Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

HorrA
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 12, 2011 9:24 am
Bydliště: Bilina

Policejni bonz bus !

Příspěvek

Zdar chlapi bacha na tuhle novinku co se objevila na idnes, chlupatý jezdí v nějakým starým bonz buse, natáčí řidiče a pak kasirujou! Více a názorná ukázka v podobě videa zde:

http://hradec.idnes.cz/policiste-kontro ... zpravy_the

Kdyby s nim měl někdo zkušenosti a stačil ho vyfotit třeba po zkasnuti bylo dobry sem dat foto tohoto bonzaka. Hlavne prosim vás vim že jsou veci které by se za jizdy neměli dělat, ale kdo z vás nikdy netelefonoval za jízdy s dispečerem? Navíc v tématu "proti únavě" sem narazil na příspěvky kde si lidi proti spánku leští trubku. To by mohli byt celkem zajímavý videa nemyslíte? :-D
úte srp 18, 2015 6:34 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to tu už v 3 tématu, ale můj názor je, že dnes už má snad každé auto bluetooth a tak snad telefonovat u ucha ani netřeba. Co se týče dalších nešvarů, jako je vykoplá noha na palubce, sledování noťasu apod. nic z toho jsem nikdy neměl potřebu dělat a nevšiml jsem si toho ani u řidiče.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte srp 18, 2015 6:51 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Pokud se podiváš na to video (buď IDnes nebo Novinky.cz) tak tam ten bus je vidět.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
úte srp 18, 2015 6:55 pm

HorrA
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 12, 2011 9:24 am
Bydliště: Bilina

Příspěvek

Pokud to tu už je tak se omlouvam nevšim sem si. K tem telefonum ne pokazdy dostanes služební telefon S6 kolikrat to jsou ty telefony jak pro seniory. Volaj a umi textovky a to je asi tak vše. Teď to bylo i ve zprávách.
Naposledy upravil(a) HorrA dne úte srp 18, 2015 7:43 pm, celkem upraveno 1 x.
úte srp 18, 2015 7:08 pm

HorrA
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 12, 2011 9:24 am
Bydliště: Bilina

Příspěvek

Máš pravdu je tam vyfocenej, ale má jich být víc takže pech. Možná nějaká foto galerie by po postupným odhalování byla dobrá. Myslim že víc jak 10 jich zase nebude.
Naposledy upravil(a) HorrA dne úte srp 18, 2015 7:38 pm, celkem upraveno 1 x.
úte srp 18, 2015 7:24 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zaměstnavatel který koupí mobil bez bletooth, je normální ocas, ani jsem netušil, že se ještě takové mobily dělají. Ale je pravda, že dost často potkávám nákladní telefonisty.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte srp 18, 2015 7:28 pm

HorrA
Příspěvky: 50
Registrován: úte črc 12, 2011 9:24 am
Bydliště: Bilina

Příspěvek

Njn se šetří na každý blbosti. Je to levný dělá to co je třeba tak proč ne.
úte srp 18, 2015 7:41 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Už policie tuší jakou spotřebu má stará karosa? Obávám se že za sebemenší prohřešek budou mastné flastry, aby měli co nalít do nádrže a furt jim nesvítilo žluté žíznivé oko :evil: :evil:
PS : to nějaký polda zvládl skupinu D nebo to řídí s Béčkem, páč je stejně nemá kdo zkontrolovat :P
úte srp 18, 2015 7:43 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Doufám že ta stará Karosa má EURO 6 aby nezatezovala ekologii a peněženky nás poplatníků a vyhověla soudruhum v EU
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
úte srp 18, 2015 7:48 pm

Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 289
Registrován: sob srp 18, 2012 10:50 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvek

lubosss: Až tě s tím autobusem zastaví, tak se můžeš řidiče zeptat :lol: Proč by je neměl 8)

Potom co tady proběhlo jak v krátkým sledu došlo k několika průserům s kamionama, myslim ty přejezdy, tak se není čemu divit, že je tlak si na kamiony trochu posvítit.

Co to stojí je zbytečný řešit, dělá se to z nějakýho důvodu. Kdyby lidi jezdili jak mají, nebylo potřeba takový ptákoviny dělat a někoho chytat.

To že je to stará karosa a ne třeba nějakej novej 18t náklaďáček - speciál kterej bude mít spešl nástavbu s kamerama bude daný tím že na to prostě nejsou peníze, kam se v tom státě ztrácej těžko hledat.
Liaz 300 18.29 SB r.97 ABS,ASR, hákový kontejner
www.muj-jeep.cz
www.renovace-stroju.cz
úte srp 18, 2015 7:50 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dle mého stará Karosa nemá tak striktní omezovač rychlosti a tak lehce předjede LKW s dost omezenou rychlostí a proto je snadný natáčet hříšníky. Když je v levým tak na to šlápne a díky nízké hmotnosti je rychle pryč z levýho pruhu.
Je zajímavý jak zde někteří lamentují že to není průkazný, přitom v Německu si nikdo nedovolil něco namítat že je polizei nafimovala při páchání prohřešku.
A pozor poslední šláger v D. jsou obytná auta ve službách polizei a z nich taky príma natáčej. Tedy ne jen bus, ale vše co rychle jede a je vysoký. Při trošce fantazie můžou použít i jiná rychlá auta - sanitky, hasiče a vojenský auta a ze všeho natáčet. Tak se radši chovejte bezpečně, každý den je nějakej karambol a dost často zbytečnej.
Volvo FL 614.
úte srp 18, 2015 9:00 pm

lukasV

Příspěvek

V nemecku na to obytaky maju uz 10 rokov a nikto sa tomu necuduje
úte srp 18, 2015 9:24 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Jako řidič jsem určitě pro. Kdo si dělá co má nemá se čeho obávat a šmejdy je potřeba umravnit. Rozhodně nejde o bonz, ale o represi v dodržování zákona.
úte srp 18, 2015 9:33 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Není to těžký, Pásy,handsfree,ruky na volantě,film při zatažené brzdě
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
úte srp 18, 2015 9:40 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Taky jsem pro :roll: :roll: už je to dávno co jsem se uklidil do regionální dopravy , ale tento měsíc jsem trochu pojezdil osobákem i dál, a nestačil se divit :evil: :evil: Vcelku by mě zajímalo co by dělal rychlopalník s návěsem který včera sjížděl ""Mohelničák"" přede mnou, a nechal se roztlačit váhou na 115km/hod kdyby mu praskla některá vzduchová hadice, nebo třeba pneumatika :!: :!: O střelcích v superbech raději nemluvím, to je kapitola sama pro sebe, asi každý superbák má doma frigidní manželku, že se musí stůj co stůj uplatnit na asfaltě :shock:
úte srp 18, 2015 9:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů