Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
man12.220
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 17, 2014 11:23 pm
Bydliště: Čr

MKD - čas doma a venku?

Příspěvek

Ahoj, zajímalo by mě jak vypadá práce řidiče kamionu MKD z hlediska časového. Kolik dní, nebo týdnů jste pryč a kolik dní jste pak doma? Díky
pon lis 17, 2014 11:20 am

delivio

Příspěvek

To nejde specifikovat. Každý to má jinak. Hodně záleží jaké slibo a mototechny s tebou jednají.
Z hlediska časového se říká jsi furt v ....
Pročti si to zde celé a uděláš si obrázek sám. Neliší se to moc od reality.Spíše je to přibarvené, aby to nebyl masakr :wink:
Matematicky je týden 7 dnů, ale jsou i matematici co vypočítají měsíc na 56 dnů a více.

Doma je někdy hned po překročení Rozvadova, Pomezí, nebo dálničního parkoviště.Velmi cool situace.
Heslo dostaň se domů jak chceš bylo a občas ještě je běžnou praxí.
Je to velmi velmi různorodé a poznáš plno kvalitních charakterů.
Dlouze čti celé TF
pon lis 17, 2014 11:51 am

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jak kdo. Někdo 3 týdny venku, týden doma, někdo 5 týdnů venku, víkend doma. Nekdo víkend venku, víkend doma. Kdo má štěstí, je doma každý víkend. Ale většinou od soboty od oběda do pondělí do rána. Záleží na práci
pon lis 17, 2014 12:02 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

MKD-(Malo kdy doma)
Každý víkend doma krom jednou za pul roku to mi třeba nevyjde.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
pon lis 17, 2014 12:53 pm

Šedý Vlčák
Příspěvky: 516
Registrován: ned kvě 18, 2008 2:35 pm
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek

Manžel je 14 dní venku a víkend doma. Ale víkend v jeho firmě znamená od soboty dopoledne do neděle odpoledne :(
pon lis 17, 2014 1:32 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Asi tak...Pro mě taky víkend znamená příjezd nejdřív v pátek v noci,spíš běhěm dopoledne v sobotu a dost často v Nědeli cesta k autu...(Občas jsou i vyjímky,ale to se spíš nestává)

Samozřejme 45h víkendová pauza se počítá od zastavení auta a ne od příchodu domů.... :roll: Někdy se navíc zkracuje a nahrazuje spíš v týdnu než o víkendu...

Blbý, nezákonný, k nas*ání, nicméně běžná praxe v ČR...
...Moje práce je mým domovem...
sob lis 22, 2014 12:21 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

Hm,to by mně mohlo prdel políbit... :roll:
sob lis 22, 2014 1:11 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Tak já v průměru jeden víkend venku,jinak pokud přijedu v pátek jedu v neděli večer ,pokud přijedu v sobotu ráno tak jedu v pondělí ,někdy až večer.
Pokud jedu krátké Německo tak jsem doma ještě během týdne,sem tam se povede že jsem doma i prodloužený víkend,pá-po.
Ale taky už se stalo že jsem dojel po týdnu a udělal 11h pauzu a valil na další týden.... :sly: ale zase to pak byly slušné peníze.
To je těžké ,když jedu jsou peníze ,když jsem doma tak zadarmo... Tak jak to mám teď je to rozumný kompromis mezi slušný, příjmem a "občasným" pobytem doma.
Jinak kluci z východu už jezdí 2-3 měsíce venku za 1300-1500eur měsíčně tak se nedivme že tu vypadá tak jak to vypadá.
sob lis 22, 2014 9:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů