Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brutus
Příspěvky: 176
Registrován: pon kvě 21, 2012 9:00 pm
Bydliště: Jižní Čechy

Další perla z dílny migračních imbecilů.

Příspěvek

Ututlání se nezdařilo. Věc z prosince 2015...


http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... lapce.html
sob úno 06, 2016 3:39 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

:think: :pray:

Při svém návratu letadlem z Mexika do Říma
byl papež František dotázán
na protiimigrantskou rétoriku amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa.

František reagoval:
„Člověk, který myslí jen na stavění zdí a nikoliv na stavění mostů, není křesťanem.“

Donald Trump chce postavit zeď mezi USA a Mexikem
a deportovat 11 milionů nezdokumentovaných imigrantů.

Papež František se odmítl vyjádřit, zda by měli Američané pro Donalda Trumpa hlasovat.
Řekl: „Říkám jen, že tento člověk není křesťan, pokud říká takové věci.
Musíme zkoumat, zda skutečně věci takto řekl.“

V Americe hraje při rozhodování voličů náboženská víra silnou roli a papežovy výroky mohou Donalda Trumpa poškodit.
Trump z tohoto důvodu reagoval zuřivě:

„To, že náboženský předák takto zpochybňuje něčí víru, je ostudné. Jsem hrdý, že jsem křesťan.
Žádný předák, zejména náboženský předák, nemá právo zpochybňovat náboženskou víru druhého člověka.“

Trump také označil Vatikán za „konečnou trofej Islámského státu“ a „až na Vatikán zaútočí, Papež si bude přát,
abych se býval stal prezidentem Spojených států,
protože za mě by se to nestalo.“


od
Ondřej - Tarasova terasa
http://www.bbc.com/news/election-us-2016-35607597#%22
_________________________________________________

:sly:
http://i2.wp.com/mackaycartoons.net/wp- ... =700%2C574
sob úno 20, 2016 2:05 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Jsou firmy co si mnou ruce nad uprchlickou krizí. Včera jsem potkal už i "kontejnéráky", co vezli smer západ 2 obytné "dvacítkové" kontejnery. Kluci ze Slušovic-Vizovic to už nestíhají odvážet. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned úno 28, 2016 1:42 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

4215 - tys je potkal až teď?? Už víc jak půl roku totálně nestíhají, firmy co vyrábí kontejnery už obvolávají všechny možné i nemožné dopravce v okolí a shání další a další auta. Jen kdyby začali platit tam i zpět, tak už tam mám taky aspoň 3 auta...
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
ned úno 28, 2016 6:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

No že potkávám kolony aut myslím Jasna a dalších dopravců jsem si už zvykl, ale co vozí námořní kontejnery, tak až teď. :D :D Nebo jsem si jich nevšiml. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned úno 28, 2016 7:29 pm

KULDA9
Příspěvky: 8
Registrován: sob čer 13, 2015 1:39 pm
Bydliště: Dolní Libchavy

Příspěvek

Co vím já...tak s těma boudama pro opičáky už jezděj některý firmy skoro tři roky...no je tady ale otázka, kdo to tehdy věděl???... :evil:
Chtěl jsem klid od dispečerské práce...no D1 a D2 mi to zhatili....
ned úno 28, 2016 7:34 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned úno 28, 2016 7:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

objevujete ameriku...zivy se tim plno dopravcu je to to same pro ne jak vyvest kontejner UA cigaret do GB,nic vic.Navic ruka ruku myje,male ryby se pochytaj ale hlavni tok plyne dal.
Neřeším...
ned úno 28, 2016 9:34 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dneska jsem měl telefonát o kolegy z Berlína a hned jsem využil příležitost a zeptal se na jeho názor na současnou politiku Merkel :twisted: . Odpověděl že se musí pomáhat strádajícím a lidem v nouzi a že po integraci bude vše OK. Já na to že 1 mil uprchlíků bez peněz a znalostí němčiny není zrovna terno. On na to že se natisknou peníze, ty se dají přivandrovalcům, ty si koupí byty a auty a zaplatí DPH a další daně státu. Tedy ekonomická zvrácenost.
Dále jsem zpochybnil integraci , tedy pokud nebude 1 uprchlík na 1 Km2 a nesmí být pohromadě jako Turci v Porůří kde ani třetí genertace nemluví dobře německy. Prostě domorodci jsou mediálně zpracovaní k nevíře, asi jako dříve věřili Hitlerovi. Děs a hrůza.
Volvo FL 614.
stř bře 02, 2016 10:50 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

Jo mají vymytý hlavy a věř tomu, že čím mladší, tím je to horší, bavit se o tom s lidma mezi 20-30 je skoro zbytečný. Němci jsou pracovitý a lehce manipulovatelný národ, ještě k tomu mají stále stigma z války, to všechno je cesta do pekla.
stř bře 02, 2016 11:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to mas recht s tou jejich nemcinou je smutne ze turek co je nekde v Essenu 40let od narozeni,mluvi takym akcentem jak ja cip z ostravy co se nikdy nemecky ve skole neucil..to ze nemec pracovity clovek o tom taky nepochybuji staci je nekdy sledovat dukladne.Ktem uprchlikum-nevim,myslim ze maji celkem povnou vuli jit takou streku,at si rika kdo chce co chce..ja znam plno truckeru co nedojdou sto metru do Aldiny peso kvuli pupku a radeji to postavi az pred vchod,zakaz nezakaz,pak se vytoci na miste vyskube zamkovou dlazbu a odjizdi spokojen z nakupu..Taky nevim zda to jsou takove,,socky,,jak se tvrdi,kupovat si hambose v MC po mesici na nohach znamena ze asi nejake penize jeste maji..
Neřeším...
čtv bře 03, 2016 7:01 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

...se natisknou peníze...
Pro Boha živého!!! Tak to je docela síla! Nechci nějak zevšeobecňovat, ale ti Němci jsou zřejmě nepoučitelní. Díky tomu, že "se natiskly peníze" v období tzv. Výmarské republiky, se Hitler dostal de facto k moci. Bezhlavý tisk nekryté měny vede k hyperinflaci a k následné chudobě, což je podhoubí pro to, aby se k moci dostali různí "mesiášové" s chaplinovským knírkem.
!LIAZ 4life!
čtv bře 03, 2016 7:19 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Timy

Příspěvek

Nesmíš věřit všemu, hlavně nejchytřejšímu obyvatelstvu, truckerům.
čtv bře 03, 2016 9:54 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ano to tisknutí peněz je naprosté šílenství a začalo to záchranou Řecka a nyní to pokračuje vesele dále. Prostě s jídlem roste chuť a jak mocní zjistili že se tím dá prodloužit jejich politický život tak se to zvrhlo do tohoto zvěrstva. V budoucnosti se jim to vymstí, ale schytá to celá Evropa.
Ten známej v Berlíně taky není nejmladší, ale jen jsem zíral na ten zvrácený názor. Bohužel tamní novináři se činní jako v době Hitlera, tedy totální popření reality a od toho se odvíjí názor části tamní společnosti. Ale tragické je že ta část si nedokáže udělat svůj názor po událostech v Köln a na dalších desítkách míst po celým Německu.
Volvo FL 614.
čtv bře 03, 2016 9:58 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Já to pozoruju už delší dobu, že západní média (včetně českých) se snaží manipulovat s lidmi. Už v dobách Majdanu, Dragounské jízdy, Krymu a podobných opičáren, jsem v Tatrovácké hospodě upozorňoval na jisté nesrovnalosti ve "zpravodajství" našich masmédií. Tuhle komedii kolem imigrantů už ani moc nekomentuju - kdo není úplně slepej, tak ty snahy o manipulaci musí vidět. Kdo je vidět nechce, tomu už nepomůže ani svěcená voda. Zkrátka neodvratně směřujeme do další totality a to zcela dobrovolně a demokraticky. Vstup do EU jsme si odhlasovali v referendu, Babiše a Zemana si občané taky zvolili svobodně, takže lidi tu totalitu asi chtějí.
!LIAZ 4life!
čtv bře 03, 2016 10:29 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů