Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zundapp
Příspěvky: 287
Registrován: pát lis 19, 2010 7:20 pm
Bydliště: Kladno

Nejdražší náklad co jsem vezl

Příspěvek

Tak, za 14 let co točím volantem, můj nejdražší náklad - balička na uzeniny, převoz stroje HU - CZ, cena přes 2. mil. Kč, teda kolik to stojí jsem se dozvěděl, až když jsem přijel ke známýmu parknout auto, kdybych to věděl, tak to možná i líp zakurtuju :lol:
Obrázek
Jezdi jen takovou rychlostí, jakou lítá tvůj anděl strážný...
sob bře 26, 2016 6:30 am

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

2 mega dneska nic není, standartní pojistka dopravce je 20 mega. Vozil jsem CNC mašiny kde jedna stála 6,5. Ale přiznám se že se mi zrovna dobře nespalo na neosvětleným Maďarským parkáči když jsem v papírech našel že mezi elektronikou mám nacpaný hodinky 180 tis doláčů. A v plachtě :?
sob bře 26, 2016 8:42 am

Zpatecka
Příspěvky: 77
Registrován: stř kvě 22, 2013 9:24 am
Bydliště: Tam kde zrovna jsem

Příspěvek

LED televize a když byl plnej návěs tak to bylo ke 20 mil.
Obrázek
sob bře 26, 2016 8:48 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

myslím, že strejdachuligan sem napíše o tom jak vezl drahé mercedesy ve špešl úpravě pro ty šejky z dubaje :)
sob bře 26, 2016 8:50 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Ne, ale napisu, ze jsi solidni vemeno co zas vyhledava konflikt
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob bře 26, 2016 8:56 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

a jéje já to, ale nemyslel zle. Četl jsem o tom jak si psal, že si to vezl. Jestli to z té věty vyznělo nějak špatně tak se omlouvám, ale tak to vyznít nemělo.
sob bře 26, 2016 9:10 am

petanekoli
Příspěvky: 58
Registrován: sob led 07, 2012 8:10 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek

Před mnoha a mnoha lety.Jezdil jsem na skřínovym solu,volnější tyden,dělám na díně nějakou údržbu,přijde šéf a povídá,zítra mam pro vás speciální kšeft,pojdte nahoru do kanclu.V kanclu:povezete stravenky na slovensko,nevim za kolik,ale za hodně,budete mít k autu ochranku,pojedou s váma až do Bratislavy na vykládku,kdyby vás přepadli banditi,tak žádný frajeřiny,dejte jim klíče od auta a at si to vezmou,koupíme jiný.Tak ráno stojim v Praze v určenej čas na nakládce u rampy,otevřou se vrata,borec na paletaku veze paletu s kartonama,druhou,třetí,zavřít vrata,plomba,papíry,zavírá rampu a hotovo,vpodstatě mohu ject,ale chybí ta security. Tak sedám do kabiny,koukám do papírů,faktura za výrobu stravenek nic moc,v řádech desetitisíců,ale na dodacích listech kde byli sečtené nominální hodnoty velmi zajímavé číslo.No nic,za tohle už se vyplatí vodprásknout šoféra i s ochrankou.Přijíždí security,dva chlápci,mladej a starší,domlouváme komunikaci a vyrážíme směr Bratislava.Cesta ubíhá v pohodě,akorát u Jihlavy zvoní telefon,volá mladej-řídí,že už nemůže,at zastavim na kafe.oukej,stavim u pumpy,dáváme kafe domlouváme hranice Hodonín,na Břeclavi je fronta na půl dne.Jedem na zátah až do fronty na hranice v Hodoníně.cukám ve frontě,security hlídaj přilepený osobákem na prdeli,až obíhám s papírama celníky.Českej v pohodě,orazil papíry,jdu ke slovenskýmu,ten vyvalil bulvy a povídá,tak toto chcem vidět,to jsem ještě neviděl.Tak jdem ven,odplombuji,otevřu,celník čučí,na zemi 3 nízký europalety,pokývá hlavou,jdem zpět k okýnku,orazí papíry a hovorí: těrazky stě bohatý člověk na Slovensku :lol: .Tak hotovo a pokračujem v jízdě,po Slovenský straně lesama zpět k dálnici,tam mi lepilo,protože jestli nás měli přepadnout,tak tady měli ideální podmínky,ale nic se nestalo :wink: ,až na vykládku do blavy a hotovo.A cena těch stravenek?176 mil.slovenskejch korun.
sob bře 26, 2016 11:24 am

Zundapp
Příspěvky: 287
Registrován: pát lis 19, 2010 7:20 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Tak to koukám, že jsem vozil samý nicky, asi tím že jsem hodně jezdil po vnitru a jen sběrky, jinak ty LCD tv jsou slušný no :lol:
Jezdi jen takovou rychlostí, jakou lítá tvůj anděl strážný...
sob bře 26, 2016 1:35 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Tak to se pak omlouvam, ale fakt to tak vypadalo
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob bře 26, 2016 1:35 pm

Zpatecka
Příspěvky: 77
Registrován: stř kvě 22, 2013 9:24 am
Bydliště: Tam kde zrovna jsem

Příspěvek

Ty LCD jsem vezl do Francie na 3 místa a takhle to dopadlo , protože na té první vykládce mne nepustili do skladu abych si to pořádně zajistil. Byly to palety že byla jedna řada na široko a jedna podýl a když mne vyložili 1. část tak před zábranou zbylo metr prostoru
sob bře 26, 2016 3:55 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Někdy v roce 98 jsem vezl ve skříňové Avii 2 t efedrinu, cena to asi nebyla závratná, ale jistej druh lidí, by udělal cokoliv, aby to získal. Já ani nevěděl na co by se to mohlo komu hodit :D
sob bře 26, 2016 4:29 pm

Zundapp
Příspěvky: 287
Registrován: pát lis 19, 2010 7:20 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Koukám, zajímavý zážitky, no myslím, že dneska by se po Efedrinu v některých lokalitách jen zaprášilo :D
Jezdi jen takovou rychlostí, jakou lítá tvůj anděl strážný...
sob bře 26, 2016 5:26 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Vozili jsme dřív elektroniku ale poslední dobou už nedávali k dokladům faktury(radši :D ) tak přesné cifry neznám ale tři náklady si pamatuju,bylo to 150000 paměťových karet,1400 noťasů a 12 palet telefonů Blackberry....
sob bře 26, 2016 8:44 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Můj nejdražší náklad byl z Luxeburku do Bukurešti - tehdy funglovky Iphone 3, dle DL a CMR něco přez 21tis kusů, nebyla tam cena, ale tehdy cena cca 20tis za kus, takže 420.000.000 kč?
Jezdili jsme ve 2, trasa byla daná, stání a čůr tůr pouze na naplánovaném parkovišti a vždy s nenápadným doprovodem. Když jsme byli na vykládce a viděli co vezem (na papírech byly jen kódy a počty kusů) tak sme se málem posrali.
První cesta byla v poho, o ničem jsme nevěděli, ale pak sme to jezdili asi 2 měsíce v kuse (1x týdně, vždy pak do Nokie do Komárom a zpátky do Luxebmurku), a při každé další fůře jsme měli hoooodně nahnáno.

A jestli jel StrejdaChuligan s nějakým autem, tak někde mám ještě foto, naložili nám na letecké paletě Meďoura, celý v takové zrcadlové barvě (vše se v něm odráželo jak v zrcadle), SPZtka rozsypaný čaj, nějaký šejk byl v evropě na výletě, tak si poslal letadlem auto.
Ale cenovku netuším.
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
sob bře 26, 2016 9:47 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak drahej nebudu ale cca 12let jsem tahal kompletní stánek hondy na březnovou výstavu.Většinou 42 kusu motorek postavenejch na stojánku a utaženejch na tři kurty od scootra za 60tis. po Goldwinga za 750tis.Vlezlo to na dva kamiony a dvě 7,5tuny.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob bře 26, 2016 10:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů