Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to už máš kotec Highline :lol:
Včera jsme byli potýrat těla na lyžích, drtili jsme černou sjezdovku v Karlově a líné maso dostalo zabrat. První ježdění druhý den bolí.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned led 15, 2017 2:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to je kotec xxl ve fullu.mel byt puvodne mensi,delal jsem ho od oka,jen tak z desek co zustali ze strechy,ale furt se mi to zdalo male tak jsem tloukl a tloukl... :D Lyze ja neumim,to bych umrel asi ale.
Neřeším...
ned led 15, 2017 2:17 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Naše bestie mají průlez, takže si lozí dovnitř a ven, jak se jim zlíbí.
Na lyžování nic není, nahoře se odpíchneš a dole zastavíš :wink:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned led 15, 2017 2:22 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vikend doma/neni pravidlem/ takze dnes drtim velmi oblibene drepy.Jdu cestou mensich vah proti minulosti ,vice opakovani a cistejsi provedeni.Nepotrebuji at se mi cinka prohyba pod tunou zeleza,o tom to neni.Pro me teda.Jinak vaha asi klesa,ze uvod 120kg ted 108,pri 190cm.Takkze jde to pomalu ale jiste.cca 4mesice.
Neřeším...
sob led 21, 2017 7:45 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek

Ja mel problém opacny. Malo kilo, zadny sval - 178cm na 62kg a ne a ne pribrat. Před rokem jsem prestal kourit malinko to povylezlo a zacal jsem jezdit tyden v praci tyden doma. Jak jsem tyden doma tak chodim 3x tydne do posilky, pravidelne jim a kila konecne jdou nahoru. Ted mam 75kg a chci na 80kg. Jak říká Jozin staci par kil na posilovani, nemá cenu se strhat. Nejlepsi cviky jsou sam se sebou a svoji vahou a to muzes klidne v LKW
sob led 21, 2017 8:36 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Presne jak pises.Je treba zapojit do toho a hlavu a myslet na to co chces procvicit.Obdivuji ty ,,kulturisty,,co chodi po fitu s mobilem tam a zpet....Taky duvod proc tam nechodim,ja mam svuj fit doma udelany.Opacny problem je taky problem asi,ale jde to myslim lepe,pridat na vaze.Nemyslim tuky.To te nechcu samozrejme zhazovat,taky to je drina.Na navesu jak jsem prazdny se da taky vyradit.Jak rozeberu ,,muldu,, mam plno vseho mozneho,na kliky idealni,ty zabrany jako hrazda treba,staci jen chtit,Je pravda jen ze ted je trosku kosa na to :D ,v pondeli jsem trochu cvicil na navesu a fakt tam bylo cerstvo,ale ty mrazy nebudou furt,to je jiste.
Neřeším...
sob led 21, 2017 8:45 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek

Tak tak, do fitu nechodim. Kamos bejvalej kulturista asi cca před 30rokama ma doma udelanou posilku a to je super. Je to sice trochu ras a snicim se nemazli ale perfektne umi poradit jak dýchat jak se k tomu postavit atd. Vazim si toho ze tam muzu chodit. Jak rikas staci chtit. Když jsem byl na plachte a nakladal jsem třeba Arcelorku nebo Mondi tak byl aspoň pohyb při kurtovani atd a me to bavilo - staci si to v hlave srovnat a z toho spatnyho si vzit to dobry a z toho mit radost a ne porad fnukat na parkanu u lahvace.
sob led 21, 2017 9:28 am

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Mickl- tvý starosti bych chtěl mít :D Soused může sežrat cokoliv, sušenky, maso, bonbony, večer 5-6 piv a nic. Stačí mu pohyb při práci a občasné ježdění na motokrosové motorce (to fakt umí a je to dřina)
sob led 21, 2017 9:29 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek

Ani nevis jak jsem z toho byl nestastnej. Mam to rodovy. Vsude pisou jak zhubnout ale kde ti daj radu jak pribrat? Ted uz se mi dari a jsem spokojenej. Na krosce to je drina ja svina. Zkousel jsem na tom a s rukama v krecich jsem odchazel. Obdivuju ty kluky. Ja jezdil 4kolky (quad) a to zdaleka takova drina není.
sob led 21, 2017 9:37 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Micl-v tomto mam podobne nazory jak ty.Kurtovani beru jak hobby,fajn se protahnou zada u tech novych racen co tahas dolu.Ja ti kokotiny na parkongach ani neposloucham,pozdravim pokecam pak si udelam obraz o dotycnema jdu.Skoda ze jen kazdy kleje jak je vse na h a ze nic nejde.To je jedno.Amaterske fity jsou ok,ja mam jeden stojan lavicku na benc dlouhou nakladacku jednorucky a to je vse.A lavku na bricho.Je to moje nikdo mmi tam nechodi,obouil jsem si to palubkama,radio a jedu.ty nohy mam v otresnem stavu,drepy me fakt zabijej a oto vic me berou.Naopak benc a ramena mi tak jdou jaksi samy,Kazdy ma nejake partie ktere mu jdou lepe.
Neřeším...
sob led 21, 2017 10:50 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jožin: já to mám v zahradním domku, takže prakticky venkovní teplota, ale přežil jsem to i v -18°
Když se hýbeš, tak to jde, akorát jsem musel mít zimní rukavice :lol:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob led 21, 2017 10:56 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale ty ja mam neboj,dokonce troje jsem ted nafasoval.Leto zima a jedny asi na sukacku,take tenke.Vsak jo,jde to.ty jsi sikula tak tomu verim.
Neřeším...
sob led 21, 2017 11:00 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dnes mi brzo padla,nekde v Belgii,u Brussel.Nechal jsem to pred firmou oblekl se a jdu.Nejaka dedina 4km pise,tak jdu.Krasny chodnik kolem silnice.Dojdu tam za slabou hodku jen tam nic nebylo,ani obchod ani frites.Poutac na baraku,5min/mysleno autem asi)je Aldi.Tak jdu Hodina dalsi ubehla jsem tam.Koupil sem si brokolicu,za ecko,u nas v Lidlu je zaa 40kc a sel jsem zpet.Zitra si ji uvarim,fajn obed.Kuknnu do navi,takze tam a zpet 18km...Ani to nebolelo,odpoledne jsem zabil a citim se fajn.Stavil jsem se v Frites na hranolky(belgicky patent,kdo je jeste nejedl a ma je rad tak doporucuji,jsou bezkonkurencni)za dve ecka,male ani jsem to nesnedl takova kupa.A hlavne nejsou vubec mastne a suche jak u nas,netusim jak to delaji,zdrave to asi moc neni ale raz za pul roku to muzu.
Neřeším...
stř led 25, 2017 9:16 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Dnes dopo paradni fitnes,tentokrat doma.Chuzi 5km do Lidlu,tam vzit do kazde ruky baleni Magnezie 6krat litr a pul,do kazde ruky jedno a hura domu snema.Super protahnute trapezaky,a predlokti,opravdu kvalita.Trochu to reze do ruk,tak doporucuji papirove kapesniky kat do dlani,pak uz v poho.Ve 13h pak byl nas turnaji v bedmintonu,hrajeme soboty s prately okresni prebor,2h vzdy.A ted bencpres a jdu spat asi pomalu :D
Neřeším...
sob úno 04, 2017 8:08 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Vim ze objevuji ameriku a ze to je stara vec.Nikdy jsem tomu neveril ale je to tak.O cem je rec?Co se tyka fitness??jsou to DREPY....Uplne zakladni cvik,kral vsech bych rekl,sto let jsem na ne sral,taky mam nohy jak hajzlovy pavouk,ted jak je piluji doma,vzdy jak dojedu,ucinky jsou silene...Aspon ja to tak citim.Drep s cinkou na zadech ti posiluje cele telo,to doslova.Jsem vul ze jsem je nezkusil uz davno.Je to tezky a namahavi cvik,aspon pro me,mam dlouhe ruce nohy,ale stoji to fakt za to.Co z toho ze bencujes kilo +kozy ti narostou to ano,ale to je tak vse.Takze za me,drepovat....
Neřeším...
pát úno 10, 2017 9:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů