říj 28, 2014 6:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů