Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Nevím no. Za nohu na dveřích 500? Bych se nedoplatil. Mám automat, retardér, tempomat... K čemu je mi třeba ta levá noha dole? Možná to není košér, ale toto mi příjde na hlavu už trošku.
Neřeknu když někdo čumí do noťase na film, čte noviny, nebo si píše SMS. Už aj za ty pásy bych se na to vysral. Tím ohrožuje akorát tak sebe a to je ještě na diskuzi.
A líbí se mi jak k tomu hned přizvali snad všechny media, aby jako všichni viděli jak jsou ti šašci v uniformách pokroví. Zas akorát divadlo pro lidi, nic jiného.
Kdyby to už chtěli dělat pořádně, tak at jezdí i v noci. To by viděli těch svitících noťasů, až by z toho měli zánět spojivek.
JOOO já vlastně zapoměl, že u nás policie v noci spinká, nebo kafuje na pumpách, v tom jsou mistři světa! :roll:
úte srp 18, 2015 11:11 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Za nohu na dveřích 500? Bych se nedoplatil. Mám automat, retardér, tempomat...
to myslíš vážně? :shock: :shock: :shock:

To by mě zajímalo, co automat, tempomat a jiný maty udělaj, až ti bouchne guma, někdo ti to tam švihne zprava, zleva, nebo osobáku co jede před tebou spadnou ze zahrádky kola...
stř srp 19, 2015 7:45 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Jako že pak mám brzdit oběma nohama nebo jak? Nějak jsem Tě nepochopil ted. Na to všechno cos napsal mi stačí přece dvě ruce a pravá noha. Levá je mi jaxi na nic v tu chvíli když nemám spojku.
Ale jak jsem už psal. Z venku to vypadá asi blbě, to uznávám.
stř srp 19, 2015 9:08 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Viděl někdo z vas fotku blatniku toho busu?Je prohnilej skrz tudíž nemá na silnici co dělat a POCTIVEJ policajt by mu měl zakázat jízdu a poslat ho na novou STK!!!
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
stř srp 19, 2015 9:41 am

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo o taky sem si vsiml ze jim trochu kvete. treba se nekdo najde a posle na ne inspekci :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
stř srp 19, 2015 11:14 am

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Ta stará Karosa z vrakoviste ohrožuje více provoz než kde jaký ňouma na cestě.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
stř srp 19, 2015 9:11 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No já jen že když by toudle Karosou dojel na velkou policejní kontrolu krachující soukromník sestřelenej cenou nafty a mýta od státu tak DOJEZDIL.
No a prosperující policie která žije s daní státem likvidovanejch soukromníku SE V TOM PROHÁNÍ A ROZDÁVÁ FLASTRY.Podle mě JASNEJ DŮKAZ KORUPCE,POLICIE DALA UPLATEK STK ZA TO ŽE PUSTILA BUS DO PROVOZU.POLICISTA ZA VOLANTEM UPLATIL POLICISTU S KAMEROU A DVA DALŠÍ V PASATU ZA TO ŽE MU NESKRÁTĚJ STK A NEZAKÁŽOU JÍZDU.MINISTR VNITRA OKAMŽITĚ REZIGNOVAT A SVOLAT BEZPEČNOSTNÍ RADU STÁTU!!!
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
stř srp 19, 2015 11:19 pm

jenis
Příspěvky: 61
Registrován: stř led 18, 2012 9:21 pm
Bydliště: olomouc

Příspěvek

Máš pravdu,předsedo :lol: :lol: ,já za jen lehce ťuklej disk o kámen,kterej normálně nepoznáš,jen když se na to chvíli díváš,dostal 200kč pokuty,a málem mě bylo zakázáno pokračovat v jízdě.
A todle je hnus,Velebnosti. :roll: :roll: :roll:
Všude je chleba o dvou kurkách...
čtv srp 20, 2015 11:32 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů