Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

Řidič nebo kancelář

Příspěvek

Ahojte všichni, zajímá mě váš názor, pracuji jako vedoucí logistiky v jedné velkoobchodní firmě v kanceláři, papírovačka, kontroly atd, odjíždím do práce kolem 5:30, vracím se kolem 17 a dost často i později, v práci pořád dokola porady, miliarda telefonátů, maily, odpovědnost za investice, dopravu, sklady atd., plat kolem 30 čistého služ. auto atd. ALE, moc mě to nebaví, jako řidič už jsem pracoval na sklopce a docela mě to bavilo, měl jsem akorát pech na zaměstnavatele, od rána do půlnoci, dvě, tři kolečka... špatný... I v současnosti o víkendech někdy chodím jako střídač do jedné firmy.

Vím že na sklopce v zimě práce není, trn. pracák nebo tak něco, když je přes rok pěkně tak je člověk v práci, když je hnusně doma za 60%... Má to spoustu nevýhod, nevím vůbec jak se rozhodnout, tolik peněz na sklopce jako zaměstnanec nevydělám, navíc většina chce platit základ + zbytek bokem, na vlastní auto nemám, jinak bych začal hned...

Práce řidiče mě baví, ale ty podmínky jsou naprd, práce v kanceláři mě nebaví, ale podmínky v klidu...

Díky za názor..
Naposledy upravil(a) pavelbd dne úte srp 04, 2015 1:59 pm, celkem upraveno 1 x.
úte srp 04, 2015 10:37 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přečti si Netopejrovo doupě a bude to jasné.
Zůstaň kde jsi a dál dělej střídače.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte srp 04, 2015 11:47 am

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

talent, určení

Příspěvek

Někde jsem četl, že člověk asi do svých 35 let věku může dělat vpodstatě cokoli, protože se pořád učí a vidí to jako že nic není nafurt a vše se dá změnit. Když je starší než 35, jeho vnitřní já začne porovnávat, jestli to co dělá je v souladu s ním samým, jeho talentem, povahou, prostě jestli mu ta práce sedí a je v ní spokojenej. Pokud ne, tak mu to vlastní já začne podsouvat otázky po smyslu vezdejší existence a toho co dělá. Vede ho k tomu, aby objevil co sám chce. A přes vlastní nespokojenost v práci ho chce dovést ke změně, aby přesedlal a začal dělat co ho baví, co mu sedí, kde se cítí užitečnej.
Část lidi se ale kvůli penězům (rodině....) podělá, zůstane tam co je, nic nehledá. Dělá furt to samý, nadává na to, hledá chyby a nenávidí práci a nakonec celý svět. A cítí se ukřivděně, že vydělává málo. Setrvají v negativitě, šíří to kolem a nejsou šťastní a závidí. Celý šiky českých pracovníků to tak mají. Na to jsme mistři.
Chce to neuspěchat, rozmyslet, a směřovat výběrem toho co dělám a co mne živí sám k sobě. Ne proti sobě kvůli ostatním nebo rodině. Pokud se najdeš, bude to dobrý i pro okolí. Pokud se pro ně obětuješ, budeš na ně vlastně naštvanej a odnesou to i oni.
To si myslím já.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
úte srp 04, 2015 11:51 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Jestli chceš vlézt do auta..aby si přijel do obi, globus, bauhaus..atd a nějaký skladník s minimálkou a komplexem sám ze sebe si tam na tebe otvíral držku tak klidně začni...ale je to nejrychlejší cesta jak skončit v blázinci...nebo v base..protože jednou tě někdo nasere a blbě to skončí... do dopravy bych už nešel během pár let se ty podmínky zhoršily ... a každý rok je to horší..... Zůstaň kde si jinak sončíš někde na prochcaném parkovišti v hecu v kabině 40°c a ještě ti bude za oknem hrčet mrazák :D
úte srp 04, 2015 8:02 pm

aa..jana
Příspěvky: 184
Registrován: ned pro 31, 2006 1:24 pm

Příspěvek

pavelbd: Bereš třicet a nemáš na vlastní auto :?:
úte srp 04, 2015 9:26 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

na vlastní nákladní auto předpokládám
úte srp 04, 2015 9:34 pm

pavelbd
Příspěvky: 26
Registrován: úte srp 14, 2007 3:52 pm

to aa jana

Příspěvek

Na vlastní nákladní auto nemám.. o osobním tady těžko bude řeč... a začínat s dluhem milion a více se mi moc nechce...
Kolama dolů...
úte srp 04, 2015 11:10 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale jinak to ostatní myslím pochopili.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř srp 05, 2015 11:30 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů