Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Martyicz
Příspěvky: 11
Registrován: pon led 05, 2015 10:01 pm
Bydliště: Brno

Prosím o radu pro začátečníka

Příspěvek

čau chlapi. Doposud sem jezdil na tandemu 12tuna+vlek na MKD. praxi mám na tom 6 měsíců. Mám nabídku na dvě práce, jedná se mi o to, že v jedné firmě se vozí nábytek po německých, švýcarských a maďarských obchoďácích, za krásné peníze, s jednoosákem návěsem s nápravou hooodně vzadu, skoro až u vrat. Ve druhé firmě mi nabídli klasickou kamionku, s normálním plachtovým návěsem na unii za horší peníze... Co byste mi doporučili, radši se vyjezdit na stálé práci, pořád jedny a ty samé obchoďáky (nevím jak to bude s dostupností v různých obytných zónách), nebo do toho skočit po hlavě a jít rovnou na unii? Díky za vaše názory a rady! :)
pon úno 09, 2015 9:38 pm

moucka163
Příspěvky: 204
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:54 pm
Bydliště: k.vary

Příspěvek

Já bych šel k nábytku. O prachy jde až na prvním místě.Na unii za horší peníze můžeš jít vždy.Navíc jezdit na několik stálých míst je podle mě fajn. Naučíš se to,nemusíš nic hledat,víš jak to tam funguje atd a přitom nejezdíš na jedno místo,takže cesta není jednotvárná.
pon úno 09, 2015 10:57 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Téma "Rady nováčkům & Nováčci sobě" zde: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=2170 .
Zakládání duplicitních témat je v rozporu s pravidly truck-forum.cz :!:
úte úno 10, 2015 6:50 am

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů