Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: zakazy jazd

Příspěvek

To sof: Možná by to kartu nepustilo, ale auto by nestálo.(z různých důvodů buď žolík, nebo nějaký dovezený mongol v lepším případě)
To Alešák: Nejsmutnější je, že 10 řidičů nepojede a vždy se najde nějaký mongol, který to odjede a ještě bude za hrdinu. Měli jsme taky jeden kšeft, takto nastavený, s tím že se odjíždělo na víkend a další víkend jsi byl doma, ale přišel jeden mongol, co to začal jezdit s nedělním odjezdem a další týden jel na víkend, neb minulý týden byl přeci doma. Ve finále odešel, ale už to zůstalo tak nastavený nedělní odjezd.
Jinak už jsem taky slyšel, že volal dispečer, pane Novák, proč stojíte? Vidím vás že stojíte a za hodinu máte být na vykládce!!!
To 153: No jedno z kritétii na fleatboardové hodnocení je počet zastávek na 100km. Tak si pomalu dělej uzlík.
To jožin: Svátky by se měli sjednotit v celé EU. Né že já, čech, budu slavit Dobytí Basttily ve Francii, tím že budu stát na fr. parkovišti. Tak zákazy jízdy max. na Svátek práce, Vánoce, Nový rok a ještě je nějaký celoevropský?? Takže 17.listopad v CZ a všechny auta s CZ RZ budou v CZ stát a ostatní pěkně povalií.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 18, 2019 7:12 pm

Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Zákazy jízdy zrušit. Dneska jsem vyrážel z Porúří kde jsem měl 2 vykládky, nakládku u Hannoveru a ještě jednu vykládku v Braunschweigu. Domů do CZ. No celý den se Německo stěhuje na Velikonoce. Ten úsek z BS byl jel radši v klidu nad ránem, než v koloně, která jela věčně 60. Ale holt musíš pokud nechceš strávit pátek v autě někde na parkovišti. A už takhle hustý provoz se ještě víc zahušťuje tím, že moc jiných možností nemáš. Nebýt zákaz tak se to v klidu rozdělí do 2 dnů a je to bez stresu stihnu nestihnu.
čtv dub 18, 2019 11:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Svatky at jsi kazda zeme slavi jake chce,ale povolit jizdu bez omezeni.k nicemu to neni dobre ty zakazy,jen se ten horky brambor(kamiony)presouvaji dal,kde jeste muzou.podivej se na shell u rozvadova,to muzes vzit buldozer na ten bordel kolem cesty.pricina?cely vychod,balkan,jede v nedelu po cz aby dojela na rozvadov a tam bacovala.byt to pustene,rumun si dojede treba za norimberg kam mu to vyjde a nedela bordel u nas treba
pát dub 19, 2019 9:22 am

Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Přesně tak, krásně by se to roztáhlo mezi dny a parkoviště by se dala využít daleko líp. Poznal jsem to na 7,5t v pondělí vykládka v Belgii, v klidu a v pohodě jsem vyrazil v neděli dopoledne a v pondělí ráno jsem vykládal. Máš víc času být s rodinou a kamarády. Co by ubylo kempování po parkovištích.
pát dub 19, 2019 10:27 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: zakazy jazd

Příspěvek

No my dva to vime.ale ti nahore to nevi,nebo spise nechcou vedet.ridic je taky jen clovek a nepotrebuje sedet v aute 24h,jen tak,jak ja ted treba.
pát dub 19, 2019 11:59 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Ja teda jezdim uz jen kolem komina CZ-SK-H, ale kdyz si vzpomenu ty stresy a nasranost pred Velikonocema a jinyma svatkama, tak radeji min penez a volne vikendy,svatky (od ctvrtka jsem v klidu doma) nez nekde cumet ctyri dny do firhani a byt nasrany ze nejsem doma na svatky s deckama. Ja uz jsem bohuzel rezignoval. Zivot nam leti jako prase a ja volim kompromis. No a proc to pisu sem? Protoze i tyto vsemozne kokotske zakazy jsou jednim stripkem do cele te mozaiky...
pát dub 19, 2019 7:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Je to tak uplne k nicemu.ja stoji sice v nemecku a pojedu v deset,a stejne bych mohl dnes jet az v 9h rano po pauze,ale to je jedno.zitra jsem taky doma.a zeme se bude tocit dal to je jasne
pát dub 19, 2019 7:20 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Chlapi, zase kdyby nebyly zákazy, tak nováčci nepoznají památky, nemohli by poznávat okolí. No kdo by nechtěl vidět Paříž, Londýn, Madrid zadarmo???. :D :D :D Takhle to prezentují některé firmy v náborových inzerátech. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 20, 2019 10:29 am

Zrzek19.33TBV
Příspěvky: 233
Registrován: stř kvě 02, 2018 1:05 pm

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Co bych viděl na Paříži všechno drahý a bordel všude. V noci rodiny bydlící na ulici vytáhnou matrací a jdou spát. Neapol to se můžu jet podívat na kteroukoliv skládku. To co já jezdím teď stejně málokdo vydrží, ale mám díky tomu v Německu dost lidí, který mě rádi vidí a probirame co je u koho nové.
sob dub 20, 2019 12:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Paris?vozim trubky do Bobigny,aglomerace pariz.parking zadny,lezim na ceste.pul jedne rano negr cerny jak telefon mi paci zamek.ja na dverich namontovane kerhaky z chlivku,stahnu okno.rikam Ok?blb utece...vcera v nemecku zakaz do 22.v 8 vecer jsem si rekl,dobre stacilo otocim klic,zeme start D odklknu a vyjedu..na vyjezdu na boku polizei.pasik novy.rikam si,dobre no,kilo v pi.i,projedu kolem nich,oni nic,a jedu domu
sob dub 20, 2019 9:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Kluci, prázdninový zákazy v pátek a tak, už to začalo? Od kdy do kdy? Vyjímky? Dík
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv črc 02, 2020 4:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: zakazy jazd

Příspěvek

Raku,mas bednu v sobe Pardalu?17-21.na tebe se nevzahuje.plati jen autobahn a jednicky,tzn.kazda cesta co ma 3 cisla je frei.za b jezdis stejne Out.ja dnes po polsku pulhodiny v zakazu,do pristavu.kupodivu me nezastavilo Itd.v nemecku tak ten zakaz neresim,u nas temer vubec,ale polak je kokot.vloni 500zl.deset minut v zakazu,a to mi dokazal 14 dni pozpatku.
pát črc 03, 2020 10:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů