Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

z BUSU na TRUCK...????

Příspěvek

ahoj hospodu nenasel tak zde....

Dotaz. Jezdim nejaky rok MHD.. vse dle zákona,,cca 145hrubeho... 185hodin..18 500cisteho dalších 2000 bonusy...příspěvky na duchodove,zdarma jizdne,stravenky atd... Mesic dopředu vim kdy nastup i konec...na pitomce vzadu jsem si zvykl a pohoda..denne teple jidlo,postel doma .....

Mam nabidku tahat auta ve dvojku,kabina na houby a s MKD moc zkusenosti nemam...

Nemam pokoušet štěstí nebo to v dnešní době zkusit..plat maj jistých 40-53 000 cistych.. 19 oficial na ruku,zbytek pod ruku... dle kilometru ..... tydne cca 4700km ve dvojku....weekendy byvaj doma...max.sobota rano...

Neženu se do sraček :?: :savle: :?:
pát pro 04, 2015 1:56 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ženeš, pokud auto ujede 4700 za týden tak se moc nezastaví, na přepravníku je malá kabina takže se převlíkáš v sedě a pokud auto má 2 postele a vy budete spát, kdo je dole a chce se přetočit na bok, musí ramenem nazvednout kolegu. Na přepravníku a ve 2 jsem začínal na kamionce, vydržel jsem to cca 5 měsíců a nešel bych to dělat ani 100 tis., taky nakládky co si pamatuju je mńamka, buď lítáš někde po fabrice a hledáš různě poházený auta a nebo po přístavu kde mrholí a fouká vítr., Píšeš že jezdíš autobusem, běž do Prahy na MHD pod město kde to vychází na 190 Kč/hod., máš vše přiznaný a těch 40 tis. si tam vyděláš a vše legálně a nemusíš trávit týden zavřený v plechovce s kolegou jak sardinka.
pát pro 04, 2015 2:53 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

na MHD 40 tis? To jako vazne? :shock:
pát pro 04, 2015 3:11 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Opravdu, taky jsem koukal, mám tuto informaci od 3 známých a neznají se, ale musíš být pod městem který plat řidičů dotuje, ne u soukromníka. Musíš jen podepsat že uděláš 150h /přesčas za rok. Prý je ještě volno na depu Řepy, Kačerov prý je plný. Víc nevím, já papíry na bus nemám a stejně mám svojí práci takže pro mě je to pasé.
pát pro 04, 2015 3:20 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

40 hrubého ještě pochopim,,cisteho urcite ne
pát pro 04, 2015 3:41 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

40 hrubýho jo ale pravidlem každý měsíc určitě ne. Co vím tak nabírají všechny garáže
pát pro 04, 2015 9:10 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

dawid rekni mi kam na prepravnik mas takovou nabidku a ja ti reknu,jestli te netahaj za rypak. je fakt,ze to je jedna z lip placenych praci,ale ja z prepravniku utekl uz 2x,ale kamarady tam mam porad a ne u jedne firmy
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob pro 05, 2015 12:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

prepravniky jsou uz od pohledu vsechny stejne prece.nejmensi kabina co existuje,ve dvou uplny masakr...nedejbuh ze se ti postavi,kdyz lezis na spodnim,ten horni vstava hned myslim..tolik km co pises,v podstate tisic denne,co je cca 15h jizdy denne,nejake nakladky,moc asi nepospite.Plat 52 je fajn,ja bych to toho nesedl ovsem uz jen proto ze kazde auto je jine,nevim jak to nalozit rozlozit.Jak se ktere jak startuje atd.samozrejme se najde plno mudrlantu ze to je uplne jednoduche a jasne uplne,ani bych nerekl vsak.v zime asi taky celkem oprus,vyjet nahoru atd.to ze maji vecne problem s delkou vahou vyskou je jasne od pohledu.jezdeni s busem je uplne neco jineho myslim,nez stimto ale treba te to bude bavit.
Neřeším...
sob pro 05, 2015 8:54 am

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

Str.chuligán...poslal ti SZ..💀💀💀💀
ned pro 06, 2015 12:48 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jeste mam vysledovane ze kazdy prepravnik umi uhanet velmi rychle.Konma pod kapotou to urcite neni,asi posunuty omezovac na 90+.Komplex z toho urcite nemam,asi maji malo casu ze tak uhaneji.
Neřeším...
ned pro 06, 2015 8:25 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Jozine ty ses zas chytrej jak frekvence1 nechtel jsem bejt sprostej, ale neda mi to. Kdyz vis o tehle praci hovno, tak drz hubu a neser se.do kazdyho tematu co tu je, pac kolikrat pises fakt zvasty....vyjadrim se k tvym prizpevkum. Ackoliv se.to nezda, tak auta si jsou rozmerove hodne podobna a jde.jen o to se to naucit.a pak je.to brnkacka i kdyz se u toho clovek obcas zapoti i v minus triceti.Ano. Male kabiny jsou, ale tem brzy odzvoni a.spat na dvouluzku v tomhle neni.lehke, to je fakt, ale.da se.to. veci se davaj do nalozenych osobaku, takze nezabiraji misto v kabine a na prepravniku se daji.naletat luxusni kilaky, pac.jedes z 90ti procent z bodu A do bodu B.... a ubec me rozsekal zvas o omezovacich nad 90+ helicar ma omezovace na 85, turinsky89, ale u nej vladne nesvar cejchovani na sjetinach a pak nove gumy. To pak skoro 3km/h prida, vodarek ma 90 i ostatni. Litevsky piloti na svych sunkach s analogem omezovac vypinaji. Sami se tim ve WOBu chlubili. Polaci adampol a sts jsou dve slusnejsi firmy z polska s novym vozovym parkem. Omezovace 89. Ackoliv na prepravniku uz nejezdim, tak jsem s klukama v kontaktu dal.
Dawid odpovim ti
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 10:18 am

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Male kabiny jsou, ale tem brzy odzvoni ........

něco se chystá ? už se nebudou vozit auta nad boudou ?
ned pro 06, 2015 10:23 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Nebudou. Od pristiho roku zakaz prodeje techto kabin. Ude nemozne je prihlasit. Prej to snad uz i proslo v nemecku. Ale ty co se ztihli prihlasit este tento rok, tak muzou fungovat dal. Jde o nove soupravy. Proto helicar ted masivne obnovuje, turinsky kompletne obnovil, hoedlmay pry koupil a prihlasil auto do zasoby
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 10:27 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vim o te praci hovno,to mas pravdu.Ze maji nejmensi kabiny pozna i dite myslim,ze to je dlouhe a vysoke kazdy normalni policajt a ze jezdi rychle poznam zas ja,protoze nic jineho me v podstate nepredjede kdyz pojedu na plno a je uplne jedno zda to je nove ci stare auto..
Neřeším...
ned pro 06, 2015 10:50 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Vis jen to co vidis, jinak nic. Tak tady nerozvijej ty sve konspiracni teorie zalozene na hovne
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
ned pro 06, 2015 11:13 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů