Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Co já, to joža :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 08, 2020 10:44 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

p. Chaura život a svoji aroganci za volantem přehodnotil( po té co zničil život jedné rodiny.)...a co ti ostatní ?... Boužel se nic nezmění, poněvadž naše dopravní policie jednou za rok zrealizuje monsterakci a po zbytek roku měří na přehledném úseku v obci 50-ku, a dopravní inspekt. dál vydávají řidič. oprávnění polobláznům.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pre ... cle-detail
čtv zář 10, 2020 5:30 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Ačkoliv by si video zasloužilo lepší záběry - myslím že vystihnuto těch TOP5 je v pohodě. Nemůžu mít všechno, i tak jsem si jeden záběr půjčil :-)
V budoucnu plánuju dalších TOP5, protože 1x5 je prostě málo.
Kdyby se to někomu chtělo nějak podpořit (lajkem, sdílením či i komentářem), budu jedině rád

https://youtu.be/L6YmR3V7_Ck
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon zář 14, 2020 1:52 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Pěkně jsi to sestříhal.👍, U mě vyhrál ten trouba co se snažil přetlačit to červené FH s Doubravan caru.
pon zář 14, 2020 2:04 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

To je právě zrovna ten půjčenej záběr - vlastně po shlídnutí onoho videa, mě tohle napadlo stříhnout. Tyhle nehody (auto zprava před kabinu) jsou docela častej jev
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon zář 14, 2020 2:21 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Ty Davide, docela nešvar(a to worldwide), osobáci ve zůžení, chvilu házej machry v levým, předjížděj a pak se zařaděj(nacpou doprava) jak je kolona a začnou dělat odstup a vzadu to za chvilu stojí :doh:

Víš co myslím? Pak to jede pomalu, pulzuje, místo aby jeli cikcak :wink:

Materiálu máš dost, určitě tam něco vyhrabeš..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 4:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Vcera me u Bautzen v baustelle.kde je 2.2 levy psane.predjizdel domaci bus,HY.Asi Hoyeschwerda?znacka?ultramega picus...plny bus duchodcu.aby pak zajel na tu benzinku a sel ohrat bocwurst emeritum za 3€
úte zář 15, 2020 9:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Kdybys jel 90+ nemáš problém :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 15, 2020 10:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Mel jsem 90+.v 80tce limit.on mel 100-.aby ho nahodou nezmerily.co jsem cumel,sklopil elek.ten pravy spigl,levym liskal vse kolem.tim odbocenim na pumpu to zazdil cele...jak to udele cyp z vychodu beru to normalne,ale helmut?pan tvorstva?
stř zář 16, 2020 4:08 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

sak ten helmut byl taky z východu.....
No nepustil bych ho vedle sebe 😀
stř zář 16, 2020 7:46 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Jazda z autobusom v ľavom a následné odbočenie na pumpu by mohla mať aj iné vysvetlenie. Napríklad: cestujúcemu sa chcelo súrne srať a šofér sa ponáhľal, aby mu zastavil, aby sa mu cestujúci neposral v autobuse. Mať v autobuse cestujúceho, ktorého chytí sračka na diaľnici sa stáva. Alebo mohol ísť o iný problém, keď musel šofér autobusu nutne s cestujúcim čo najskôr zastaviť.
stř zář 16, 2020 9:30 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Tak možné to je. Jezdit s biomasou či substrátem (nebo jak je nazývá pan Sokol :) ) je těžké. Třeba to byl bangladéšský řidič, tam trpí sračkou všichni :D
https://www.youtube.com/watch?v=iTjUpLa_ysw
stř zář 16, 2020 10:32 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Sof, a kolik pak před jožou nahnal? 500m? 50lidí + jeden cyp tam mohlo zařvat uplně zbytečně, nejsou třeba spekulace proč to udělal, ani si ho joža nemusel všimnout, bo to normální člověk nepředpokládá, že tě bere ve zůžení :doh: Trochu zavangluješ a je to jasný :wall: Doufám že si ho vzal klaksonem blba..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 16, 2020 11:41 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

Řidiči osobáku mě někdy štvou, ale víc mě štvou řidiči náklaďáku. U osobáku se dá předpokládat, že ne každý je vyježděný, je tam spoustu řidičů po autoškole, dědulů v důchodu. Ano štvou mě, ale to co někdy předvádějí rádoby profíci mě štve víc. 🤔
stř zář 16, 2020 8:27 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Čím vás štvou řidiči osobáků?

Příspěvek

sof: a tady právě vidíš ten trakerskej pohled. Traker vidí jen A a už nevidí B a okamžitě si utvoří svůj trakerský pohled. Já nevím, proč ten bus jel tak jak jel, možná to byl kokot, ale možná taky ne a krom tvého důvodu může být ještě třeba 100 dalších, které by nás nenapadli.

Netrakeři se diví, proč se traki tak pomalu předjíždí a vůbec proč, ale přitom je to tak jednoduché.
BES - běs
stř zář 16, 2020 8:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů