Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

já mám doma i v autě normálně nějaký patologický zóny :think: ....
vysvětlím ... odjedu a nechám v lednici 5 piv,,, přijedu , je tam jedno , max dvě ..to by ještě šlo páč , na otázku kde mám pivo mě vnučka okamžitě práskla ,,, máma!!!! Ti je vyžunkla :D :D :D ale s rumem je to horší ..... normálně mi vysychaj flašky i v lednici v autě .... záhadnej "jev " večer dám 3 drinky a ráno je ve flašce po dně ...... divný :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv črc 30, 2015 9:30 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Aby guga neřek že to tu ... tak navážu na Martina.Hele normálně paranolmální jev,já a dva zaměstnaci.Stejná auta stejná kolečka,všichni v autech 200litru.Já po dvou točkách zustatek v nádrži 48litru a oni ne a né to dotáhnout :lol:
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
čtv črc 30, 2015 11:17 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

martin 440,, TP:
Chlapi to mi přijde taky úplně normální, ne para. :-)
Ale možná je normální vlastně všechno, a para jsou jenom ořechy a šutisti :-)
Prostě spokojenej řidič kamionu.
sob srp 01, 2015 2:07 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

para-
...ořechy, ...šutisti, ...dentóza a ...ple jsem si ještě vzpomněl. :-)
A možná ...tko.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
sob srp 01, 2015 2:09 pm

acheronecek
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 01, 2014 11:00 pm
Bydliště: Klatovy

Příspěvek

Mě se stávalo, že jsem viděl postavy v pangejtech.. Dost hnus vidět pomník u kterýho jsou 3 postavy :/
sob srp 01, 2015 8:42 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

No já jsem fanatický ateista,nevěřil jsem na boha a ani na jiné nadpřirozenosti a vždycky jsem se tomu smál . Pak se stalo něco o čem tady nechci moc mluvit ale věřte že už se nesměju. Pořád nevěřím že je nějaký Bůh,Aláh či cokoliv jiného ale už vím že se dějí věci divné při kterých mě humor přešel.
A tím nemyslím kontrolu BAG,VOS atd... :sly:
úte srp 04, 2015 9:26 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já jsem jednou na návštěvě u strýce měl srandu z lidového léčitelství. Po 5 minutách co na mě působil se mi udělalo nablití, když jsem odjíždě dom tak jsem byl jak čerstvě narozenej . Taky jsem tomu nějak dříve nevěril, a tak to bude se vším .
úte srp 04, 2015 10:38 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Co znamená výraz "fanatický ateista"? Uřezáváš hlavy "věřícím psům"? :-D
!LIAZ 4life!
stř srp 05, 2015 8:33 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

minule sme se na tohle téma bavily s klukama večer u píva, no pak jít ve 3 ráno sám dom nebylo moc košér :? :D
stř srp 05, 2015 8:56 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Romus : evidentně jsi měl těch piv málo :lol:
stř srp 05, 2015 9:02 am

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

Myslím že ty věci jsou a s bohem ať už je nebo není to vůbec nemá nic společnýho, to je jinej level. Tohle je stejný jako když bys vzal divocha z pralesa do kina, tak taky neuvěří že ty lidi na promítacím plátně nejsou když je tam vidí přece, na vlastní oči. A naopak, dej mu dva dráty ať je strčí do zásuvky a on je tam strčí, protože tam nic nevidí, a přesto tam je (220V, žejo, a vidět nejsou). Nejsme tu sami a to že nikoho nevidíme neznamená, že nic není. Někdo to vnímá.
Ale bůh je jinej level pokud je, tohle nemá s bohem nic společnýho. Můj názor.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
stř srp 05, 2015 11:32 am

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

pred vanocema, kdyz pritelkyni umrel deda, tak prej u ni v byte (u rodicu) bouchla velka rana ale nikde nic. a po chvilce zvonil telefon a uz to bylo jasny kdo volal...oznameni o.... a v tu samou chvili babi zhasnula koupelna - zarovka byla ok a pojistky taky vse okolo fungovalo. takze proste deda se sel rozloucit....je to divny ale v tohle to verim. nam pred x lety umrela babi a od ty doby se nam v pravidelnej cas zastavujou v kuchyni hodiny a to jsme je uz asi 3x vymenili
Swedish Toy
čtv srp 06, 2015 11:19 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Dost zajímavý téma! Osobně jsem z tohoto zažil jen uměle vyvolanou klinickou smrt (několikrát). V mládí jsem dost často jezdil na ozdravný pobyty do lázní a jednou tam byl kluk, kterej ji dokázal vyvolat. Připadalo nám to jako děsná sranda a na jednom pokoji byla toto každodenní "zábava". Byl to zážitek za kterej jsem na jednu stranu rád, ale v pozdějším věku až si člověk uvědomí že se kdokoliv z nás už nemusel probudit, tak to je síla......

Jinak kamarád vídá kolem kaplí u cest jakoby mnichy, komplet zahalený v kápi. Pouze v noci.

A ten samej kamarád jel jednou v noci od kamaráda na motorce a v zatáčce viděl na stromě oběšence. V šoku ujel...... Ovšem druhej den se dozvěděl že přesně v ten den před 20 lety se tam oběsila nějaká holka z něšťastný lásky. Z tohodle by mi osobně asi hráblo
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
sob srp 15, 2015 11:16 pm

lukasV

Příspěvek

http://www.zenskyweb.sk/ponure-miesto-s ... u-povestou
O tejto dedine je vela historiek s roznymi javmi. Tazko povedat, co z toho je pravda.
sob srp 15, 2015 11:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů