Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
man12.220
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 39
Registrován: ned srp 17, 2014 11:23 pm
Bydliště: Čr

Životní rozhodnutí

Příspěvek

Ahoj, mám na Vás hodně zvláštní dotaz. Jste spokojení se svojí prací řidiče kamionu? Stojím teď před životním rozhodnutím, jestli dělat kamioňáka, nebo si udělat vysokou školu (ekonomického směru). Poradíte? Díky
pon lis 17, 2014 11:40 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jdi na VŠ a nikomu už o svém rozhodování neříkej
pon lis 17, 2014 11:45 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Sorry ale co je to za hovadinu? Samozřejmě studovat!!! Jednou toho můžeš velmi litovat...
pon lis 17, 2014 11:51 am

delivio

Příspěvek

To jsi měl napsat hned jak to máš hozené a ne dvě témata. Venca R a Venca 80 to napsali jasně.
pon lis 17, 2014 12:01 pm

lukasV

Příspěvek

Spravit si vysoku skolu, potom zistit ze nemas uplatnenie a ist naspat na kamion :lol:
pon lis 17, 2014 12:04 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

První čeho sem si všiml, že sa rozhoduješ mezi kamionákem (technická věc) a ekonomků, což máš úplně rozdílné směry. Tlak rodičů nebo je to tvoje rozhodnutí?
Měl sem rozhodování stejné: kamionák byl taky můj sen,ale naši chtěli abych šel na školu, protože nejak blbý nejsu. Zajímaly mna auta, stavby, technika...tak sem šel na stavební. První střední a ted končím výšku. 10 roků ve škole. Tu školu nesnášám, počítám každý týden.
Ale když nad tym tak zpětně přemýšlám udělal sem dobře. Vzdělání je důležité. Nejaký titul (budu ing.) mám tady (jak je prdel) ,ale pro nekteré lidi, kteří ovlivníja tvůj život je to dost důležitá věc.
Spolužák/kamarád už sa taky pohybuje po stavbách. Řešil nějaký problém právě s člověkem, který si na titulech zakládá. Tím, že kámoš taky studuje, tak si pán myslel, že už je ing. normálně s ním řešil problémy. Pak mu kámoš řekl, at ho neoslovuje pane inženýre, že eště není inženýr. Pánovi jakoby jeblo v palici a úplně k němu změnil přístup. To je na facku a takový člověk je u mňa sráč.
Jak tady nekdo píše, že řídit kamion možeš dycky, to je taky pravda. Tym sem sa aj uklidňoval, když sem šel na školu :lol: Řídit kamion mně přišlo bomba...neviděl sem ty špatné věci. Ale tym, že neco přečteš, mám aj různé známé z oboru, tak zjistíš, že to tak růžové není a za tu školu budeš eště rád.
pon lis 17, 2014 12:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

svézt se kamionem můžeš i jako Mudr.csc ... takže mazej do školy , a bud rád, že tu možnost máš .... :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 17, 2014 1:23 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Téma "Jó řidič, ten tvrdej chleba má- poraďte" je poměrně příbuzné k tomuto "rozhodování"!!!
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1770
úte lis 18, 2014 9:26 am

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 59 hostů