Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Tak,tak chcieť a vydržať je to hlavné.Ja makám v podstate non-stop už 30 rokov /je to taká droga poriadne sa vypotiť a uvoľniť endorfíny/ .Dnešná generácia si myslí, že stačí minimálna námaha, super fitko, proteíny, aminokyseliny a ostatné sračky a za mesiac budú z nich majstri sveta.
ned pro 23, 2018 9:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Dnes uz tam proteiny asi nikdo nebere snad jak jsem koukal ale uplne jine pripravky.Deti ve veku 15let bezne bencuji v serii sto kg,atp.Takze neco je spatne.Ja cvicim pro radost,dela mi to dobre.Staci mi at nemam pivni mozol a nemusi se za me baba stydet v lete triku jak jdu i kdyz cely zivot sedim za volantem.
ned pro 23, 2018 10:03 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Záleží co člověk od toho chce. Já když jsem začínal cvičit, zvedal jsem 2x a 3x tam menší váhy, dneska jsem prostě jinde.
Ale jen posilovna, což mi nic moc nedá... Ted se chystám na kardio, jako běh apod
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned pro 23, 2018 10:26 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Tak ja to mám od začiatku ako zábavu - cvičenie s vlastným telom,jednorucky, boxovacie vrece závesné na strome, beh,bike.Dobru a hlavne funkčnú kondíciu potrebujem k svojej práci ale keďže som chcel vyskúšať aj sofercinu tak som si našiel brigádu a keď mám voľno tak ochutnávam niečo z vašej práce.
ned pro 23, 2018 10:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

A to je sjem taky jinde,ae opacne.Na ucnaku jsemzvedal podstatne vetsi vahy nez ted,ted je pro me sto kilo v benci nebo drepu absolutne max.Telo starne a tuny uz zvedat nikdy nebude ale to me moc nesere,zas umim vylect na naves bez rebriku za par vterin a omest strechu od ledu a snehu :D
pon pro 24, 2018 9:54 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jak rika muj spoluzak ze zakladky,bracho jedine drepy to je zaklad,Od toho se vse odviji.Jak zavelil,tak delam.Mam sice nohy jak hajzlovy pavouk na rozdil od nej,mistr republiky v kulturistice pred mnoha lety,ale ucinky to ma,Rano si nejde sednout na zachod ani :D .Zas je fajn jak se bolest rozplyne jdu do lesa nekde v nemecku na pwc,kolega mi rika kam jdes stim bleskem do lesa,mu rikam jdu na velkou nekam do zadu tam je cisty luft a klid a on-jak muzes jit s novinama??Jo kolego jak mas natrenovano doma :D
stř pro 26, 2018 9:03 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Hmm, drepy a mŕtvy ťah - kráľovské cviky, a to nie len v tom že zaťažujú celé telo ale pri ich cvičení sa spúšťa v tele hormonálny proces, ktorý celkovo ovplyvňuje nárast sily a svalov. Keď som mal 15,kamarát má nahovoril na cvičenie s činkami a našou modlitebnou sa stal stojan na drepy, mŕtvy ťah a bench press a hoooodne železa, ktoré sme za fľašku kupovali od miestnych strojárov. Samozrejme sme makali dennodenne, však čím viac tým lepšie 😂. Zrali sme surové vajcia a tvaroh a výsledky boli. Bohužiaľ nemali sme dozor, ktorý by nás ubrzdil a kamarátovi sa to vrátilo v neskoršom veku v podobe operácie chrbtice. Ja som šiel v 18 na vojnu k vysadkarom. Tam som zistil, že potrebujem hlavne funkčné a vytrvalé svaly a najmä kondíciu.behalo sa dennodenne minimálne 10km,cvicilo sa len s vlastným telom-hrazda, bradla, brušaky. A to mi dalo najviac a praktizujem to do dnes. Aj keď nie už v takých dávkach /chrbtica sa už ozýva /ale snažím sa stále udržiavať vo forme. Alkohol nepijem vôbec žiadny, jediné čo som nedokázal zmeniť je fajčenie /chutí mi to /🤔.
stř pro 26, 2018 1:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Mas v tom jasno tak to ma byt.Ja bych ho taky nazval kralovsky cvik,rozviju silu komplexne jako zadny jiny.Benc mi pripada hodne jednotvarny cvik,kdysi jsem v nem exceloval ted me uz nici,tak ho delam na sikmine.Mrtvola se musi fakt umet,to mi moc nejde ale,tyc drzim do zamku.Vahy takove aby se dlane otvirali samovolne :D .Vcera byl u me soused,kluk ve veku me dcery,25let,dal se na vojaky a odllita ted do Afganistanu rikal :shock:
stř pro 26, 2018 3:07 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

No ísť dnes do misie, už nie je až taká sranda. S tým psovodom čo tam teraz zahynul som ešte pred misiou bol na jednej súťaží. Fajn človek, ale už bohužiaľ nie je. Je to tam fakt nebezpečné a to mi potvrdili viacerí co tam boli. Ja som sa na armádu vykaslal uz dávno kvôli žene a deťom. Co som mal kolegov, dvaja sú už na vysluhe kvôli zdravotnému stavu. Predsa len tie prežitia v zime, každodenná fyzická aktivita a zoskoky dávajú telu zabrať.
stř pro 26, 2018 3:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ja jezdil mnoho let do Ruska.Nemyslim tim Moskvu.Taky si myslim ze to tam bude o drzku.Ale to mas tezke,ja to myslim tak ze kazdy ma svoji svicku.Jdes do prece,treba na sachtu a uhoris za ziva.Sednes do trucku a cyp proti tobe co jede na tri karty a magnet ktomu usne a napere to do tebe.Atp.Kazdpopadne je to odvazny kluk a drzim mu palce,znam ho od mimina,dnes je to urostly silny chlap,zadne tintitko.
stř pro 26, 2018 7:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jak palite vanocni tuky?Ja si udelal jeste kladku v mem mikrofitu at to mam ve fullu :D .Problem byl s lankemnejake jsem v dilne vykopal ale bylo dlouhe takze zkratit a hlavne vymyslet nejakou koncovku.To jsem taky vydumal,tak rubu triceps ve stoje s kladkou,koncovka samozrejme jebla a 20kg kotouc z 2m temer na plovoucku :D .Stara vyletela zda ziju :D Sportem ke zdravi to je jasne.Zitra oblibene drepy.
ned pro 30, 2018 4:29 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Dal si si "zhadzovanu" sériu :mrgreen:
Tuky nepalim, moja žena chce mať vedľa seba chlapa a nie kosť a kožu 😂.
Na lanko kúp toto a máš pokoj

Obrázek
ned pro 30, 2018 4:42 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned led 06, 2019 12:26 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned pro 30, 2018 4:53 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

NakejMagoj pekne makáš. Ja mám už tiež čosi s chrbticou, takže najradšej behám ale v teréne, kde je podklad mäkkší a k tomu cviky s vlastným telom.
ned pro 30, 2018 5:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jujo-presne tento bazmeg jsem v dilne hledal,ale nenasel :D .Tak jsem improvizoval.Magoj.detox hotov :D .Nechcu to zakriknout ale jsem asi jeden z mala ridicu co nema problem se zady.Me neboli vubec.Delam si mrtvolu s lehkou vahou,zadne tuny,do toho shyby kolik dam a to jen na uzky uchop siroky nedam a citim se gut.Takze mi cviceni dava presne to co ocekavam od nej a to citi se gut a v kondici.Arnold nikdy nebudu a ani po tom netouzim tahat tunu svalu,Beh mi nic nerika,to ze je super o tom nepochybuji ale me nebere(a to muj otec behal maratony :D )
ned pro 30, 2018 5:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 17 hostů