Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

delivio

Příspěvek

mates
jasně že v tom měl prsty kde jaký lobbing ze všech směrů.Až se pojede na bezpečnost určitě to půjde poznat.Zatím se jede bez koncepce a na prachy.Se z těch papírků jednou lidi zblázní, až praskne další nějaká financ bublina.
Co v PL funguje by u nás zavřeli na požádání kde jakého lobbisty, nebo hygieny.O FR,GB,IT,H a dalších nemluvě.
stř dub 01, 2015 10:26 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

Příspěvek

Kdyby jsme byli na facebook,dal bych pro Sofa i Jožina like :)) a hodně velkej. U nás je to fakt v pr...i a PL je opravdu pro nás nedostižný v těchhle službách. Stojim na I/38 u Habry (vesnice) ve větší bus zastávce už 2hod a dělám pausu i když jízdy jsem měl ještě hodně,výkon tak 3 hoďky. Kde bych ale zaparkoval cestou na Hatě takhle večer. Mohl jsem z Teplic přes Prahu na D1,ale tam bych se taky nechytnul s místem. Použiju slova jednoho odsud,kovanej Jihlavák by věděl kde to odstavit a poradil by i cestou,ale na CB jsem to zkoušel na X icom atd.nikdo se ani neozval. Není to můj běžnej směr.tak stojim kde jsem a zítra budu mít honičku. CZ je pro řidiče peklo celkem v tomhle směru. Je pravda že i v D bych měl v tuhle dobu problém s parkovánim,ale hoďku bych asi určitě mohl popojet.
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
stř dub 01, 2015 10:31 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Ve Znojmě na benzince , kruháč Kuchařovice,Pohořelice.
čtv dub 02, 2015 6:38 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 24 hostů