Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jelikož pracuju i cestářů, pravidelně jezdím na inspekční jízdu, během které se mění pytle v koších na parkovištích a ten humus co leží vedle.
Bordel je od všech národností, český plechovky od piva, rakouský, polský, jugoslávský, ale i flašky od tvrdýho chlastu.
Pet láhve s čajem je naprosto běžná věc, nestane se, že by někdy žádná nebyla, ale poslední dobou je pravidlem, že je u každého koše pravidelně nasráno, přímo vedle toho koše na zami. Nasráno v igelitkách, to už je taky takovej standart, ale v sobotu jsem viděl poprvé nasráno v těch deskách od stazek.


Obrázek

Mám celkem štěstí, že mrzlo, někdo to viděl předemnou a hodil šavli, takže celej koš ještě zeblitej.

Takže truckeři, co serete v kabině, jste normální hovada!

Jinak až dojede kolonu a první budou cestáři, co jedou u kraje se zapnutou šipkou rychlostí 40km/h, tak to neděláme schválně, prostě tak během tý inspekční jízdy jet musíme.
BES - běs
pon pro 19, 2016 11:07 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jen v te Pet neni caj ale nachcane,to mi ver.Chovame se jak dobytek,ma se tvrde flastrovat dnes jsou kamery vsude,vyhodis igelitku z okna na parkingu pokuta kilo ,e,a ktomu nechat zaplatit uklizeci cetu a je to.Stal jsem nekde na koncu nemecka,A31,hodne nahore a tam byl taky bordel ze mi to pripadalo ze to hazou schvalne na zem jak je kos co tri metry.Nebo fakt uz nevim.
Neřeším...
pon pro 19, 2016 12:43 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Však já vím, co je to "čaj"
BES - běs
pon pro 19, 2016 1:39 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vim.Jsi vsimavej clovek.
Neřeším...
pon pro 19, 2016 1:40 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

přiznání

Příspěvek

jak jozin založil toto téma, tak jsem šel do sebe a začal jsem třídit PETky zvlášť. Když jich je víc a je po ruce spešl kontejner na ně, tak je vyhodím. Teď v zimě vypiju tak 1½ Mattonky, ale v létě třebas čtyři. A začínám přemýšlet, že budu od zbytku separovat obaly po jídle, neboť je na ně kontejner k vidění také často.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon pro 19, 2016 5:17 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je hezke od tebe.U nas na dedine sice PET lahve uz asi tak pet let tridime a hazem do zluteho pytle pro ktere jezdi spec.auto.ale v kamionu to nedelam.Jen ji vzdy rozslapnu nebo zmackam a hodim ko vyznaceneho kontejneru,jak je v nemecku jen ,,reiseabfall,,nahazu to tam.Jinak nic jineho nez penezni trest na tyto hovada neplati.Zadne tytyty,domlouvani,okamzite platis straf,nemas li na zaplaceni pockat na soud do rana :D
Neřeším...
pon pro 19, 2016 8:21 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Proto když mi někdo řekne že jsem Trucker nebo kamioňák tak ho pošlu do prdele protože 80% CZ kamióňáků jsou HOVADA mezi které se já rozhodně počítat nehodlá.

Z okna letí max.bioodpad, zbytek jablka, banánová šlupka apod. :D , jinak nic, na parkovišti nevyhodím z okna ani žvýkačku, už kolikrát se mi v létě stalo že jsem přitáhnul na botě žvejku/y a pak ten humus dostat ze schůdků že.

S ostatním bordelem je to jednoduchý, nevím který hovada je schopný vyprodukovat za 4,5h jízdy tolik bordelu že ho musí házet u okna, leda nějaký mantinel, na západě je na každým parkovišti tolik košů/kontejnerů že jim tady u nás v CZ můžeme jenom závidět.U nás je to ostuda všech ostud, sice přes CZ většinou jenom proletím že nemusím ani zastavovat ale když musím někde udělat pauzu tak na koš člověk nenarazí, tak si tu trochu bordelu odvezu domu a holt vyhodím do vlastní popelnice u baráku :D

V tomhle tématu by šlo pokračovat do aleluja, viz. např. záchody/sprchy (nachcáno/nasráno mimo,posraná mísa,ukradená sprcha apod.), celkové vystupování kamioňáků mistrů světa ve špinavých teplákách a pantoflích které bych si nevzal ani doma na hnůj (kdybych nějaký měl) , jsme prostě ostudy a taky proto se k nám tak chovají, nevím jak Vy ale já mám bohatý zkušenosti s ušmudlencema který neumí řečí jinou než jak mu zobák narost ani pípnout ale bude na "ladenmajstra" vykřikovat jakej je to čůrák apod., pak si všichni myslí jak jsou třeba v rakousku na nakládkách samý kokoti, ale stačí být slušně oblečený, vypadat jak člověk, aspoň trochu úsměvu na tváři, umět se domluvit aspoň v základním věcech a hned jde všechno lépe a bez větších problémů
pon pro 19, 2016 8:33 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To mas pravdu.Jinak staci najet na nejaky trajekt a sledovat ceske vystupovani,jak se prezentujem.Sam nejsem zadny manekyn ale vtom cem nekteri vylezou do spolecnosti to je masakr.Doslova.Hnus teplaky,tilko dirave,kovraly pod pazema,ledvinka u pasu nebo ten priblbly hospodsky flek plny uctu od tankovani,a na krku klice od auta s napisem volvo.Minule mi jeden,smrdel jak hovado potem,zuby snad nikdy nemyte,vysvetloval furt doookola za ma fh,,ocean,,uplne ve fullu.Uz se mi chtelo blit u toho stolu z tech kecu,tak se se ho zeptal jak je spokojeny stou origo navi.Cumi na me jak trotl a vyhrkne-ja mam tablet,navi tam neni.Mu rikam,nepouzivej slova jako ,,full,kdyz nevis co znamenaji.Na tema hygieny mi zdelil ze se umyje doma..........
Neřeším...
pon pro 19, 2016 8:52 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Krocan, nechci byt moc chytrej, ale asi nebude uplne nejlepsi pit tolik mineralky a v kuse. Tenkrat mi to i rikal doktor, mel sem hrozne rad exelsiorku citronovou a rikal ,,jo, mineraly jsou dobry, ale ne zas v tak vekym mnozstvi, prokladej to cistou vodou, zadelas si jinak na kameny, protoze telo toho tolik nevstreba,, . Neco na tom asi logicky bude...

Plasty tridim uz davno, dopiju vodu a mrsknu nahoru na postel. Blbe na me ale koukal celnik kdyz ji chtel sklopit a byla tam strcena i petka s Kozlem na kterou sem uplne zapomnel, ze prej a to je co? :lol: .Chtel jsem byt vtipnej a rict caj, ale pak sem si to odpusti a rekl jen ze jedno pivo. Tak uz to hazim prubezne. Ty plasty tridit je myslim zaklad, je to zlo na skladkach a vali se to uz vsude, plny more atd. Vali se to i v lese, kdyz jdem na houby, tak taky neverime ceho jsou lidi schopny, petky, sjety gumy, kabely a i pytle s komunalem u cest, videl sem tam uz i gauc starej. Zadna ucta k prirode uz vubec....

Jednou me dostala moje sousedka, mlada zenska na matersky, sla s komunalem a v druhy ruce dve seslaply petky, no a mrskla to stejne do jedny popelnice, pritom na plasty byl kontik tak 10 metru vedle..
pon pro 19, 2016 10:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Chlapci - nechcem vam kazit dojmy,ale viete ako to s triedenim odpadu funguje? Poberu sa poplnice na triedeny odpad, dovezie sa to na triedicku, kde sa to roztriedi, vybera sa z toho co sa posle prekupnikom, pak nieco spalovni, zvysny plast sa vyvezie na smetisko, a ze sa tam toho vozia haldy... To same sklo, papier... Takze triedit ok, ale vo finale to skonci na stejnom smetisku ako komunalny odpad :?
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon pro 19, 2016 10:50 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Gasparovič meleš nesmysly.
pon pro 19, 2016 11:53 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vody muzes pit kolik chces,vicemene cim viceti lepe,nijak ti neuskodi a vyplavy z tebe ten bordel vsechen aspon.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 7:45 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Jozine zas nesmis byt tak prisny a detailistata leckdy, me treba po zkusenosti v jedny firme pripadalo jako auto ve fullu auto s funkcni klimou, lednici a nemeckym toll collectem, tak nevis v cem jezdil pred tim :-)
úte pro 20, 2016 10:35 am

Aligator30
Příspěvky: 122
Registrován: sob říj 31, 2009 8:36 pm
Bydliště: Kaňovice,Moy(NI)

Příspěvek

Tak o tom vystupovani nekterych "ridicu"na trajektech taky neco vim...Nejcasteji jezdim P&O nebo Stena Cairnryan-Larne/belfast a tam docela casto potkavam CSAD Ostrava nebo OlTrans Olomouc.Uz se ke krajanum ani moc nehlasim protoze sem si vsiml ze kdyz se zeptaji u koho jezdim a ja jim reknu ze u firmy ze Sev.Irska tak nejak to kamaradstvi vazne :D :D :D No,takze kdyz je tam vidim tak si sedam co nejbliz a posloucham...Vetsinou na nakladce/vykladce vsechny vypicoval,poslal do prdele atd,ale kdyz si bere jidlo tak neumi ani pozdravit a ani slovo anglicky a ukazuje na to co chce na talirek jak hlucho nemy....
úte pro 20, 2016 11:42 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je tim ze jezdi kamionem od vyuceni tzn.40let.Jak se reknou hranolky nebo kure je nepodstatne jak je plny talir vsecho.Ja taky spolecnost moc nevyhledavam,me ty kody o nakladkach vubec nezajimaji,kdo kde jak dlouho cekal....Uplne nepodstatne a nezajimave pro me.Ja bych tak pokecal o hobby,autech osobnich atp ale to fakt nejde.
Neřeším...
úte pro 20, 2016 11:57 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 9 hostů